Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36528:579TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
884  3010
2.Čakovský Michal
Palát Dominik
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-5-6-6  0311
3.Palát DominikBurda Roman6-6-10-1 1312
4.Čakovský MichalVacek Miroslav-5-7510-92313
5.Janeček MartinČihák Milan-961-783223
6.Čakovský Milan st.Pokorný Petr-9-9-7  0324
7.Čakovský MichalBurda Roman5-7-5-7 1325
8.Janeček MartinVacek Miroslav468  3035
9.Čakovský Milan st.Čihák Milan868  3045
10.Palát DominikPokorný Petr-4-6-5  0346
11.Janeček MartinBurda Roman79-95 3156
12.Čakovský Milan st.Vacek Miroslav355  3066
13.Palát DominikČihák Milan-4-7-8  0367
14.Kozák PavelPokorný Petr-6-2-8  0368
15.Čakovský Milan st.Burda Roman91010  3078
16.Palát DominikVacek Miroslav-599-8-72379
17.Kozák PavelČihák Milan-3-7-6  03710
18.Janeček MartinPokorný Petr-7-7-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palát Dominik04Burda Roman22
Čakovský Michal02Vacek Miroslav22
Janeček Martin31Čihák Milan22
Čakovský Milan st.31Pokorný Petr40
Kozák Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39611:637TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
14-8-10-10 1301
2.Dvořák Jan
Poláček Petr
 
 
Bodlák Jan
Iglo Leypold Matěj
 
 
-910-51423211
3.Ondráček EvženDvořák Petr-5-7-8  0312
4.Poláček PetrIglo Leypold Matěj648  3022
5.Hataš MartinMlejnek Jiří-4-9-7  0323
6.Dvořák JanBodlák Jan556  3033
7.Poláček PetrDvořák Petr-6-4-6  0334
8.Hataš MartinIglo Leypold Matěj8-4-9-6 1335
9.Dvořák JanMlejnek Jiří8-9-8593245
10.Ondráček EvženBodlák Jan610-412 3155
11.Hataš MartinDvořák Petr-5-3-9  0356
12.Dvořák JanIglo Leypold Matěj-10-910-9 1357
13.Ondráček EvženMlejnek Jiří8-69-10-52358
14.Poláček PetrBodlák Jan83-13-873268
15.Dvořák JanDvořák Petr-7-7-5  0369
16.Ondráček EvženIglo Leypold Matěj94-6-5103279
17.Poláček PetrMlejnek Jiří-8-7-5  03710
18.Hataš MartinBodlák JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Evžen22Dvořák Petr40
Poláček Petr22Iglo Leypold Matěj22
Hataš Martin03Mlejnek Jiří31
Dvořák Jan22Bodlák Jan03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31596:623TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
9-987 3110
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
-7883 3120
3.Hájek ZdeněkKvasnička Daniel ml.-2-7-6  0321
4.Piroutek KvětoslavKvasnička Jan1058  3031
5.Třešňák JosefBečvářová Michaela8-10-10-9 1332
6.Kyncl MiloslavŠmíd Ondřej1010-79 3142
7.Piroutek KvětoslavKvasnička Daniel ml.-8-810-2 1343
8.Třešňák JosefKvasnička Jan677  3053
9.Kyncl MiloslavBečvářová Michaela58-86 3163
10.Hájek ZdeněkŠmíd Ondřej9612  3073
11.Třešňák JosefKvasnička Daniel ml.-6-5-10  0374
12.Kyncl MiloslavKvasnička Jan3711  3084
13.Hájek ZdeněkBečvářová Michaela-997-6-52385
14.Piroutek KvětoslavŠmíd Ondřej-1187-9123295
15.Kyncl MiloslavKvasnička Daniel ml.-9664 31105
16.Hájek ZdeněkKvasnička Jan8-710-8-923106
17.Piroutek KvětoslavBečvářová MichaelaWO    03107
18.Třešňák JosefŠmíd OndřejWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Zdeněk13Kvasnička Daniel ml.31
Piroutek Květoslav21Kvasnička Jan13
Třešňák Josef12Bečvářová Michaela21
Kyncl Miloslav40Šmíd Ondřej03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36557:549TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Beran Tomáš
Cyrus Miroslav
 
 
10-777 3110
2.Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
9-5-7-8 1311
3.Hrazdíra JiříBeran Tomáš-7-10-5  0312
4.Váňa MiroslavCikán Michal10-4-8413222
5.Nádvorník ŠtěpánVančura Filip5-516-8-82323
6.Zrcek MiroslavCyrus Miroslav4-949 3133
7.Váňa MiroslavBeran Tomáš-47-9-9 1334
8.Nádvorník ŠtěpánCikán Michal-87-5-8 1335
9.Zrcek MiroslavVančura Filip897  3045
10.Hrazdíra JiříCyrus Miroslav-5-3-5  0346
11.Žydyk RomanBeran Tomáš-1-7-7  0347
12.Zrcek MiroslavCikán Michal-8-8-8  0348
13.Hrazdíra JiříVančura Filip-5-4-3  0349
14.Váňa MiroslavCyrus Miroslav-5-1081093259
15.Zrcek MiroslavBeran Tomáš-6-6-3  03510
16.Hrazdíra JiříCikán MichalWO    30610
17.Váňa MiroslavVančura FilipWO    30710
18.Žydyk RomanCyrus MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří03Beran Tomáš40
Váňa Miroslav21Cikán Michal21
Nádvorník Štěpán02Vančura Filip21
Zrcek Miroslav22Cyrus Miroslav12
Žydyk Roman01   
WO30WO03
Začátek utkání posunut z důvodu dohrávky utkání ST Benešov A.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34615:507TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurel David
Motl Milan
 
 
Švarc Ondřej
Majer Pavel
 
 
-9910-573210
2.Počarovský Pavel
Sláčal Pavel
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-4-8-8  0311
3.Motl MilanMajer Pavel-1746-9-152312
4.Sláčal PavelŠvarc Ondřej9-6-8-6 1313
5.Žežule OndřejVala Martin-8-2-5  0314
6.Kurel DavidŠtus Radek-897-6-82315
7.Sláčal PavelMajer Pavel-86-8-6 1316
8.Žežule OndřejŠvarc Ondřej-6-7-6  0317
9.Kurel DavidVala Martin9-6-7-9 1318
10.Počarovský PavelŠtus Radek8-12-10-11 1319
11.Žežule OndřejMajer Pavel-7-4-3  03110
12.Kurel DavidŠvarc Ondřej7-514-10732210
13.Počarovský PavelVala MartinWO    30310
14.Sláčal PavelŠtus RadekWO    30410
15.Kurel DavidMajer PavelWO    30510
16.Počarovský PavelŠvarc OndřejWO    30610
17.Sláčal PavelVala MartinWO    30710
18.Žežule OndřejŠtus RadekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motl Milan01Majer Pavel30
Sláčal Pavel02Švarc Ondřej21
Žežule Ondřej03Vala Martin20
Kurel David12Štus Radek20
Počarovský Pavel01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:30524:460TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Ulrich Radek
Lhoták Lubor
 
 
1275  3010
2.Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
Moravec Stanislav
Mošna Petr
 
 
-7-9-9  0311
3.Plíhal MartinUlrich Radek-9-6-7  0312
4.Pígl TomášLhoták Lubor89-8-7-92313
5.Stárek Karel ml.Moravec Stanislav-5-7-5  0314
6.Stárek Karel st.Mošna Petr76-7-5-72315
7.Pígl TomášUlrich Radek-4-48-8 1316
8.Stárek Karel ml.Lhoták Lubor899  3026
9.Stárek Karel st.Moravec Stanislav1038  3036
10.Plíhal MartinMošna Petr-10-10-2  0337
11.Stárek Karel ml.Ulrich Radek-7-7-4  0338
12.Stárek Karel st.Lhoták Lubor559  3048
13.Plíhal MartinMoravec Stanislav-8-2-9  0349
14.Pígl TomášMošna Petr-5-9-5  03410
15.Stárek Karel st.Ulrich RadekWO    30510
16.Plíhal MartinLhoták LuborWO    30610
17.Pígl TomášMoravec StanislavWO    30710
18.Stárek Karel ml.Mošna PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plíhal Martin03Ulrich Radek30
Pígl Tomáš03Lhoták Lubor12
Stárek Karel ml.12Moravec Stanislav21
Stárek Karel st.21Mošna Petr30
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS