Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31649:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Buriánek Daniel
 
 
Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
-7-6-10  0301
2.Mošna Petr
Čebiš Luboš
 
 
Palát Dominik
Štefl Václav
 
 
87-7-8-82302
3.Buriánek DanielČakovský Milan st.9-9-8-2 1303
4.Čebiš LubošJaneček Martin-68-3-2 1304
5.Mošna PetrŠtefl Václav264  3014
6.Ulrich RadekPalát Dominik3-3-109-82315
7.Čebiš LubošČakovský Milan st.-11-5-4  0316
8.Mošna PetrJaneček Martin124-1111 3126
9.Ulrich RadekŠtefl Václav11-5-7883236
10.Buriánek DanielPalát Dominik696  3046
11.Mošna PetrČakovský Milan st.76-6-9-72347
12.Ulrich RadekJaneček Martin89-9-9-72348
13.Buriánek DanielŠtefl Václav749  3058
14.Čebiš LubošPalát Dominik9210  3068
15.Ulrich RadekČakovský Milan st.89-78 3178
16.Buriánek DanielJaneček Martin-8-98-11 1379
17.Čebiš LubošŠtefl Václav7104  3089
18.Mošna PetrPalát Dominik674  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Daniel22Čakovský Milan st.31
Čebiš Luboš22Janeček Martin31
Mošna Petr31Štefl Václav04
Ulrich Radek22Palát Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36712:673TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Majer Pavel
 
 
Vilhelm Oldřich
Poláček Petr
 
 
-5588 3110
2.Vala Martin
Dusil Filip
 
 
Slunéčko Radek
Dvořák Jan
 
 
-989-1093220
3.Švarc OndřejVilhelm Oldřich-78-710-92321
4.Majer PavelSlunéčko Radek-7-82-8 1322
5.Tivodar MichalDvořák Jan8-77-1193232
6.Dusil FilipPoláček Petr7410  3042
7.Vala MartinVilhelm Oldřich-7-7-7  0343
8.Tivodar MichalSlunéčko Radek-8-72493253
9.Dusil FilipDvořák Jan-11-911-4 1354
10.Švarc OndřejPoláček Petr-9-8-10  0355
11.Tivodar MichalVilhelm Oldřich-7337 3165
12.Dusil FilipSlunéčko Radek7-8-9-8 1366
13.Švarc OndřejDvořák Jan19-8-8-112367
14.Vala MartinPoláček Petr-7767 3177
15.Dusil FilipVilhelm Oldřich-499-4-32378
16.Švarc OndřejSlunéčko Radek-92-7593288
17.Vala MartinDvořák Jan7108  3098
18.Tivodar MichalPoláček Petr10-939 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ondřej13Vilhelm Oldřich31
Majer Pavel01Slunéčko Radek22
Tivodar Michal40Dvořák Jan22
Dusil Filip13Poláček Petr13
Vala Martin21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38667:671TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
Kurel David
Motl Milan
 
 
-5689 3110
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Počarovský Pavel
Žežule Ondřej
 
 
-8-87-8 1311
3.Beran TomášKurel David-6512-4-82312
4.Vančura FilipMotl Milan954  3022
5.Mucha OndřejPočarovský Pavel-7-9-5  0323
6.Cikán MichalŽežule Ondřej5712  3033
7.Vančura FilipKurel David5-6-3-5 1334
8.Mucha OndřejMotl Milan-5-5-13  0335
9.Cikán MichalPočarovský Pavel681  3045
10.Beran Tomᚎežule Ondřej6-96-823255
11.Mucha OndřejKurel David-6-97-7 1356
12.Cikán MichalMotl Milan5-6-8593266
13.Beran TomášPočarovský Pavel9-9-7-5 1367
14.Vančura FilipŽežule Ondřej6-8611 3177
15.Cikán MichalKurel David-913-12-5 1378
16.Beran TomášMotl Milan9-8-7-5 1379
17.Vančura FilipPočarovský Pavel-977-11-823710
18.Mucha OndřejŽežule Ondřej-7-10771232810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš13Kurel David40
Vančura Filip22Motl Milan22
Mucha Ondřej13Počarovský Pavel31
Cikán Michal31Žežule Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52, ZŠ - vchod ze dvoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:29691:613TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Martin
 
 
-66-8-4 1301
2.Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
84-58 3111
3.Bečvářová MichaelaStárek Karel ml.79-1-10-52312
4.Kvasnička JanPígl Tomáš-75-18-92313
5.Šmíd OndřejPlíhal Martin9-8-107-52314
6.Kvasnička Daniel ml.Stárek Martin746  3024
7.Kvasnička JanStárek Karel ml.-8-6-7  0325
8.Šmíd OndřejPígl Tomáš9-546 3135
9.Kvasnička Daniel ml.Plíhal Martin486  3045
10.Bečvářová MichaelaStárek Martin899  3055
11.Šmíd OndřejStárek Karel ml.-81186 3165
12.Kvasnička Daniel ml.Pígl Tomáš4811  3075
13.Bečvářová MichaelaPlíhal Martin-8663 3185
14.Kvasnička JanStárek Martin6-967 3195
15.Kvasnička Daniel ml.Stárek Karel ml.-710-72432105
16.Bečvářová MichaelaPígl Tomáš7-6-96-623106
17.Kvasnička JanPlíhal Martin-10-792-1023107
18.Šmíd OndřejStárek Martin-95210 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela22Stárek Karel ml.22
Kvasnička Jan13Pígl Tomáš22
Šmíd Ondřej31Plíhal Martin22
Kvasnička Daniel ml.40Stárek Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:10577:316TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Kyncl Miloslav
Hájek Zdeněk
 
 
5-12615 3110
2.Iglo Leypold Matěj
Bodlák Jan
 
 
Mlejnek Antonín st.
Mlejnek Antonín
 
 
765  3020
3.Bodlák JanHájek Zdeněk8-915 3130
4.Mlejnek JiříKyncl Miloslav4136  3040
5.Dvořák PetrMlejnek Antonín123  3050
6.Iglo Leypold MatějMlejnek Antonín st.637  3060
7.Mlejnek JiříHájek Zdeněk572  3070
8.Dvořák PetrKyncl Miloslav7-74-943280
9.Iglo Leypold MatějMlejnek Antonín046  3090
10.Bodlák JanMlejnek Antonín st.663  30100
11.Dvořák PetrHájek Zdeněk362  30110
12.Iglo Leypold MatějKyncl MiloslavWO    30120
13.Bodlák JanMlejnek Antonín8111  30130
14.Mlejnek JiříMlejnek Antonín st.465  30140
15.Iglo Leypold MatějHájek ZdeněkWO    03141
16.Bodlák JanKyncl MiloslavWO    30151
17.Mlejnek JiříMlejnek AntonínWO    03152
18.Dvořák PetrMlejnek Antonín st.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan30Hájek Zdeněk03
Mlejnek Jiří30Kyncl Miloslav02
Dvořák Petr30Mlejnek Antonín03
Iglo Leypold Matěj20Mlejnek Antonín st.03
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22665:558TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
637  3010
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
-8-781143220
3.Vacek MiroslavZrcek Miroslav-89-4-9 1321
4.Burda RomanVáňa Miroslav87-9-1493231
5.Čihák MilanHrazdíra Jiří877  3041
6.Pokorný PetrŽydyk Roman77-106 3151
7.Burda RomanZrcek Miroslav-57211 3161
8.Čihák MilanVáňa Miroslav3813  3071
9.Pokorný PetrHrazdíra Jiří847  3081
10.Vacek MiroslavŽydyk Roman9-778 3191
11.Čihák MilanZrcek Miroslav-896-9832101
12.Pokorný PetrNádvorník Štěpán745  30111
13.Vacek MiroslavHrazdíra Jiří486  30121
14.Burda RomanŽydyk Roman-7-795-323122
15.Pokorný PetrZrcek MiroslavWO    30132
16.Vacek MiroslavNádvorník Štěpán7-5-92-123133
17.Burda RomanHrazdíra JiříWO    03134
18.Čihák MilanŽydyk Roman9-7812 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacek Miroslav22Zrcek Miroslav12
Burda Roman21Váňa Miroslav02
Čihák Milan40Hrazdíra Jiří03
Pokorný Petr30Žydyk Roman13
   Nádvorník Štěpán11
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS