Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ostrovačice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lomnička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstrovačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:49567:693Sokol Lomnička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jan
Pokorný Marek
 
 
Koumar Radek
Horna Ivo
 
 
10-6-3-4 1301
2.Krška Rostislav
Bartoš Jan
 
 
Pásek Zdeněk
Siegel Filip
 
 
96-910 3111
3.Pokorný MarekPásek Zdeněk-118-67-62312
4.Bartoš JanHorna Ivo-11-8-8  0313
5.Krška RostislavKoumar Radek-5-57-6 1314
6.Pokorný JanSiegel Filip-9106-6-132315
7.Bartoš JanPásek Zdeněk-6-5-9  0316
8.Krška RostislavHorna Ivo-38-5-6 1317
9.Pokorný JanKoumar Radek-7-5-6  0318
10.Pokorný MarekSiegel Filip-8-5-2  0319
11.Krška RostislavPásek Zdeněk5-9-10-7 13110
12.Pokorný JanHorna Ivo-7-89-4 13111
13.Pokorný MarekKoumar Radek-56-9-10 13112
14.Bartoš JanSiegel Filip-4-7118-823113
15.Pokorný JanPásek Zdeněk-9-11-5  03114
16.Pokorný MarekHorna Ivo-898-5-723115
17.Bartoš JanKoumar Radek-3-11-12  03116
18.Krška RostislavSiegel FilipWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marek04Pásek Zdeněk40
Bartoš Jan04Horna Ivo40
Krška Rostislav03Koumar Radek40
Pokorný Jan04Siegel Filip30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KaniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kanice, 135, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39594:645SK Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Josef
Fojtl Radoslav
 
 
Marek Josef
Tureček Roman
 
 
-7-8-6  0301
2.Kopecký Zdeněk
Vystrčil Aleš
 
 
Vudia Robert
Španihel Jaroslav
 
 
8-8-95-52302
3.Fojtl RadoslavTureček Roman-9-7-6  0303
4.Wos RadekMarek Josef-3-7-6  0304
5.Vystrčil AlešŠpanihel Jaroslav555  3014
6.Kolínek JosefVudia Robert-24-13-9 1315
7.Wos RadekTureček Roman-29-4-5 1316
8.Vystrčil AlešMarek Josef-6-991173226
9.Kolínek JosefŠpanihel Jaroslav41211  3036
10.Fojtl RadoslavVudia Robert67-5-6-102337
11.Vystrčil AlešTureček Roman-8-5-10  0338
12.Kolínek JosefMarek Josef9-7-9-5 1339
13.Fojtl RadoslavŠpanihel Jaroslav418  3049
14.Kopecký ZdeněkVudia Robert-4679 3159
15.Kolínek JosefTureček Roman-10-7-9  03510
16.Fojtl RadoslavMarek Josef-9-5-8  03511
17.Kopecký ZdeněkŠpanihel Jaroslav5-8126 31611
18.Vystrčil AlešVudia Robert-9-410111332711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fojtl Radoslav13Tureček Roman40
Wos Radek02Marek Josef31
Vystrčil Aleš31Španihel Jaroslav04
Kolínek Josef13Vudia Robert22
Kopecký Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Oslavany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21647:454TJ Lažánky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perka Jiří
Steinhauser Filip
 
 
Skrutek Jakub
Králíček Pavel
 
 
492  3010
2.Steinhauser Jan
Chylková Urbánková Jitka
 
 
Muzikář Zdeněk
Pirochta Tomáš
 
 
559  3020
3.Steinhauser JanSkrutek Jakub-911-9843230
4.Perka JiříKrálíček Pavel11-588 3140
5.Steinhauser FilipMuzikář Zdeněk8-9-7-9 1341
6.Chylková Urbánková JitkaPirochta Tomáš-9175 3151
7.Perka JiříSkrutek Jakub58-7-7-92352
8.Steinhauser FilipKrálíček Pavel8-859 3162
9.Chylková Urbánková JitkaMuzikář Zdeněk9-6-64-42363
10.Steinhauser JanPirochta Tomáš6711  3073
11.Steinhauser FilipSkrutek Jakub8-959 3183
12.Chylková Urbánková JitkaKrálíček Pavel9-9-3-6 1384
13.Steinhauser JanMuzikář Zdeněk-5-8-2  0385
14.Perka JiříPirochta Tomáš663  3095
15.Chylková Urbánková JitkaSkrutek JakubWO    30105
16.Steinhauser JanKrálíček PavelWO    30115
17.Perka JiříMuzikář ZdeněkWO    30125
18.Steinhauser FilipPirochta TomášWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinhauser Jan21Skrutek Jakub12
Perka Jiří21Králíček Pavel12
Steinhauser Filip21Muzikář Zdeněk30
Chylková Urbánková Jitka12Pirochta Tomáš03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SOKOL BřezinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kuřim CRozhodčí:Kalivoda Zdenek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24635:569TJ SOKOL Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peprný Aleš
Drahovzal Miroslav
 
 
Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
7-799 3110
2.Kousalík Marek
Hloušek Petr
 
 
Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
8103  3020
3.Kousalík MarekPtáček Tomáš657  3030
4.Hloušek PetrValenta Ondřej-7-108-9 1331
5.Peprný AlešVasas Miroslav637  3041
6.Drahovzal MiroslavKrebs Pavel9-97-5-92342
7.Hloušek PetrPtáček Tomáš1168  3052
8.Peprný AlešValenta Ondřej697  3062
9.Drahovzal MiroslavVasas Miroslav1358  3072
10.Kousalík MarekKrebs Pavel9-95-9-112373
11.Peprný AlešPtáček Tomáš652  3083
12.Drahovzal MiroslavValenta Ondřej98-7-1293293
13.Kousalík MarekVasas Miroslav834  30103
14.Hloušek PetrKrebs Pavel-6-59-3 13104
15.Drahovzal MiroslavPtáček Tomáš-1458 31114
16.Kousalík MarekValenta Ondřej6-9-2-12 13115
17.Hloušek PetrVasas Miroslav37-4-9932125
18.Peprný AlešKrebs PavelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kousalík Marek22Ptáček Tomáš04
Hloušek Petr22Valenta Ondřej22
Peprný Aleš30Vasas Miroslav04
Drahovzal Miroslav31Krebs Pavel30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Dolní a Horní Loučky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24700:605Orel Dolní a Horní Loučky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Martin
Halouzka Zdeněk
 
 
Hájek Marek
Kroutil Vladimír
 
 
358  3010
2.Pololáník Jan
Kotlín Vladimír
 
 
Makovický Tomáš
Missbach Tomáš
 
 
-9-67873220
3.Kotlín VladimírMissbach Tomáš6-146 3130
4.Halouzka ZdeněkMakovický Tomáš-3310-973240
5.Mašek MartinKroutil Vladimír117-128 3150
6.Pololáník JanHájek Marek-48-811-22351
7.Halouzka ZdeněkMissbach Tomáš-8479 3161
8.Mašek MartinMakovický Tomáš7133  3071
9.Pololáník JanKroutil Vladimír5-9-4-3 1372
10.Kotlín VladimírHájek Marek142-9-10-62373
11.Mašek MartinMissbach Tomáš787  3083
12.Pololáník JanMakovický Tomáš10109  3093
13.Kotlín VladimírKroutil Vladimír189  30103
14.Halouzka ZdeněkHájek Marek954  30113
15.Pololáník JanMissbach Tomáš-968-9-1123114
16.Kotlín VladimírMakovický Tomáš-96-97832124
17.Halouzka ZdeněkKroutil Vladimír10810  30134
18.Mašek MartinHájek Marek-7-11-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlín Vladimír31Missbach Tomáš13
Halouzka Zdeněk40Makovický Tomáš04
Mašek Martin31Kroutil Vladimír13
Pololáník Jan13Hájek Marek31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy