Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lomnička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SOKOL BřezinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ing. Ilja Krejčí, Lomnička 99, ZOKO Lomnička, areál firmyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14 Sokol Lomnička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horna Ivo
Pásek Zdeněk
 
 
Hloušek Petr
Kousalík Marek
 
 
     3010
2.Siegel Filip
Mach Antonín
 
 
Drahovzal Miroslav
Medla Tomáš
 
 
     2311
3.Horna IvoDrahovzal Miroslav     3021
4.Pásek ZdeněkKousalík Marek     3031
5.Siegel FilipMedla Tomáš     3041
6.Mach AntonínHloušek Petr     1342
7.Pásek ZdeněkDrahovzal Miroslav     3152
8.Siegel FilipKousalík Marek     3062
9.Mach AntonínMedla Tomáš     3172
10.Horna IvoHloušek Petr     3082
11.Siegel FilipDrahovzal Miroslav     3192
12.Mach AntonínKousalík Marek     32102
13.Horna IvoMedla Tomáš     30112
14.Pásek ZdeněkHloušek Petr     30122
15.Mach AntonínDrahovzal Miroslav     32132
16.Horna IvoKousalík Marek     30142
17.Pásek ZdeněkMedla Tomáš     30152
18.Siegel FilipHloušek Petr     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horna Ivo40Drahovzal Miroslav04
Pásek Zdeněk40Kousalík Marek04
Siegel Filip40Medla Tomáš04
Mach Antonín31Hloušek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Dolní a Horní Loučky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18646:412Orel Dolní a Horní Loučky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Martin
Halouzka Zdeněk
 
 
Perka Jiří
Chylková Urbánková Jitka
 
 
997  3010
2.Kotlín Vladimír
Pololáník Karel
 
 
Hloska Martin
Baier Radek
 
 
395  3020
3.Halouzka ZdeněkPerka Jiří-10-57-8 1321
4.Kotlín VladimírHloska Martin476  3031
5.Mašek MartinChylková Urbánková Jitka9-953 3141
6.Pololáník KarelBaier Radek-8148-833251
7.Kotlín VladimírPerka Jiří14-8-8433261
8.Mašek MartinHloska Martin421  3071
9.Pololáník KarelChylková Urbánková Jitka585  3081
10.Halouzka ZdeněkBaier Radek9-7-7-10 1382
11.Mašek MartinPerka Jiří5-101011 3192
12.Pololáník KarelHloska Martin562  30102
13.Halouzka ZdeněkChylková Urbánková Jitka-8-4-7  03103
14.Kotlín VladimírBaier Radek9-7-8-6 13104
15.Pololáník KarelPerka JiříWO    30114
16.Halouzka ZdeněkHloska MartinWO    30124
17.Kotlín VladimírChylková Urbánková JitkaWO    30134
18.Mašek MartinBaier RadekWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halouzka Zdeněk03Perka Jiří12
Kotlín Vladimír21Hloska Martin03
Mašek Martin30Chylková Urbánková Jitka12
Pololáník Karel30Baier Radek21
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nosislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 Ivančice, za JednotouRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33633:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Missbach Tomáš
Makovický Tomáš
 
 
Broskva Alois
Smetana Vladimír
 
 
1438  3010
2.Kroutil Vladimír
Hájek Marek
 
 
Pospíšil Josef
Zbořil Miroslav
 
 
-8-129-4 1311
3.Missbach TomášBroskva Alois676  3021
4.Makovický TomášSmetana Vladimír8-87-873231
5.Kroutil VladimírPospíšil Josef-9-8-1  0332
6.Hájek MarekZbořil Miroslav-68-11353242
7.Makovický TomášBroskva Alois3-77-6-72343
8.Kroutil VladimírSmetana Vladimír6811  3053
9.Hájek MarekPospíšil Josef7-6-8-2 1354
10.Missbach TomášZbořil Miroslav6124  3064
11.Kroutil VladimírBroskva Alois-9-4-4  0365
12.Hájek MarekSmetana Vladimír969  3075
13.Missbach TomášPospíšil Josef-10-37-2 1376
14.Makovický TomášZbořil Miroslav9-87-6-42377
15.Hájek MarekBroskva Alois68-168 3187
16.Missbach TomášSmetana Vladimír86-85 3197
17.Makovický TomášPospíšil Josef-9-7-5  0398
18.Kroutil VladimírZbořil Miroslav-78-63-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Missbach Tomáš31Broskva Alois22
Makovický Tomáš13Smetana Vladimír04
Kroutil Vladimír13Pospíšil Josef40
Hájek Marek31Zbořil Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KaniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43631:712TJ Sokol Kanice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Kolínek Josef
Kopecký Zdeněk
 
 
8-8-10-6 1301
2.Vasas Miroslav
Racek Oldřich
 
 
Fojtl Radoslav
Wos Radek
 
 
7-9-10893211
3.Vasas MiroslavKolínek Josef-6-98-4 1312
4.Racek OldřichFojtl Radoslav-7-7-6  0313
5.Krebs PavelWos Radek69-10-9-72314
6.Ptáček TomášKopecký Zdeněk89-66 3124
7.Racek OldřichKolínek Josef-4-5-5  0325
8.Krebs PavelFojtl Radoslav7-68-9-102326
9.Ptáček TomášWos Radek-6-58-9 1327
10.Vasas MiroslavKopecký Zdeněk7-8-6963237
11.Krebs PavelKolínek Josef10-9108 3147
12.Ptáček TomášFojtl Radoslav-6-7-6  0348
13.Vasas MiroslavWos Radek4-5-68-102349
14.Racek OldřichKopecký Zdeněk-7-8-5  03410
15.Ptáček TomášKolínek Josef-2-3-5  03411
16.Vasas MiroslavFojtl Radoslav-8765 31511
17.Racek OldřichWos Radek-610-981132611
18.Krebs PavelKopecký Zdeněk87-79 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vasas Miroslav22Kolínek Josef31
Racek Oldřich13Fojtl Radoslav31
Krebs Pavel22Wos Radek31
Ptáček Tomáš13Kopecký Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Oslavany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ostrovačice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Sportovní 13 Oslavany, 66412Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47571:685TJ Sokol Ostrovačice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muzikář Zdeněk
Novotný Jan
 
 
Pokorný Jan
Pokorný Marek
 
 
-6-8-7  0301
2.Pirochta Tomáš
Králíček Pavel
 
 
Krška Rostislav
Palko Michal
 
 
-5-6-5  0302
3.Muzikář ZdeněkPalko Michal-8-99-10 1303
4.Pirochta TomášKrška Rostislav6-8-7-4 1304
5.Novotný JanPokorný Jan-8-7-9  0305
6.Králíček PavelPokorný Marek6-44-8-92306
7.Pirochta TomášPalko Michal6-9-8483216
8.Novotný JanKrška Rostislav76-911 3126
9.Králíček PavelPokorný Jan899  3036
10.Muzikář ZdeněkPokorný Marek9-8-7673246
11.Novotný JanPalko Michal-8-5-6  0347
12.Králíček PavelKrška Rostislav98-4-5-92348
13.Muzikář ZdeněkPokorný Jan-9-8-7  0349
14.Pirochta TomášPokorný Marek-6-4-5  03410
15.Králíček PavelPalko Michal-89-7-5 13411
16.Muzikář ZdeněkKrška Rostislav-66-3-5 13412
17.Pirochta TomášPokorný Jan-4-7-8  03413
18.Novotný JanPokorný Marek116-8-7-1223414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muzikář Zdeněk13Palko Michal31
Pirochta Tomáš13Krška Rostislav31
Novotný Jan13Pokorný Jan31
Králíček Pavel13Pokorný Marek31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy