Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lomnička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ing. Ilja Krejčí, Lomnička 99, ZOKO Lomnička, areál firmyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 Sokol Lomnička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pásek Zdeněk
Siegel Filip
 
 
Tureček Roman
Marek Josef
 
 
     3210
2.Horna Ivo
Koumar Radek
 
 
Vudia Robert
Španihel Jaroslav
 
 
     3020
3.Pásek ZdeněkTureček Roman     1321
4.Horna IvoMarek Josef     3031
5.Siegel FilipŠpanihel Jaroslav     3141
6.Koumar RadekVudia Robert     0342
7.Horna IvoTureček Roman     3152
8.Siegel FilipMarek Josef     1353
9.Koumar RadekŠpanihel Jaroslav     3163
10.Pásek ZdeněkVudia Robert     1364
11.Siegel FilipTureček Roman     0365
12.Koumar RadekMarek Josef     1366
13.Pásek ZdeněkŠpanihel Jaroslav     3076
14.Horna IvoVudia Robert     3186
15.Koumar RadekTureček Roman     0387
16.Pásek ZdeněkMarek Josef     3297
17.Horna IvoŠpanihel Jaroslav     30107
18.Siegel FilipVudia Robert     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pásek Zdeněk22Tureček Roman31
Horna Ivo40Marek Josef22
Siegel Filip13Španihel Jaroslav04
Koumar Radek13Vudia Robert31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Oslavany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KaniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Sportovní 13 Oslavany, 66412Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:27510:545TJ Oslavany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrutek Jakub
Pirochta Tomáš
 
 
Kopecký Zdeněk
Wos Radek
 
 
928  3010
2.
 
 
Kolínek Josef
Fojtl Radoslav
 
 
WO    0311
3.Pirochta TomášKopecký Zdeněk-6-9-8  0312
4.Skrutek JakubKolínek Josef89-1310 3122
5.Muzikář ZdeněkFojtl Radoslav55-11-883232
6.Wos RadekWO    0333
7.Skrutek JakubKopecký Zdeněk332  3043
8.Muzikář ZdeněkKolínek Josef5-94-583253
9.Fojtl RadoslavWO    0354
10.Pirochta TomášWos Radek66-1510 3164
11.Muzikář ZdeněkKopecký Zdeněk8-10115 3174
12.Kolínek JosefWO    0375
13.Pirochta TomášFojtl Radoslav8-9-37113285
14.Skrutek JakubWos Radek1149  3095
15.Kopecký ZdeněkWO    0396
16.Pirochta TomášKolínek Josef759  30106
17.Skrutek JakubFojtl Radoslav757  30116
18.Muzikář ZdeněkWos Radek352  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pirochta Tomáš31Kopecký Zdeněk12
Skrutek Jakub40Kolínek Josef03
Muzikář Zdeněk40Fojtl Radoslav03
   Wos Radek03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nosislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:48634:748Sokol Nosislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Ondrušíková Petra
Smetana Vladimír
 
 
-412-7-6 1301
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Broskva Alois
Zbořil Miroslav
 
 
8-97-9-52302
3.Ptáček TomášOndrušíková Petra9-2-8-4 1303
4.Krebs PavelSmetana Vladimír9-8-8-9 1304
5.Valenta OndřejBroskva Alois6-10-510-112305
6.Vasas MiroslavZbořil Miroslav6-610-8103215
7.Krebs PavelOndrušíková Petra716  3025
8.Valenta OndřejSmetana Vladimír-5-68-7 1326
9.Vasas MiroslavBroskva Alois-9-810-4 1327
10.Ptáček TomášZbořil Miroslav-8-8-10  0328
11.Valenta OndřejOndrušíková Petra-612-89103238
12.Vasas MiroslavSmetana Vladimír9-9-86-72339
13.Ptáček TomášBroskva Alois95-6-10-623310
14.Krebs PavelZbořil Miroslav8-49-6-923311
15.Vasas MiroslavOndrušíková Petra-7-87-7 13312
16.Ptáček TomášSmetana Vladimír-10-5-7  03313
17.Krebs PavelBroskva AloisWO    03314
18.Valenta OndřejZbořil Miroslav-42-45432414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Tomáš04Ondrušíková Petra22
Krebs Pavel12Smetana Vladimír40
Valenta Ondřej22Broskva Alois30
Vasas Miroslav13Zbořil Miroslav22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 Ivančice, za JednotouRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29671:649MK Řeznovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Missbach Tomáš
Makovický Tomáš
 
 
Perka Jiří
Simetinger Petr
 
 
-6-78-3 1301
2.Kroutil Vladimír
Hájek Marek
 
 
Burian Lubomír
Steinhauser Jan
 
 
897  3011
3.Missbach TomášPerka Jiří-88-9-6 1312
4.Makovický TomášSimetinger Petr89-5-693222
5.Hájek MarekBurian Lubomír558  3032
6.Kroutil VladimírSteinhauser Jan10-66-12-62333
7.Makovický TomášPerka Jiří-6-7-2  0334
8.Hájek MarekSimetinger Petr8-12-2673244
9.Kroutil VladimírBurian Lubomír568  3054
10.Missbach TomášSteinhauser Jan-99-79-72355
11.Hájek MarekPerka Jiří899  3065
12.Kroutil VladimírSimetinger Petr962  3075
13.Missbach TomášBurian Lubomír7-7117 3185
14.Makovický TomášSteinhauser Jan1-10-9843295
15.Kroutil VladimírPerka Jiří-38-7-2 1396
16.Missbach TomášSimetinger Petr1088  30106
17.Makovický TomášBurian Lubomír-108-710832116
18.Hájek MarekSteinhauser Jan10-64-5932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Missbach Tomáš22Perka Jiří31
Makovický Tomáš31Simetinger Petr04
Hájek Marek40Burian Lubomír04
Kroutil Vladimír22Steinhauser Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Dolní a Horní Loučky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SOKOL BřezinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:20651:521Orel Dolní a Horní Loučky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Martin
Halouzka Zdeněk
 
 
Kousalík Marek
Hloušek Petr
 
 
964  3010
2.Kotlín Vladimír
Pololáník Jan
 
 
Drahovzal Miroslav
Medla Tomáš
 
 
9-6-1011-102311
3.Mašek MartinKousalík Marek998  3021
4.Halouzka ZdeněkHloušek Petr597  3031
5.Kotlín VladimírDrahovzal Miroslav-86-6-8 1332
6.Pololáník JanMedla Tomáš898  3042
7.Halouzka ZdeněkKousalík Marek3-87-7-32343
8.Kotlín VladimírHloušek Petr965  3053
9.Pololáník JanDrahovzal Miroslav-8-339-72354
10.Mašek MartinMedla Tomáš444  3064
11.Kotlín VladimírKousalík Marek-12-9-1  0365
12.Pololáník JanHloušek Petr310-65 3175
13.Mašek MartinDrahovzal Miroslav888  3085
14.Halouzka ZdeněkMedla Tomáš194  3095
15.Pololáník JanKousalík Marek-8173 31105
16.Mašek MartinHloušek Petr-9458 31115
17.Halouzka ZdeněkDrahovzal Miroslav646  30125
18.Kotlín VladimírMedla Tomáš-5118-6632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Martin40Kousalík Marek22
Halouzka Zdeněk31Hloušek Petr04
Kotlín Vladimír22Drahovzal Miroslav22
Pololáník Jan31Medla Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy