Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lomnička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Oslavany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ing. Ilja Krejčí, Lomnička 99, ZOKO Lomnička, areál firmyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:18 Sokol Lomnička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horna Ivo
Pásek Zdeněk
 
 
Muzikář Zdeněk
Novotný Jan
 
 
     3010
2.Malík Libor
Sova Jaromír
 
 
Skrutek Jakub
Králíček Pavel
 
 
     0311
3.Horna IvoNovotný Jan     3021
4.Pásek ZdeněkMuzikář Zdeněk     3231
5.Sova JaromírSkrutek Jakub     0332
6.Malík LiborKrálíček Pavel     3042
7.Pásek ZdeněkNovotný Jan     3052
8.Sova JaromírMuzikář Zdeněk     0353
9.Malík LiborSkrutek Jakub     1354
10.Horna IvoKrálíček Pavel     3064
11.Sova JaromírNovotný Jan     3074
12.Malík LiborMuzikář Zdeněk     1375
13.Horna IvoSkrutek Jakub     3085
14.Pásek ZdeněkKrálíček Pavel     3095
15.Malík LiborNovotný Jan     30105
16.Horna IvoMuzikář Zdeněk     30115
17.Siegel FilipSkrutek Jakub     31125
18.Sova JaromírKrálíček PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horna Ivo40Novotný Jan04
Pásek Zdeněk30Muzikář Zdeněk22
Sova Jaromír12Skrutek Jakub22
Malík Libor22Králíček Pavel03
Siegel Filip10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 Ivančice, za JednotouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26658:463MK Řeznovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroutil Vladimír
Makovický Tomáš
 
 
Tureček Roman
Marek Josef
 
 
-7-68-9 1301
2.Missbach Tomáš
Hájek Marek
 
 

 
 
WO    3011
3.Missbach TomášMarek Josef9-988 3121
4.Makovický TomášEftimiadis Thomas-7-769-82322
5.Hájek MarekTureček Roman6-8-7-9 1323
6.Kroutil VladimírWO    3033
7.Makovický TomášMarek Josef10-8-8-9 1334
8.Hájek MarekEftimiadis Thomas875  3044
9.Kroutil VladimírTureček Roman-8-9-8  0345
10.Missbach TomášWO    3055
11.Hájek MarekMarek Josef10-6-11883265
12.Kroutil VladimírEftimiadis Thomas-8796 3175
13.Missbach TomášTureček Roman7-9-86-52376
14.Makovický TomášWO    3086
15.Kroutil VladimírMarek Josef-8-910-7 1387
16.Missbach TomášEftimiadis Thomas8-675 3197
17.Makovický TomášTureček RomanWO    30107
18.Hájek MarekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Missbach Tomáš21Marek Josef22
Makovický Tomáš02Eftimiadis Thomas13
Hájek Marek21Tureček Roman30
Kroutil Vladimír12   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Dolní a Horní Loučky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ostrovačice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39577:635TJ Sokol Ostrovačice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlín Vladimír
Pololáník Jan
 
 
Palko Michal
Krška Rostislav
 
 
-10-77-5 1301
2.Mašek Martin
Halouzka Zdeněk
 
 
Pokorný Jan
Pokorný Marek
 
 
-11792 3111
3.Kotlín VladimírPalko Michal-3-7-5  0312
4.Pololáník JanKrška Rostislav-5-1-4  0313
5.Halouzka ZdeněkPokorný Jan-979-673223
6.Mašek MartinPokorný Marek936  3033
7.Pololáník JanPalko Michal-5-6-15  0334
8.Halouzka ZdeněkKrška Rostislav-2-4-6  0335
9.Mašek MartinPokorný Jan-875-953245
10.Kotlín VladimírPokorný Marek-98-1-9 1346
11.Halouzka ZdeněkPalko Michal-8-5-4  0347
12.Mašek MartinKrška Rostislav479  3057
13.Kotlín VladimírPokorný Jan-5-610-8 1358
14.Pololáník JanPokorný Marek69-910 3168
15.Mašek MartinPalko Michal-8-53-8 1369
16.Kotlín VladimírKrška Rostislav10-9-4-11 13610
17.Pololáník JanPokorný Jan5-6-108-1323611
18.Halouzka ZdeněkPokorný Marek567  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotlín Vladimír04Palko Michal40
Pololáník Jan13Krška Rostislav31
Halouzka Zdeněk22Pokorný Jan22
Mašek Martin31Pokorný Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SOKOL BřezinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KaniceRozhodčí:Hloušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39588:666TJ Sokol Kanice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peprný Aleš
Hloušek Petr
 
 
Kolínek Josef
Fojtl Radoslav
 
 
-8-257-112301
2.Drahovzal Miroslav
Kalivoda Zdeněk
 
 
Vystrčil Aleš
Wos Radek
 
 
-89-78-62302
3.Peprný AlešWos Radek73-77 3112
4.Hloušek PetrKolínek Josef-7-5-10  0313
5.Drahovzal MiroslavFojtl Radoslav11-13109 3123
6.Kalivoda ZdeněkVystrčil Aleš-5-11-4  0324
7.Hloušek PetrWos Radek-9-8-5  0325
8.Drahovzal MiroslavKolínek Josef59-35 3135
9.Kalivoda ZdeněkFojtl Radoslav-2-6-12  0336
10.Peprný AlešVystrčil Aleš-111466 3146
11.Drahovzal MiroslavWos Radek-78-6683256
12.Kalivoda ZdeněkKolínek Josef-5-3-7  0357
13.Peprný AlešFojtl Radoslav7118  3067
14.Hloušek PetrVystrčil Aleš9-6-11-9 1368
15.Kalivoda ZdeněkWos Radek-11-3-4  0369
16.Peprný AlešKolínek Josef794  3079
17.Hloušek PetrFojtl Radoslav9-5-67-623710
18.Drahovzal MiroslavVystrčil Aleš-15-4-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peprný Aleš40Wos Radek22
Hloušek Petr04Kolínek Josef22
Drahovzal Miroslav31Fojtl Radoslav22
Kalivoda Zdeněk04Vystrčil Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nosislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33600:592TJ Lažánky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinhauser Jan
Špaček Petr
 
 
Zbořil Miroslav
Broskva Alois
 
 
-3-7-9  0301
2.Perka Jiří
Steinhauser Filip
 
 
Ondrušíková Petra
Smetana Vladimír
 
 
5-754 3111
3.Steinhauser JanZbořil Miroslav-5175 3121
4.Perka JiříBroskva Alois427  3031
5.Špaček PetrOndrušíková Petra-5-3-2  0332
6.Steinhauser FilipSmetana Vladimír-7-810993242
7.Perka JiříZbořil Miroslav588  3052
8.Špaček PetrBroskva Alois-4-5-6  0353
9.Steinhauser FilipOndrušíková Petra6-9-10773263
10.Steinhauser JanSmetana Vladimír7-6-910-82364
11.Špaček PetrZbořil Miroslav-8-3-5  0365
12.Steinhauser FilipBroskva Alois610-74 3175
13.Steinhauser JanOndrušíková Petra9-93-8-92376
14.Perka JiříSmetana Vladimír-511-7-7 1377
15.Steinhauser FilipZbořil Miroslav9-468 3187
16.Steinhauser JanBroskva Alois9-875 3197
17.Perka JiříOndrušíková Petra438  30107
18.Špaček PetrSmetana Vladimír-6-4-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steinhauser Jan22Zbořil Miroslav13
Perka Jiří31Broskva Alois13
Špaček Petr04Ondrušíková Petra22
Steinhauser Filip40Smetana Vladimír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy