Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
Růžička Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Pěšinky, Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16493:410TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
 
 
1055  3010
2.Růžička Jan
Topič Erik
 
 
Čermák Marek
Svoboda Zdeněk
 
 
7-85-4-52311
3.Vosyka RadekČermák Marek-98-11893221
4.Topič ErikKříž Jaromír-7-7-5  0322
5.Růžička JanSvoboda Zdeněk68-810 3132
6.Vosyka LadislavKříž Nikolas551  3042
7.Topič ErikČermák Marek9-58-3-102343
8.Růžička JanKříž Jaromír-61083 3153
9.Vosyka LadislavSvoboda Zdeněk1255  3063
10.Vosyka RadekKříž Nikolas497  3073
11.Růžička JanČermák Marek-7-10-5  0374
12.Vosyka LadislavKříž Jaromír875  3084
13.Vosyka RadekSvoboda Zdeněk7912  3094
14.Topič ErikKříž Nikolas343  30104
15.Vosyka LadislavČermák Marek         
16.Vosyka RadekKříž Jaromír         
17.Topič ErikSvoboda Zdeněk         
18.Růžička JanKříž Nikolas         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vosyka Radek30Čermák Marek21
Topič Erik12Kříž Jaromír12
Růžička Jan21Svoboda Zdeněk03
Vosyka Ladislav30Kříž Nikolas03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř AVrchní
rozhodčí:
Kafka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5362:260TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sokol Zdeněk
Kafka Stanislav
 
 
Živný Petr
Vomela Martin
 
 
4106  3010
2.Přádová Blanka
Veselý Petr
 
 
Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
664  3020
3.Sokol ZdeněkTáborský Petr12-69-493230
4.Kafka StanislavVomela Martin867  3040
5.Přádová BlankaŽivný Petr7-598 3150
6.Veselý PetrUhlíř Petr-51096 3160
7.Kafka StanislavTáborský Petr4-789 3170
8.Přádová BlankaVomela Martin329  3080
9.Veselý PetrŽivný Petr867  3090
10.Sokol ZdeněkUhlíř Petr535  30100
11.Přádová BlankaTáborský Petr-6    01  
12.Veselý PetrVomela Martin         
13.Sokol ZdeněkŽivný Petr         
14.Kafka StanislavUhlíř Petr         
15.Veselý PetrTáborský Petr         
16.Sokol ZdeněkVomela Martin         
17.Kafka StanislavŽivný Petr         
18.Přádová BlankaUhlíř Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sokol Zdeněk20Táborský Petr02
Kafka Stanislav20Vomela Martin02
Přádová Blanka20Živný Petr02
Veselý Petr20Uhlíř Petr02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
Šalanda Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30322:420TJ Žďár nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháč Jan
Šalanda Vít
 
 
Veselský Tomáš
Vaněk Josef
 
 
6-4-48-82301
2.Kocmánek Tomáš
Páral Jiří
 
 
Jírek Jan
Veselský Roman
 
 
-5-1011-11 1302
3.Kocmánek TomášVeselský Roman122-6-7-72303
4.Páral JiříJírek Jan-9-5-4  0304
5.Macháč JanVeselský Tomáš8-7-57-52305
6.Šalanda VítVaněk Josef-8-99-7 1306
7.Páral JiříVeselský Roman88-2-4-92307
8.Macháč JanJírek Jan-6-11-1  0308
9.Šalanda VítVeselský Tomáš4-3-8-9 1309
10.Kocmánek TomášVaněk Josef-11-5-6  03010
11.Macháč JanVeselský Roman-4    01  
12.Šalanda VítJírek Jan         
13.Kocmánek TomášVeselský Tomáš         
14.Páral JiříVaněk Josef         
15.Šalanda VítVeselský Roman         
16.Kocmánek TomášJírek Jan         
17.Páral JiříVeselský Tomáš         
18.Macháč JanVaněk Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocmánek Tomáš02Veselský Roman20
Páral Jiří02Jírek Jan20
Macháč Jan02Veselský Tomáš20
Šalanda Vít02Vaněk Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná AVrchní
rozhodčí:
Trefil Daniel
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19541:442TJ Chmelná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trefil Daniel
Marek Petr ml.
 
 
Klíma Petr
Šoukal Slavomír
 
 
6-9-3-10 1301
2.Fuk Viktor
Přibyl Ondřej
 
 
Maštera Martin
Kampas Jan
 
 
586  3011
3.Marek Petr ml.Maštera Martin-8612-1273221
4.Přibyl OndřejKampas Jan-72-7353231
5.Trefil DanielŠoukal Slavomír8-9-68-72332
6.Fuk ViktorŘíkovský Aleš586  3042
7.Přibyl OndřejMaštera Martin6137  3052
8.Trefil DanielKampas Jan386  3062
9.Fuk ViktorŠoukal Slavomír7-98-7-92363
10.Marek Petr ml.Říkovský Aleš834  3073
11.Trefil DanielMaštera Martin-9-6-9  0374
12.Fuk ViktorKampas Jan6-9-21173284
13.Marek Petr ml.Šoukal Slavomír985  3094
14.Přibyl OndřejŘíkovský Aleš46-95 31104
15.Fuk ViktorMaštera Martin         
16.Marek Petr ml.Kampas Jan         
17.Přibyl OndřejŠoukal Slavomír         
18.Trefil DanielŘíkovský Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Petr ml.30Maštera Martin12
Přibyl Ondřej30Kampas Jan03
Trefil Daniel12Šoukal Slavomír21
Fuk Viktor21Říkovský Aleš03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35676:674SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav
Vondra Martin
 
 
Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
9-6-48123210
2.Dvořák Pavel
Lengál Dominik
 
 
Jírů Jakub
Rosenkranz Egon
 
 
48-116 3120
3.Dvořák PavelPavlík Michal-7-6-9  0321
4.Urban JaroslavZajíc Milan-8-94-6 1322
5.Lengál DominikRosenkranz Egon-7-48-12 1323
6.Vondra MartinJírů Jakub711-58 3133
7.Urban JaroslavPavlík Michal-6-2-9  0334
8.Lengál DominikZajíc Milan-988-493244
9.Vondra MartinRosenkranz Egon6108  3054
10.Dvořák PavelJírů Jakub65-9-4-92355
11.Lengál DominikPavlík Michal-7-39-6 1356
12.Vondra MartinZajíc Milan8-9-101173266
13.Dvořák PavelRosenkranz Egon69-7-8-92367
14.Urban JaroslavJírů Jakub955  3077
15.Vondra MartinPavlík Michal-7-48-8 1378
16.Dvořák PavelZajíc Milan5-9610 3188
17.Urban JaroslavRosenkranz Egon77-94 3198
18.Lengál DominikJírů Jakub-69103 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Pavel13Pavlík Michal40
Urban Jaroslav22Zajíc Milan13
Lengál Dominik22Rosenkranz Egon22
Vondra Martin31Jírů Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Polná AVrchní
rozhodčí:
Babínek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29652:606Slavoj Polná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčál Radek
Bláha František
 
 
Hanzálek Jiří
Doubek Jiří
 
 
12156  3010
2.Vaněk Radim
Hladík Jiří
 
 
Korbel Filip
Hanzálek Václav
 
 
3-86-6-62311
3.Bláha FrantišekHanzálek Václav-87-69-92312
4.Hladík JiříKorbel Filip-67-6-10 1313
5.Babínek JiříHanzálek Jiří-8-8-9  0314
6.Krčál RadekDoubek Jiří932  3024
7.Hladík JiříHanzálek Václav12-8-12-8 1325
8.Babínek JiříKorbel Filip-7-8-8  0326
9.Krčál RadekHanzálek Jiří1047  3036
10.Bláha FrantišekDoubek Jiří955  3046
11.Babínek JiříHanzálek Václav-6-6-9  0347
12.Krčál RadekKorbel Filip6-6-5893257
13.Bláha FrantišekHanzálek Jiří712-69 3167
14.Hladík JiříDoubek Jiří936  3077
15.Krčál RadekHanzálek Václav98-88 3187
16.Bláha FrantišekKorbel Filip9-35-9-92388
17.Hladík JiříHanzálek Jiří10-787 3198
18.Babínek JiříDoubek Jiří6211  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha František22Hanzálek Václav31
Hladík Jiří22Korbel Filip31
Babínek Jiří13Hanzálek Jiří13
Krčál Radek40Doubek Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS