Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod BVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27649:578TJ Jiskra Havlíčkův Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Marek
Koutník Josef
 
 
Holub Martin
Hovorka Zdeněk
 
 
-94-8-8 1301
2.Bencová Bohdana
Slanař Radek
 
 
Wiederlechner Marek
Latocha Jan
 
 
8-97-10-82302
3.Slanař RadekHovorka Zdeněk-1012-10-8 1303
4.Bencová BohdanaWiederlechner Marek448  3013
5.Koutník JosefHolub Martin6-8810 3123
6.Štrobl MarekLatocha Jan958  3033
7.Bencová BohdanaHovorka Zdeněk8-528 3143
8.Koutník JosefWiederlechner Marek536  3053
9.Štrobl MarekHolub Martin-89-98-82354
10.Slanař RadekLatocha Jan-11-9-9  0355
11.Koutník JosefHovorka Zdeněk-1112108 3165
12.Štrobl MarekWiederlechner Marek766  3075
13.Slanař RadekHolub Martin-99-4-10 1376
14.Bencová BohdanaLatocha Jan-54-9-4 1377
15.Štrobl MarekHovorka Zdeněk-9-69983287
16.Slanař RadekKaisler Vlastimil1248  3097
17.Bencová BohdanaHolub Martin-6586 31107
18.Koutník JosefLatocha Jan10-75  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slanař Radek13Hovorka Zdeněk13
Bencová Bohdana31Wiederlechner Marek03
Koutník Josef30Holub Martin22
Štrobl Marek31Latocha Jan21
   Kaisler Vlastimil01



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16 TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr ml.
Kmoch Petr st.
 
 
Dolák Jan
Jonáš Roman
 
 
     3210
2.Poulíček Josef
Pavlík Adam
 
 
Semerád Matěj
Jonáš Petr
 
 
     3020
3.Kmoch Petr st.Dolák Jan     2321
4.Pavlík AdamJonáš Roman     3031
5.Poulíček JosefSemerád Matěj     2332
6.Kmoch Petr ml.Jonáš Petr     3042
7.Pavlík AdamDolák Jan     1343
8.Poulíček JosefJonáš Roman     3053
9.Kmoch Petr ml.Semerád Matěj     3263
10.Kmoch Petr st.Jonáš Petr     3073
11.Poulíček JosefDolák Jan     1374
12.Kmoch Petr ml.Jonáš Roman     3084
13.Kmoch Petr st.Semerád Matěj     3094
14.Pavlík AdamJonáš Petr     30104
15.Kmoch Petr ml.Dolák Jan         
16.Kmoch Petr st.Jonáš Roman         
17.Pavlík AdamSemerád Matěj         
18.Poulíček JosefJonáš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kmoch Petr st.21Dolák Jan30
Pavlík Adam21Jonáš Roman03
Poulíček Josef12Semerád Matěj12
Kmoch Petr ml.30Jonáš Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BVrchní
rozhodčí:
Chvátal Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ARozhodčí:Brychta Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 11:30 Začátek
utkání
12:10Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Máca Jan
Chvátal Pavel
 
 
Nosek Pavel
Štork Vítězslav
 
 
     3110
2.Kabelka Jan
Svobodová Monika
 
 
Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
     1311
3.Chvátal PavelNosek Pavel     2312
4.Máca JanPiálek Ivan     1313
5.Kabelka JanZelinková Dagmar     0314
6.Svobodová MonikaŠtork Vítězslav     3024
7.Máca JanNosek Pavel     3034
8.Kabelka JanPiálek Ivan     1335
9.Svobodová MonikaZelinková Dagmar     3145
10.Chvátal PavelŠtork Vítězslav     3155
11.Kabelka JanNosek Pavel     1356
12.Svobodová MonikaPiálek Ivan     3166
13.Chvátal PavelZelinková Dagmar     0367
14.Máca JanŠtork Vítězslav     3077
15.Svobodová MonikaNosek Pavel     3287
16.Chvátal PavelPiálek Ivan     1388
17.Máca JanZelinková Dagmar     1389
18.Kabelka JanŠtork Vítězslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Pavel13Nosek Pavel22
Máca Jan22Piálek Ivan31
Kabelka Jan13Zelinková Dagmar31
Svobodová Monika40Štork Vítězslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15 TJ Třebíč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česnek Jiří
Poskočil Karel
 
 
Kos Tomáš
Novotný Martin
 
 
     3010
2.Durda Pavel
Havlová Zuzana
 
 
Benáček Petr
Plocek Jaroslav ml.
 
 
     2311
3.Poskočil KarelBenáček Petr     1312
4.Havlová ZuzanaPlocek Jaroslav ml.     3222
5.Durda PavelKos Tomáš     3032
6.Česnek JiříNovotný Martin     3042
7.Havlová ZuzanaBenáček Petr     3152
8.Durda PavelPlocek Jaroslav ml.     2353
9.Česnek JiříKos Tomáš     3063
10.Poskočil KarelNovotný Martin     3073
11.Durda PavelBenáček Petr     3183
12.Česnek JiříPlocek Jaroslav ml.     3293
13.Poskočil KarelKos Tomáš     30103
14.Havlová ZuzanaNovotný Martin         
15.Česnek JiříBenáček Petr         
16.Poskočil KarelPlocek Jaroslav ml.         
17.Havlová ZuzanaKos Tomáš         
18.Durda PavelNovotný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poskočil Karel21Benáček Petr12
Havlová Zuzana20Plocek Jaroslav ml.12
Durda Pavel21Kos Tomáš03
Česnek Jiří30Novotný Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:31 TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joksch Jakub
Voldán Jiří
 
 
Hadrava Josef ml.
Hadrava Josef st.
 
 
     1301
2.Málek Miroslav
Janovský Aleš
 
 
Zadražil Vojtěch
Zelenka Ondřej
 
 
     3011
3.Janovský AlešHadrava Josef st.     0312
4.Voldán JiříZelenka Ondřej     1313
5.Málek MiroslavHadrava Josef ml.     2314
6.Joksch JakubZadražil Vojtěch     2315
7.Voldán JiříHadrava Josef st.     0316
8.Málek MiroslavZelenka Ondřej     0317
9.Joksch JakubHadrava Josef ml.     3127
10.Janovský AlešZadražil Vojtěch     0328
11.Málek MiroslavHadrava Josef st.     1329
12.Joksch JakubZelenka Ondřej     3039
13.Janovský AlešHadrava Josef ml.     23310
14.Voldán JiříZadražil Vojtěch     03  
15.Joksch JakubHadrava Josef st.         
16.Janovský AlešZelenka Ondřej         
17.Voldán JiříHadrava Josef ml.         
18.Málek MiroslavZadražil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janovský Aleš03Hadrava Josef st.30
Voldán Jiří02Zelenka Ondřej21
Málek Miroslav03Hadrava Josef ml.21
Joksch Jakub21Zadražil Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nové Dvory AVrchní
rozhodčí:
Sáblík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nové Dvory, 70, 592 12 Nížkov, Kulturní dům Nové DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34 TJ Slavoj Pacov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
Mička Lukáš
Smíšek František st.
 
 
     1301
2.Pátek Miroslav
Langpaul Petr
 
 
Tůma Jan
Sovka Martin
 
 
8410  3011
3.Langpaul PetrMička Lukáš     0312
4.Sáblík PetrTůma Jan     3222
5.Pátek MiroslavSmíšek František st.     2323
6.Benc JaroslavSovka Martin     3033
7.Sáblík PetrMička Lukáš     0334
8.Pátek MiroslavTůma Jan     3044
9.Benc JaroslavSmíšek František st.     0345
10.Langpaul PetrSovka Martin     3155
11.Pátek MiroslavMička Lukáš     1356
12.Benc JaroslavTůma Jan     3066
13.Langpaul PetrSmíšek František st.     0367
14.Sáblík PetrSovka Martin     3177
15.Benc JaroslavMička Lukáš     2378
16.Langpaul PetrTůma Jan     2379
17.Sáblík PetrSmíšek František st.     23710
18.Pátek MiroslavSovka Martin     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langpaul Petr13Mička Lukáš40
Sáblík Petr22Tůma Jan13
Pátek Miroslav12Smíšek František st.40
Benc Jaroslav22Sovka Martin03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS