Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod BVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 11:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16498:400TJ Jiskra Havlíčkův Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Marek
Koutník Josef
 
 
Vítek Stanislav
Pavlík Adam
 
 
479  3010
2.Bencová Bohdana
Cáp Ladislav
 
 
Kmoch Petr ml.
Kmoch Petr st.
 
 
-6-67-7 1311
3.Cáp LadislavKmoch Petr ml.-1110-1210103221
4.Bencová BohdanaKmoch Petr st.-10-7-3  0322
5.Koutník JosefPavlík Adam64-10-993232
6.Štrobl MarekVítek Stanislav8-974 3142
7.Bencová BohdanaKmoch Petr ml.2-86-9-92343
8.Koutník JosefKmoch Petr st.947  3053
9.Štrobl MarekPavlík Adam834  3063
10.Cáp LadislavVítek Stanislav96-114 3173
11.Koutník JosefKmoch Petr ml.768  3083
12.Štrobl MarekKmoch Petr st.657  3093
13.Cáp LadislavPavlík Adam56-58 31103
14.Bencová BohdanaVítek Stanislav         
15.Štrobl MarekKmoch Petr ml.         
16.Cáp LadislavKmoch Petr st.         
17.Bencová BohdanaPavlík Adam         
18.Koutník JosefVítek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cáp Ladislav30Kmoch Petr ml.12
Bencová Bohdana02Kmoch Petr st.12
Koutník Josef30Pavlík Adam03
Štrobl Marek30Vítek Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BVrchní
rozhodčí:
Chvátal Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14 TJ Sokol Jemnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Monika
Máca Jan
 
 
Havlová Zuzana
Durda Pavel
 
 
     3010
2.Chvátal Pavel
Kabelka Jan
 
 
Česnek Jiří
Poskočil Dominik
 
 
     2311
3.Chvátal PavelČesnek Jiří     3221
4.Máca JanHavlová Zuzana     3231
5.Kabelka JanDurda Pavel     1332
6.Svobodová MonikaPoskočil Dominik     3142
7.Máca JanČesnek Jiří     3152
8.Kabelka JanHavlová Zuzana     3062
9.Svobodová MonikaDurda Pavel     3172
10.Chvátal PavelPoskočil Dominik     3082
11.Kabelka JanČesnek Jiří     3192
12.Svobodová MonikaHavlová Zuzana     30102
13.Chvátal PavelDurda Pavel         
14.Máca JanPoskočil Dominik         
15.Svobodová MonikaČesnek Jiří         
16.Chvátal PavelHavlová Zuzana         
17.Máca JanDurda Pavel         
18.Kabelka JanPoskočil Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Pavel20Česnek Jiří03
Máca Jan20Havlová Zuzana03
Kabelka Jan21Durda Pavel11
Svobodová Monika30Poskočil Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17 TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Martin
Job Štefan
 
 
Pátek Miroslav
Fišar Jiří
 
 
     3210
2.Joksch Jakub
Zvolánek Zdeněk
 
 
Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
     2311
3.Job ŠtefanPátek Miroslav     3121
4.Joksch JakubBenc Jaroslav     2322
5.Tůma MartinStejskal Tomáš     3032
6.Zvolánek ZdeněkSáblík Petr     3242
7.Joksch JakubPátek Miroslav     1343
8.Tůma MartinBenc Jaroslav     3153
9.Zvolánek ZdeněkStejskal Tomáš     3063
10.Job ŠtefanSáblík Petr     3173
11.Tůma MartinPátek Miroslav     3083
12.Zvolánek ZdeněkBenc Jaroslav     3193
13.Job ŠtefanStejskal Tomáš     30103
14.Joksch JakubFišar Jiří         
15.Zvolánek ZdeněkPátek Miroslav         
16.Job ŠtefanBenc Jaroslav         
17.Joksch JakubStejskal Tomáš         
18.Tůma MartinFišar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Job Štefan30Pátek Miroslav12
Joksch Jakub02Benc Jaroslav12
Tůma Martin30Stejskal Tomáš03
Zvolánek Zdeněk30Sáblík Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná BVrchní
rozhodčí:
Zelenka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29 TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibyl Josef
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
     1301
2.Zadražil Vojtěch
Zelenka Ondřej
 
 
Tůma Jan
Jaroš Marek
 
 
     3011
3.Přibyl JosefMička Lukáš     1312
4.Zelenka OndřejTůma Jan     3022
5.Hubata Vacek JaroslavSmíšek František st.     2323
6.Zadražil VojtěchJaroš Marek     3133
7.Zelenka OndřejMička Lukáš     2334
8.Hubata Vacek JaroslavTůma Jan     2335
9.Zadražil VojtěchSmíšek František st.     0336
10.Přibyl JosefJaroš Marek     3146
11.Hubata Vacek JaroslavMička Lukáš     3256
12.Zadražil VojtěchTůma Jan     3166
13.Přibyl JosefSmíšek František st.     3176
14.Zelenka OndřejJaroš Marek     3186
15.Zadražil VojtěchMička Lukáš     3296
16.Přibyl JosefTůma Jan     32106
17.Zelenka OndřejSmíšek František st.     30  
18.Hubata Vacek JaroslavJaroš Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibyl Josef31Mička Lukáš22
Zelenka Ondřej21Tůma Jan13
Hubata Vacek Jaroslav12Smíšek František st.21
Zadražil Vojtěch31Jaroš Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Piálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice nad Rokytnou 134, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Nosek Pavel
 
 
Plocek Jaroslav ml.
Fiala Jiří
 
 
     3010
2.Štork Vítězslav
Štork Martin
 
 
Plocek Jaroslav
Benáček Petr
 
 
     1311
3.Piálek IvanBenáček Petr     3221
4.Chromý JanFiala Jiří     0322
5.Štork VítězslavPlocek Jaroslav ml.     2323
6.Nosek PavelPlocek Jaroslav     3033
7.Chromý JanBenáček Petr     1334
8.Štork VítězslavFiala Jiří     3044
9.Nosek PavelPlocek Jaroslav ml.     3254
10.Piálek IvanPlocek Jaroslav     3164
11.Štork MartinBenáček Petr     1365
12.Nosek PavelFiala Jiří     3075
13.Piálek IvanPlocek Jaroslav ml.     0376
14.Chromý JanPlocek Jaroslav     1377
15.Nosek PavelBenáček Petr     3187
16.Piálek IvanFiala Jiří     3297
17.Chromý JanPlocek Jaroslav ml.     0398
18.Štork MartinPlocek Jaroslav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piálek Ivan31Benáček Petr22
Chromý Jan04Fiala Jiří13
Štork Vítězslav11Plocek Jaroslav ml.31
Nosek Pavel40Plocek Jaroslav13
Štork Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
Slavík František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECKLUB, Mlýnský 72a, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36571:596TJ Sokol Výčapy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Zdeněk
Holub Martin
 
 
Dolák Jan
Jonáš Roman
 
 
9-12114 3110
2.Kaisler Vlastimil
Latocha Jan
 
 
Hanák Jiří
Semerád Matěj
 
 
-12-931183220
3.Kaisler VlastimilDolák Jan10-8-6-7 1321
4.Holub MartinHanák Jiří-75-6-4 1322
5.Latocha JanJonáš Roman-99-66-82323
6.Hovorka ZdeněkSemerád Matěj8-974 3133
7.Holub MartinDolák Jan-8-9-6  0334
8.Latocha JanHanák Jiří8-7-5-8 1335
9.Hovorka ZdeněkJonáš Roman12-108-953245
10.Kaisler VlastimilSemerád Matěj8-7-6-7 1346
11.Latocha JanDolák Jan8-78-6-82347
12.Hovorka ZdeněkHanák Jiří697  3057
13.Kaisler VlastimilJonáš Roman-7-8-4  0358
14.Holub MartinSemerád Matěj-10-10-10  0359
15.Hovorka ZdeněkDolák Jan754  3069
16.Kaisler VlastimilHanák Jiří-7-9-6  03610
17.Holub MartinJonáš Roman         
18.Latocha JanSemerád Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaisler Vlastimil04Dolák Jan31
Holub Martin03Hanák Jiří31
Latocha Jan03Jonáš Roman21
Hovorka Zdeněk40Semerád Matěj21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS