Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výčapy 92, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31303:418TJ Jiskra Havlíčkův Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolák Jan
Jonáš Roman
 
 
Koutník Josef
Štrobl Marek
 
 
-910-7-6 1301
2.Jonáš Petr
Abrahám Václav
 
 
Bencová Bohdana
Piskač Miroslav
 
 
2-9-7-6 1302
3.Jonáš PetrKoutník Josef-4-5-4  0303
4.Abrahám VáclavŠtrobl Marek-4-4-2  0304
5.Jonáš RomanBencová Bohdana787  3014
6.Dolák JanPiskač Miroslav-35112 3124
7.Abrahám VáclavKoutník Josef-3-2-4  0325
8.Jonáš RomanŠtrobl Marek-99-2-9 1326
9.Dolák JanBencová Bohdana-9-38-5 1327
10.Jonáš PetrPiskač Miroslav-7-8-10  0328
11.Jonáš RomanKoutník Josef-6-5-6  0329
12.Dolák JanŠtrobl Marek7-3-8-9 13210
13.Jonáš PetrBencová Bohdana         
14.Abrahám VáclavPiskač Miroslav         
15.Dolák JanKoutník Josef         
16.Jonáš PetrŠtrobl Marek         
17.Abrahám VáclavBencová Bohdana         
18.Jonáš RomanPiskač Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonáš Petr02Koutník Josef30
Abrahám Václav02Štrobl Marek30
Jonáš Roman12Bencová Bohdana11
Dolák Jan12Piskač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
Deržmíšek Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECKLUB, Mlýnský 72a, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:23499:478TJ Sokol Puklice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Vlastimil
Hloch Tomáš
 
 
Kmoch Petr ml.
Poulíček Josef
 
 
-7797 3110
2.Holub Martin
Hovorka Zdeněk
 
 
Kmoch Petr st.
Pavlík Adam
 
 
-9-9-2  0311
3.Hovorka ZdeněkPavlík Adam7-573 3121
4.Hloch TomášKmoch Petr st.-3-5-3  0322
5.Kaisler VlastimilKmoch Petr ml.98-78 3132
6.Holub MartinPoulíček Josef776  3042
7.Hloch TomášPavlík Adam-7-8-7  0343
8.Kaisler VlastimilKmoch Petr st.8-7-7893253
9.Holub MartinKmoch Petr ml.3-979 3163
10.Hovorka ZdeněkPoulíček Josef887  3073
11.Kaisler VlastimilPavlík Adam-7-8-8  0374
12.Holub MartinKmoch Petr st.-167-4733284
13.Hovorka ZdeněkKmoch Petr ml.11-680 3194
14.Hloch TomášPoulíček Josef-8-9815732104
15.Holub MartinPavlík Adam838  30  
16.Hovorka ZdeněkKmoch Petr st.         
17.Hloch TomášKmoch Petr ml.         
18.Kaisler VlastimilPoulíček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hovorka Zdeněk30Pavlík Adam21
Hloch Tomáš12Kmoch Petr st.12
Kaisler Vlastimil21Kmoch Petr ml.03
Holub Martin30Poulíček Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BVrchní
rozhodčí:
Němec Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:22484:419TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocek Jaroslav ml.
Kubík Rostislav
 
 
Svobodová Monika
Kabelka Jan
 
 
-4-6-10  0301
2.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Brychta Vlastimil
Novák Miloš
 
 
824  3011
3.Plocek Jaroslav ml.Svobodová Monika-7-3-8  0312
4.Kubík RostislavKabelka Jan469  3022
5.Benáček PetrBrychta Vlastimil648  3032
6.Kos ZdeněkNovák Miloš214  3042
7.Kubík RostislavSvobodová Monika5-8-6-9 1343
8.Benáček PetrKabelka Jan-8-10-9  0344
9.Kos ZdeněkBrychta Vlastimil964  3054
10.Plocek Jaroslav ml.Novák Miloš-68-2983264
11.Benáček PetrSvobodová Monika-4-2-8  0365
12.Kos ZdeněkKabelka Jan-10-6-9  0366
13.Plocek Jaroslav ml.Brychta Vlastimil-4624 3176
14.Kubík RostislavNovák Miloš268  3086
15.Kos ZdeněkSvobodová Monika-4698 3196
16.Plocek Jaroslav ml.Kabelka Jan286  30106
17.Kubík RostislavBrychta Vlastimil         
18.Benáček PetrNovák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plocek Jaroslav ml.31Svobodová Monika31
Kubík Rostislav21Kabelka Jan22
Benáček Petr12Brychta Vlastimil03
Kos Zdeněk31Novák Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Kuna Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice nad Rokytnou 134, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
Hronek Jiří
Poskočil Dominik
 
 
     3210
2.Nosek Pavel
Kuna Petr
 
 
Česnek Jiří
Durda Pavel
 
 
     3220
3.Piálek IvanČesnek Jiří     3130
4.Zelinková DagmarDurda Pavel     3240
5.Kuna PetrPoskočil Dominik     0341
6.Nosek PavelHronek Jiří     3051
7.Zelinková DagmarČesnek Jiří     3161
8.Kuna PetrDurda Pavel     2362
9.Nosek PavelPoskočil Dominik     3072
10.Piálek IvanHronek Jiří     3182
11.Kuna PetrČesnek Jiří     1383
12.Nosek PavelDurda Pavel     3093
13.Piálek IvanPoskočil Dominik     1394
14.Zelinková DagmarHronek Jiří     0395
15.Nosek PavelČesnek Jiří     30105
16.Piálek IvanDurda Pavel     31  
17.Zelinková DagmarPoskočil Dominik         
18.Kuna PetrHronek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Piálek Ivan21Česnek Jiří13
Zelinková Dagmar21Durda Pavel12
Kuna Petr03Poskočil Dominik21
Nosek Pavel40Hronek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov AVrchní
rozhodčí:
Tůma Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pacov, Václava Plačka 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35597:633TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
Tůma Martin
Janovský Aleš
 
 
585  3010
2.Jaroš Marek
Švec Antonín
 
 
Job Štefan
Joksch Jakub
 
 
-7-6-8  0311
3.Mička LukášJoksch Jakub-88106 3121
4.Jaroš MarekTůma Josef91111  3031
5.Švec AntonínJob Štefan-10-11-6  0332
6.Smíšek František st.Janovský Aleš78-86 3142
7.Jaroš MarekJoksch Jakub-9-10-11  0343
8.Švec AntonínTůma Josef-11-7-7  0344
9.Smíšek František st.Job Štefan108-94 3154
10.Mička LukášJanovský Aleš6117  3064
11.Švec AntonínJoksch Jakub10-4-3-11 1365
12.Smíšek František st.Tůma Josef9-8-12-10 1366
13.Mička LukášJob Štefan-8824 3176
14.Jaroš MarekJanovský Aleš98-611 3186
15.Smíšek František st.Joksch Jakub11-3-37-22387
16.Mička LukášTůma Josef11-9-7-12 1388
17.Jaroš MarekJob Štefan-7-5-5  0389
18.Švec AntonínJanovský Aleš-10-2-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mička Lukáš31Joksch Jakub31
Jaroš Marek22Tůma Josef31
Švec Antonín04Job Štefan22
Smíšek František st.22Janovský Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26597:562TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Josef ml.
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
910-9-12-232301
2.Přibyl Josef
Zadražil Vojtěch
 
 
Pátek Miroslav
Langpaul Petr
 
 
-3-73-10 1302
3.Přibyl JosefPátek Miroslav884  3012
4.Hadrava Josef ml.Sáblík Petr-569-973222
5.Hubata Vacek JaroslavBenc Jaroslav5-768 3132
6.Zadražil VojtěchStejskal Tomáš109-88 3142
7.Hadrava Josef ml.Pátek Miroslav7-7-910-92343
8.Hubata Vacek JaroslavSáblík Petr-5-7-5  0344
9.Zadražil VojtěchBenc Jaroslav-8785 3154
10.Přibyl JosefStejskal Tomáš8-987 3164
11.Hubata Vacek JaroslavPátek Miroslav-9-65-5 1365
12.Zadražil VojtěchSáblík Petr2-38-773275
13.Přibyl JosefLangpaul Petr478  3085
14.Hadrava Josef ml.Stejskal Tomáš-8787 3195
15.Zadražil VojtěchPátek Miroslav-6-279932105
16.Přibyl JosefSáblík Petr         
17.Hadrava Josef ml.Langpaul Petr         
18.Hubata Vacek JaroslavStejskal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibyl Josef30Pátek Miroslav22
Hadrava Josef ml.21Sáblík Petr12
Hubata Vacek Jaroslav12Benc Jaroslav02
Zadražil Vojtěch40Stejskal Tomáš03
   Langpaul Petr01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS