Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BVrchní
rozhodčí:
Němec Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23590:524TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Latocha Jan
Kaisler Vlastimil
 
 
478  3010
2.Plocek Jaroslav ml.
Fiala Jiří
 
 
Holub Martin
Hovorka Zdeněk
 
 
9117  3020
3.Plocek Jaroslav ml.Hovorka Zdeněk4-85-9-82321
4.Fiala JiříHolub Martin68-9-6-72322
5.Benáček PetrLatocha Jan68-76 3132
6.Kos ZdeněkKaisler Vlastimil5-776 3142
7.Fiala JiříHovorka Zdeněk9-478 3152
8.Benáček PetrHolub Martin8-99-6-82353
9.Kos ZdeněkLatocha Jan7114  3063
10.Plocek Jaroslav ml.Kaisler Vlastimil4103  3073
11.Benáček PetrHovorka Zdeněk-7-8-6  0374
12.Kos ZdeněkHolub Martin-8-2-11  0375
13.Plocek Jaroslav ml.Latocha Jan7311  3085
14.Fiala JiříKaisler Vlastimil-3-766-82386
15.Kos ZdeněkHovorka Zdeněk11-7108 3196
16.Plocek Jaroslav ml.Holub Martin10-673 31106
17.Fiala JiříLatocha Jan-6867 31  
18.Benáček PetrKaisler Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plocek Jaroslav ml.31Hovorka Zdeněk22
Fiala Jiří12Holub Martin31
Benáček Petr12Latocha Jan03
Kos Zdeněk31Kaisler Vlastimil12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Kuna Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice nad Rokytnou 134, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37678:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinková Dagmar
Štork Vítězslav
 
 
Jonáš Petr
Jonáš Roman
 
 
4-99-9-72301
2.Nosek Pavel
Kuna Petr
 
 
Hanák Jiří
Semerád Matěj
 
 
-917-873211
3.Štork VítězslavDolák Jan-6-98-9 1312
4.Zelinková DagmarJonáš Roman-87-8883222
5.Kuna PetrHanák Jiří10-8-9463232
6.Nosek PavelSemerád Matěj826  3042
7.Zelinková DagmarDolák Jan-7-7-9  0343
8.Kuna PetrJonáš Roman-8-125-8 1344
9.Nosek PavelHanák Jiří8-1269 3154
10.Štork VítězslavSemerád Matěj8-8-8-7 1355
11.Kuna PetrDolák Jan-26-3-4 1356
12.Nosek PavelJonáš Roman896  3066
13.Štork VítězslavHanák Jiří99-9-7-72367
14.Piálek IvanSemerád Matěj5-689 3177
15.Nosek PavelDolák Jan12-10-6223287
16.Štork VítězslavJonáš Roman-3-8-6  0388
17.Piálek IvanHanák Jiří598  3098
18.Kuna PetrSemerád Matěj-310-10-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štork Vítězslav04Dolák Jan31
Zelinková Dagmar11Jonáš Roman22
Kuna Petr13Hanák Jiří13
Nosek Pavel40Semerád Matěj22
Piálek Ivan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov AVrchní
rozhodčí:
Tůma Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pacov, Václava Plačka 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32328:427TJ Jiskra Havlíčkův Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mička Lukáš
Smíšek František st.
 
 
Koutník Josef
Štrobl Marek
 
 
-98-8-8 1301
2.Tůma Jan
Sovka Martin
 
 
Bencová Bohdana
Piskač Miroslav
 
 
7-5-6-5 1302
3.Mička LukášKoutník Josef-636-6-62303
4.Tůma JanŠtrobl Marek-6-8-7  0304
5.Sovka MartinPiskač Miroslav-3-7-3  0305
6.Smíšek František st.Bencová Bohdana85-6-653215
7.Tůma JanKoutník Josef6-9-1211-52316
8.Sovka MartinŠtrobl Marek-12-3-10  0317
9.Smíšek František st.Piskač Miroslav-98-7-7 1318
10.Mička LukášBencová Bohdana-6-4-7  0319
11.Sovka MartinKoutník Josef-10-3-7  03110
12.Smíšek František st.Štrobl Marek         
13.Mička LukášPiskač Miroslav         
14.Tůma JanBencová Bohdana         
15.Smíšek František st.Koutník Josef         
16.Mička Lukᚊtrobl Marek         
17.Tůma JanPiskač Miroslav         
18.Sovka MartinBencová Bohdana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mička Lukáš02Koutník Josef30
Tůma Jan02Štrobl Marek20
Sovka Martin03Piskač Miroslav20
Smíšek František st.11Bencová Bohdana11



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná BVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15484:406TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Ondřej
Zadražil Vojtěch
 
 
Kmoch Petr ml.
Poulíček Josef
 
 
784  3010
2.Přibyl Josef
Hadrava Josef ml.
 
 
Kmoch Petr st.
Pavlík Adam
 
 
6-587 3120
3.Zelenka OndřejPavlík Adam-77-5-7 1321
4.Přibyl JosefKmoch Petr st.6-712 3131
5.Hadrava Josef ml.Kmoch Petr ml.312-8-10-62332
6.Zadražil VojtěchPoulíček Josef4109  3042
7.Přibyl JosefPavlík Adam-7-5-1  0343
8.Hadrava Josef ml.Kmoch Petr st.2109  3053
9.Zadražil VojtěchKmoch Petr ml.-108-7683263
10.Zelenka OndřejPoulíček Josef1110-136 3173
11.Hadrava Josef ml.Pavlík Adam669  3083
12.Zadražil VojtěchKmoch Petr st.-11896 3193
13.Zelenka OndřejKmoch Petr ml.4813  30103
14.Přibyl JosefPoulíček Josef         
15.Zadražil VojtěchPavlík Adam         
16.Zelenka OndřejKmoch Petr st.         
17.Přibyl JosefKmoch Petr ml.         
18.Hadrava Josef ml.Poulíček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenka Ondřej21Pavlík Adam21
Přibyl Josef11Kmoch Petr st.03
Hadrava Josef ml.21Kmoch Petr ml.12
Zadražil Vojtěch30Poulíček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nové Dvory AVrchní
rozhodčí:
Sáblík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nové Dvory, 70, 592 12 Nížkov, Kulturní dům Nové DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35732:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
Máca Jan
Svobodová Monika
 
 
812-10-4-82301
2.Pátek Miroslav
Langpaul Petr
 
 
Kabelka Jan
Chvátal Pavel
 
 
7-6-7-8 1302
3.Benc JaroslavSvobodová Monika811-148 3112
4.Sáblík PetrMáca Jan8-86-6123222
5.Kučera MartinChvátal Pavel744  3032
6.Pátek MiroslavKabelka Jan793  3042
7.Sáblík PetrSvobodová Monika8-9107 3152
8.Kučera MartinMáca Jan7-7-10-9 1353
9.Pátek MiroslavChvátal Pavel9-89-783263
10.Benc JaroslavKabelka Jan-89816 3173
11.Stejskal TomášSvobodová Monika-6-8-7  0374
12.Pátek MiroslavMáca Jan7-99-7-92375
13.Benc JaroslavChvátal Pavel-58-11-10 1376
14.Sáblík PetrKabelka Jan97-7-6-112377
15.Pátek MiroslavSvobodová Monika-8789 3187
16.Benc JaroslavMáca Jan7-8-98-22388
17.Sáblík PetrChvátal Pavel876  3098
18.Stejskal TomášKabelka Jan-10-99-16 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benc Jaroslav22Svobodová Monika13
Sáblík Petr31Máca Jan31
Kučera Martin11Chvátal Pavel13
Pátek Miroslav31Kabelka Jan22
Stejskal Tomáš02   
11 kolo střídání domácích Stejskal střídal Kučeru



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CVrchní
rozhodčí:
Job Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39615:672TJ Třebíč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Martin
Joksch Jakub
 
 
Česnek Jiří
Poskočil Karel
 
 
-9-8-11  0301
2.Job Štefan
Málek Miroslav
 
 
Poskočil Dominik
Hronek Jiří
 
 
-6-88-5 1302
3.Job ŠtefanČesnek Jiří-9-97693212
4.Málek MiroslavPoskočil Karel8-7-5-8 1313
5.Tůma MartinPoskočil Dominik-81157 3123
6.Joksch JakubHronek Jiří89-69 3133
7.Málek MiroslavČesnek Jiří-57-7-4 1334
8.Tůma MartinPoskočil Karel-97-11-7 1335
9.Joksch JakubPoskočil Dominik-79-712-62336
10.Job ŠtefanHronek Jiří9-88-1083246
11.Tůma MartinČesnek Jiří14-118-483256
12.Joksch JakubPoskočil Karel-58-9-8 1357
13.Job ŠtefanPoskočil Dominik54-1010 3167
14.Málek MiroslavHronek Jiří-115-6-7 1368
15.Joksch JakubČesnek Jiří-6-8-5  0369
16.Job ŠtefanPoskočil Karel1248  3079
17.Málek MiroslavPoskočil Dominik-4-6-2  03710
18.Tůma MartinHronek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Job Štefan40Česnek Jiří22
Málek Miroslav04Poskočil Karel31
Tůma Martin21Poskočil Dominik22
Joksch Jakub13Hronek Jiří12
Počet diváků : 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS