Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECKLUB, Mlýnský 72a, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32 TJ Slavoj Pacov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Latocha Jan
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
     2301
2.Kovář Pavel
Kaisler Vlastimil
 
 
Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
     0302
3.Kovář PavelMička Lukáš     0303
4.Kaisler VlastimilTůma Jan     0304
5.Holub MartinSmíšek František st.     2305
6.Latocha JanLískovec Josef     3115
7.Kaisler VlastimilMička Lukáš     1316
8.Holub MartinTůma Jan     3126
9.Latocha JanSmíšek František st.     1327
10.Kovář PavelLískovec Josef     0328
11.Holub MartinMička Lukáš     0329
12.Latocha JanTůma Jan     23210
13.Kovář PavelSmíšek František st.     03  
14.Kaisler VlastimilLískovec Josef         
15.Latocha JanMička Lukáš         
16.Kovář PavelTůma Jan         
17.Kaisler VlastimilSmíšek František st.         
18.Holub MartinLískovec Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Pavel02Mička Lukáš30
Kaisler Vlastimil02Tůma Jan21
Holub Martin12Smíšek František st.20
Latocha Jan12Lískovec Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výčapy 92, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Roman
Jonáš Petr
 
 
Přibyl Josef
Zadražil Vojtěch
 
 
     3210
2.Hanák Jiří
Abrahám Václav
 
 
Zelenka Ondřej
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
     1311
3.Hanák JiříZadražil Vojtěch     0312
4.Jonáš PetrZelenka Ondřej     1313
5.Abrahám VáclavPřibyl Josef     0314
6.Jonáš RomanHubata Vacek Jaroslav     3124
7.Jonáš PetrZadražil Vojtěch     0325
8.Abrahám VáclavZelenka Ondřej     0326
9.Jonáš RomanPřibyl Josef     3136
10.Hanák JiříHubata Vacek Jaroslav     3146
11.Abrahám VáclavZadražil Vojtěch     0347
12.Jonáš RomanZelenka Ondřej     3057
13.Hanák JiříPřibyl Josef     2358
14.Jonáš PetrHubata Vacek Jaroslav     1359
15.Jonáš RomanZadražil Vojtěch     13510
16.Hanák JiříZelenka Ondřej         
17.Jonáš PetrPřibyl Josef         
18.Abrahám VáclavHubata Vacek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří12Zadražil Vojtěch40
Jonáš Petr03Zelenka Ondřej21
Abrahám Václav03Přibyl Josef21
Jonáš Roman31Hubata Vacek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Piálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice nad Rokytnou 134, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
     2301
2.Nosek Pavel
Štork Vítězslav
 
 
Pátek Miroslav
Langpaul Petr
 
 
     3011
3.Piálek IvanPátek Miroslav     1312
4.Zelinková DagmarBenc Jaroslav     3222
5.Štork MartinSáblík Petr     1323
6.Nosek PavelStejskal Tomáš     3133
7.Zelinková DagmarPátek Miroslav     3043
8.Štork MartinBenc Jaroslav     0344
9.Nosek PavelSáblík Petr     3054
10.Piálek IvanStejskal Tomáš     3064
11.Štork MartinPátek Miroslav     1365
12.Nosek PavelBenc Jaroslav     3075
13.Piálek IvanSáblík Petr     2376
14.Zelinková DagmarStejskal Tomáš     2377
15.Nosek PavelPátek Miroslav     3287
16.Piálek IvanBenc Jaroslav     3097
17.Zelinková DagmarSáblík Petr     1398
18.Štork MartinStejskal Tomáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piálek Ivan22Pátek Miroslav22
Zelinková Dagmar22Benc Jaroslav13
Štork Martin04Sáblík Petr31
Nosek Pavel40Stejskal Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BVrchní
rozhodčí:
Němec Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28 TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benáček Petr
Kubík Rostislav
 
 
Adam Ondřej
Tůma Martin
 
 
     1301
2.Plocek Jaroslav ml.
Fiala Jiří
 
 
Málek Miroslav
Joksch Jakub
 
 
     3111
3.Fiala JiříTůma Martin     3221
4.Plocek Jaroslav ml.Joksch Jakub     1322
5.Kubík RostislavAdam Ondřej     3132
6.Benáček PetrMálek Miroslav     3042
7.Plocek Jaroslav ml.Tůma Martin     1343
8.Kubík RostislavJoksch Jakub     3153
9.Benáček PetrAdam Ondřej     2354
10.Fiala JiříMálek Miroslav     3064
11.Kubík RostislavTůma Martin     2365
12.Benáček PetrJoksch Jakub     1366
13.Fiala JiříAdam Ondřej     3176
14.Plocek Jaroslav ml.Málek Miroslav     3086
15.Benáček PetrTůma Martin     0387
16.Fiala JiříJoksch Jakub     3097
17.Plocek Jaroslav ml.Adam Ondřej     31107
18.Kubík RostislavMálek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří40Tůma Martin31
Plocek Jaroslav ml.22Joksch Jakub22
Kubík Rostislav21Adam Ondřej13
Benáček Petr13Málek Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod BVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32618:608TJ Jiskra Havlíčkův Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Marek
Koutník Josef
 
 
Česnek Jiří
Jašek Petr
 
 
-98810 3110
2.Mátl Bohumil
Slanař Radek
 
 
Novotný Tomáš
Novotný Vojtěch
 
 
-36-9973220
3.Mátl BohumilČesnek Jiří-7-5-3  0321
4.Slanař RadekJašek Petr10-5-9-5 1322
5.Štrobl MarekNovotný Tomáš266  3032
6.Koutník JosefNovotný Vojtěch9-626 3142
7.Slanař RadekČesnek Jiří-8-8-7  0343
8.Štrobl MarekJašek Petr-81010-1283253
9.Koutník JosefNovotný Tomáš439  3063
10.Mátl BohumilNovotný Vojtěch-89-3-5 1364
11.Štrobl MarekČesnek Jiří-9-97-8 1365
12.Koutník JosefJašek Petr4119  3075
13.Mátl BohumilNovotný Tomáš9-5-37103285
14.Slanař RadekNovotný Vojtěch856  3095
15.Zelenka MilanČesnek Jiří-10-5-4  0396
16.Mátl BohumilJašek Petr-88-7-5 1397
17.Slanař RadekNovotný Tomáš34-9-5-82398
18.Štrobl MarekNovotný Vojtěch496  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mátl Bohumil13Česnek Jiří40
Slanař Radek13Jašek Petr22
Štrobl Marek31Novotný Tomáš13
Koutník Josef30Novotný Vojtěch13
Zelenka Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38 TJ Sokol Jemnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr ml.
Kmoch Petr st.
 
 
Kabelka Jan
Novák Miloš
 
 
     3110
2.Pavlík Adam
Poulíček Josef
 
 
Máca Jan
Chvátal Pavel
 
 
     0311
3.Kmoch Petr st.Chvátal Pavel     3221
4.Pavlík AdamMáca Jan     0322
5.Poulíček JosefKabelka Jan     1323
6.Kmoch Petr ml.Novák Miloš     3133
7.Pavlík AdamChvátal Pavel     1334
8.Poulíček JosefMáca Jan     1335
9.Kmoch Petr ml.Kabelka Jan     1336
10.Kmoch Petr st.Novák Miloš     3046
11.Poulíček JosefChvátal Pavel     0347
12.Kmoch Petr ml.Máca Jan     0348
13.Kmoch Petr st.Kabelka Jan     3258
14.Pavlík AdamNovák Miloš     3068
15.Kmoch Petr ml.Chvátal Pavel     3278
16.Kmoch Petr st.Máca Jan     2379
17.Pavlík AdamKabelka Jan     23710
18.Poulíček JosefNovák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoch Petr st.31Chvátal Pavel22
Pavlík Adam13Máca Jan40
Poulíček Josef03Kabelka Jan31
Kmoch Petr ml.22Novák Miloš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS