Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
Novotný Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECKLUB, Mlýnský 72a, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11432:333TJ Sokol Puklice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Latocha Jan
Kaisler Vlastimil
 
 
Plocek Jaroslav ml.
Benáček Petr
 
 
-78810 3110
2.Hovorka Zdeněk
Holub Martin
 
 
Kos Zdeněk
Kos Tomáš
 
 
8-6-87-92311
3.Wiederlechner MarekPlocek Jaroslav ml.78-68 3121
4.Latocha JanBenáček Petr-8-67533231
5.Holub MartinKos Zdeněk775  3041
6.Hovorka ZdeněkKos Tomáš648  3051
7.Latocha JanPlocek Jaroslav ml.-77-6863261
8.Holub MartinBenáček Petr815  3071
9.Hovorka ZdeněkKos Zdeněk683  3081
10.Wiederlechner MarekKos Tomáš-7895 3191
11.Holub MartinPlocek Jaroslav ml.6-988 31101
12.Hovorka ZdeněkBenáček Petr         
13.Wiederlechner MarekKos Zdeněk         
14.Latocha JanKos Tomáš         
15.Hovorka ZdeněkPlocek Jaroslav ml.         
16.Wiederlechner MarekBenáček Petr         
17.Latocha JanKos Zdeněk         
18.Holub MartinKos Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wiederlechner Marek20Plocek Jaroslav ml.03
Latocha Jan20Benáček Petr02
Holub Martin30Kos Zdeněk02
Hovorka Zdeněk20Kos Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výčapy 92, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20 TJ Sokol Výčapy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolák Jan
Jonáš Roman
 
 
Nosek Pavel
Štork Vítězslav
 
 
     0301
2.Hanák Jiří
Semerád Matěj
 
 
Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
     3111
3.Hanák JiříNosek Pavel     3121
4.Semerád MatějPiálek Ivan     3231
5.Jonáš RomanZelinková Dagmar     3041
6.Dolák JanŠtork Vítězslav     3051
7.Semerád MatějNosek Pavel     0352
8.Jonáš RomanPiálek Ivan     1353
9.Dolák JanZelinková Dagmar     3063
10.Hanák JiříŠtork Vítězslav     3073
11.Jonáš RomanNosek Pavel     1374
12.Dolák JanPiálek Ivan     3284
13.Hanák JiříZelinková Dagmar     3094
14.Semerád MatějŠtork Vítězslav     32104
15.Dolák JanNosek Pavel         
16.Hanák JiříPiálek Ivan         
17.Semerád MatějZelinková Dagmar         
18.Jonáš RomanŠtork Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří30Nosek Pavel21
Semerád Matěj21Piálek Ivan12
Jonáš Roman12Zelinková Dagmar03
Dolák Jan30Štork Vítězslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod BVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36672:662TJ Jiskra Havlíčkův Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cáp Ladislav
Štrobl Marek
 
 
Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
86-8-6-82301
2.Slanař Radek
Piskač Miroslav
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
7-98-883211
3.Cáp LadislavMička Lukáš-6-12-6  0312
4.Slanař RadekLískovec Josef-7-676-102313
5.Piskač MiroslavSmíšek František st.8-1038 3123
6.Štrobl MarekTůma Jan658  3033
7.Slanař RadekMička Lukáš-7-9-6  0334
8.Piskač MiroslavLískovec Josef963  3044
9.Štrobl MarekSmíšek František st.-1010-99113254
10.Cáp LadislavTůma Jan6-984 3164
11.Piskač MiroslavMička Lukáš-994-883274
12.Štrobl MarekLískovec Josef-9-8109-142375
13.Cáp LadislavSmíšek František st.-8-9-11  0376
14.Slanař RadekTůma Jan-7-5-3  0377
15.Štrobl MarekMička Lukáš8-1138 3187
16.Cáp LadislavLískovec Josef7-777 3197
17.Slanař RadekSmíšek František st.WO    0398
18.Piskač MiroslavTůma Jan67-7-10332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cáp Ladislav22Mička Lukáš22
Slanař Radek03Lískovec Josef22
Piskač Miroslav40Smíšek František st.12
Štrobl Marek31Tůma Jan13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32 TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr ml.
Vlčková Monika
 
 
Přibyl Josef
Zadražil Vojtěch
 
 
     0301
2.Poulíček Josef
Pavlík Adam
 
 
Hadrava Josef ml.
Zelenka Ondřej
 
 
     2302
3.Vlčková MonikaZadražil Vojtěch     1303
4.Pavlík AdamZelenka Ondřej     3013
5.Poulíček JosefHadrava Josef ml.     0314
6.Kmoch Petr ml.Přibyl Josef     1315
7.Pavlík AdamZadražil Vojtěch     2316
8.Poulíček JosefZelenka Ondřej     3126
9.Kmoch Petr ml.Hadrava Josef ml.     3136
10.Vlčková MonikaPřibyl Josef     0337
11.Poulíček JosefZadražil Vojtěch     0338
12.Kmoch Petr ml.Zelenka Ondřej     0339
13.Vlčková MonikaHadrava Josef ml.     03310
14.Pavlík AdamPřibyl Josef         
15.Kmoch Petr ml.Zadražil Vojtěch         
16.Vlčková MonikaZelenka Ondřej         
17.Pavlík AdamHadrava Josef ml.         
18.Poulíček JosefPřibyl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlčková Monika03Zadražil Vojtěch30
Pavlík Adam11Zelenka Ondřej12
Poulíček Josef12Hadrava Josef ml.21
Kmoch Petr ml.12Přibyl Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BVrchní
rozhodčí:
Brychta Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Sokol Jemnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Máca Jan
Svobodová Monika
 
 
Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
     3010
2.Chvátal Pavel
Kabelka Jan
 
 
Langpaul Petr
Stejskal Tomáš
 
 
     3120
3.Kabelka JanBenc Jaroslav     3230
4.Máca JanSáblík Petr     3040
5.Chvátal PavelStejskal Tomáš     3050
6.Svobodová MonikaKučera Martin     3060
7.Máca JanBenc Jaroslav     3070
8.Chvátal PavelSáblík Petr     3080
9.Svobodová MonikaStejskal Tomáš     3290
10.Kabelka JanKučera Martin     31100
11.Chvátal PavelBenc Jaroslav         
12.Svobodová MonikaSáblík Petr         
13.Kabelka JanStejskal Tomáš         
14.Máca JanKučera Martin         
15.Svobodová MonikaBenc Jaroslav         
16.Kabelka JanSáblík Petr         
17.Máca JanStejskal Tomáš         
18.Chvátal PavelKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kabelka Jan20Benc Jaroslav02
Máca Jan20Sáblík Petr02
Chvátal Pavel20Stejskal Tomáš02
Svobodová Monika20Kučera Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33 TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronek Jiří
Poskočil Karel
 
 
Zvolánek Zdeněk
Joksch Jakub
 
 
     1301
2.Havlová Zuzana
Durda Pavel
 
 
Málek Miroslav
Voldán Jiří
 
 
     3211
3.Poskočil KarelZvolánek Zdeněk     3121
4.Havlová ZuzanaJoksch Jakub     3031
5.Hronek JiříMálek Miroslav     3041
6.Durda PavelVoldán Jiří     1342
7.Havlová ZuzanaZvolánek Zdeněk     0343
8.Hronek JiříJoksch Jakub     2344
9.Durda PavelMálek Miroslav     3054
10.Poskočil KarelVoldán Jiří     2355
11.Hronek JiříZvolánek Zdeněk     0356
12.Durda PavelJoksch Jakub     1357
13.Poskočil KarelMálek Miroslav     3067
14.Havlová ZuzanaVoldán Jiří     3077
15.Durda PavelZvolánek Zdeněk     1378
16.Poskočil KarelJoksch Jakub     1379
17.Havlová ZuzanaMálek Miroslav     23710
18.Hronek JiříVoldán Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poskočil Karel22Zvolánek Zdeněk31
Havlová Zuzana22Joksch Jakub31
Hronek Jiří12Málek Miroslav13
Durda Pavel13Voldán Jiří21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS