Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28666:628TJ Slavia Kroměříž C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Ježdík Radek
Musil Drahomír
 
 
886  3010
2.Fojtík Vojtěch
Bartoník Filip
 
 
Mišurec Tomáš
Skácel Dalibor
 
 
867  3020
3.Fojtík VojtěchSkácel Dalibor89-9-863230
4.Bureš MiroslavJeždík Radek2109  3040
5.Bartoník FilipMusil Drahomír6-118-5-72341
6.Konečný VojtěchMišurec Tomáš106-9-7-102342
7.Bureš MiroslavSkácel Dalibor899  3052
8.Bartoník FilipJeždík Radek-10-49-8 1353
9.Konečný VojtěchMusil Drahomír284  3063
10.Fojtík VojtěchMišurec Tomáš10-7-9-6 1364
11.Bartoník FilipSkácel Dalibor-5115-9-32365
12.Konečný VojtěchJeždík Radek478  3075
13.Fojtík VojtěchMusil Drahomír-2-8-7  0376
14.Bureš MiroslavMišurec Tomáš-758-10103286
15.Konečný VojtěchSkácel Dalibor779  3096
16.Fojtík VojtěchJeždík Radek9-6-10-8 1397
17.Bureš MiroslavMusil Drahomír9912  30107
18.Bartoník FilipMišurec Tomáš9-79-8-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtík Vojtěch13Skácel Dalibor13
Bureš Miroslav40Ježdík Radek22
Bartoník Filip04Musil Drahomír22
Konečný Vojtěch31Mišurec Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Vašík Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:40498:596SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Jan
Matela Milan
 
 
Šošolík Pavel
Říha Jaroslav
 
 
-8-8-3  0301
2.Žídek Michal
Dratva Marek
 
 
Matuška Martin
Málek Michal
 
 
-6-8-6  0302
3.Dratva MarekŠošolík Pavel-7-6-9  0303
4.Žídek MichalŘíha Jaroslav6-6-5-5 1304
5.Matela MilanMatuška Martin877  3014
6.Vašík JanMálek Michal9107  3024
7.Žídek MichalŠošolík Pavel-10-9-11  0325
8.Matela MilanŘíha Jaroslav8-131011 3135
9.Vašík JanMatuška Martin-5-4-9  0336
10.Dratva MarekMálek Michal-10-7-5  0337
11.Matela MilanŠošolík Pavel-3-3-10  0338
12.Vašík JanŘíha Jaroslav-9-5-8  0339
13.Dratva MarekMatuška Martin-9-5-7  03310
14.Žídek MichalMálek Michal-6598 31410
15.Vašík JanŠošolík Pavel-8-7-6  03411
16.Dratva MarekŘíha Jaroslav-7-8-6  03412
17.Žídek MichalMatuška Martin10-889 31512
18.Matela MilanMálek Michal5-946 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dratva Marek04Šošolík Pavel40
Žídek Michal22Říha Jaroslav31
Matela Milan31Matuška Martin22
Vašík Jan13Málek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27620:589Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Petřivalský František
Krejčí Jakub
 
 
445  3010
2.Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
Rys Rudolf
Krejčí Pavel
 
 
87-88 3120
3.Mozga LukášKrejčí Pavel-10-76-8 1321
4.Hlaváč JaroslavRys Rudolf4-8811 3131
5.Plšek PavelKrejčí Jakub823  3041
6.Novák JiříPetřivalský František6-7710 3151
7.Hlaváč JaroslavKrejčí Pavel7-11118 3161
8.Plšek PavelRys Rudolf99-910 3171
9.Novák JiříKrejčí Jakub6-1097 3181
10.Mozga LukášPetřivalský František710-99 3191
11.Plšek PavelKrejčí Pavel-13-8-6  0392
12.Novák JiříRys Rudolf-8-4-2  0393
13.Mozga LukášKrejčí Jakub64-84 31103
14.Dundálek PavelPetřivalský František7-4-98-923104
15.Novák JiříKrejčí Pavel-2-7-8  03105
16.Mozga LukášRys Rudolf8-897 31115
17.Dundálek PavelKrejčí Jakub9910  30125
18.Plšek PavelPetřivalský FrantišekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mozga Lukáš31Krejčí Pavel31
Hlaváč Jaroslav20Rys Rudolf13
Plšek Pavel21Krejčí Jakub04
Novák Jiří22Petřivalský František12
Dundálek Pavel11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ OsíčkoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:16712:504TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
Jurka Petr
Blažek Miroslav
 
 
524  3010
2.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Jakoubková Alena
Fabián Vladimír st.
 
 
563  3020
3.Chvátal Petr st.Fabián Vladimír st.52-63 3130
4.Bakalík MiloslavJakoubková Alena857  3040
5.Pidrman JosefBlažek Miroslav459  3050
6.Chlápek JaroslavJurka Petr496  3060
7.Bakalík MiloslavFabián Vladimír st.6314  3070
8.Pidrman JosefJakoubková Alena74-65 3180
9.Chlápek JaroslavBlažek Miroslav8-10-9793290
10.Chvátal Petr st.Jurka Petr2-679 31100
11.Pidrman JosefFabián Vladimír st.986  30110
12.Chlápek JaroslavJakoubková Alena34-96 31120
13.Chvátal Petr st.Blažek Miroslav84-109 31130
14.Bakalík MiloslavJurka Petr76-7-9632140
15.Chlápek JaroslavFabián Vladimír st.1011-92 31150
16.Chvátal Petr st.Jakoubková Alena14-999 31160
17.Bakalík MiloslavBlažek Miroslav-102-1151132170
18.Pidrman JosefJurka Petr-7-10-8  03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Petr st.40Fabián Vladimír st.04
Bakalík Miloslav40Jakoubková Alena04
Pidrman Josef31Blažek Miroslav04
Chlápek Jaroslav40Jurka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54419:667KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slovák Josef
Janečka Pavel
 
 
Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
-8-7-2  0301
2.Gremlica Jakub
Gremlica Václav
 
 
Grygar Martin
Syřena Jiří
 
 
-69-7-4 1302
3.Slovák JosefPlhal Petr-6-46-5 1303
4.Janečka PavelŠabík Vladimír-9-10-3  0304
5.Gremlica JakubSyřena Jiří-6-7-4  0305
6.Gremlica VáclavGrygar Martin-3912-2-22306
7.Janečka PavelPlhal Petr6-5-5-10 1307
8.Gremlica JakubŠabík Vladimír-5-6-7  0308
9.Gremlica VáclavSyřena Jiří-8-7-4  0309
10.Slovák JosefGrygar Martin-12-6-9  03010
11.Gremlica JakubPlhal Petr-6-6-7  03011
12.Gremlica VáclavŠabík Vladimír-5-6-4  03012
13.Slovák JosefSyřena Jiří8-4-8-12 13013
14.Janečka PavelGrygar Martin-9-28-8 13014
15.Gremlica VáclavPlhal Petr-5-4-5  03015
16.Slovák JosefŠabík Vladimír-3-5-5  03016
17.Janečka PavelSyřena Jiří-9-97-3 13017
18.Gremlica JakubGrygar Martin-9-7-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slovák Josef04Plhal Petr40
Janečka Pavel04Šabík Vladimír40
Gremlica Jakub04Syřena Jiří40
Gremlica Václav04Grygar Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OU LUBNÁRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49503:667TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hilšer Vladislav
Foltýn Vlastimil
 
 
Fečko Libor
Štěpán Radim
 
 
-78-7663210
2.Klásek Jiří
Trnčík Pavel
 
 
Matula Jaroslav
Dvořák Vít
 
 
-7-6-7  0311
3.Hilšer VladislavDvořák Vít77-4-2-32312
4.Trnčík PavelMatula Jaroslav-119-6-14 1313
5.Vaculík JaroslavFečko Libor-4-4-6  0314
6.Klásek JiříSurýnek Tomáš-7-10-7  0315
7.Trnčík PavelDvořák Vít-7-7-3  0316
8.Vaculík JaroslavMatula Jaroslav-12-8-8  0317
9.Klásek JiříFečko Libor-99-8-8 1318
10.Hilšer VladislavSurýnek Tomáš-8-7-10  0319
11.Foltýn VlastimilDvořák Vít-1-6-6  03110
12.Klásek JiříMatula Jaroslav-89-7-6 13111
13.Hilšer VladislavŠtěpán Radim-1886 31211
14.Trnčík PavelSurýnek Tomáš-6-96-8 13212
15.Klásek JiříDvořák Vít-10-8-4  03213
16.Hilšer VladislavMatula Jaroslav-7-9-8  03214
17.Trnčík PavelŠtěpán Radim-9979 31314
18.Foltýn VlastimilSurýnek Tomáš-10-2-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hilšer Vladislav13Dvořák Vít40
Trnčík Pavel13Matula Jaroslav40
Vaculík Jaroslav02Fečko Libor20
Klásek Jiří04Surýnek Tomáš40
Foltýn Vlastimil02Štěpán Radim02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy