Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Matela Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:29549:470TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matela Milan
Dratva Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Ostatek Stanislav ml.
Ostatek Filip ml.
 
 
Fojtík Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
-7-8-7  0311
3.Dratva MarekWO    3021
4.Ostatek Stanislav ml.Bureš Miroslav-7-8-1  0322
5.Matela MilanFojtík Vojtěch10-1399 3132
6.Ostatek Filip ml.Bartoník Filip-9-9-4  0333
7.Ostatek Stanislav ml.WO    3043
8.Matela MilanBureš Miroslav-6-5-5  0344
9.Ostatek Filip ml.Fojtík Vojtěch-11-9-5  0345
10.Dratva MarekBartoník Filip-8698 3155
11.Matela MilanWO    3065
12.Ostatek Filip ml.Bureš Miroslav-4-6-5  0366
13.Dratva MarekFojtík Vojtěch-6-9101383276
14.Ostatek Stanislav ml.Bartoník Filip-5-9-2  0377
15.Ostatek Filip ml.WO    3087
16.Dratva MarekBureš Miroslav910-510 3197
17.Ostatek Stanislav ml.Fojtík Vojtěch-8-107-8 1398
18.Matela MilanBartoník Filip7109  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dratva Marek30Bureš Miroslav31
Ostatek Stanislav ml.03Fojtík Vojtěch22
Matela Milan21Bartoník Filip22
Ostatek Filip ml.03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27587:550Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Jablunka Pavel
Skácel Dalibor
 
 
448  3010
2.Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
Mišurec Tomáš
Ježdík Radek
 
 
-9-10-6  0311
3.Mozga LukášSkácel Dalibor87-127 3121
4.Hlaváč JaroslavJablunka Pavel637  3031
5.Plšek PavelJeždík Radek7-488 3141
6.Novák JiříMišurec Tomáš-7612-6-32342
7.Hlaváč JaroslavSkácel Dalibor691  3052
8.Plšek PavelJablunka Pavel587  3062
9.Novák JiříJeždík Radek-87-9-8 1363
10.Mozga LukášMišurec Tomáš4-5-8973273
11.Plšek PavelSkácel Dalibor-5-7-6  0374
12.Novák JiříJablunka Pavel4-645 3184
13.Mozga LukášJeždík Radek780  3094
14.Hlaváč JaroslavMišurec Tomáš-589-8-52395
15.Novák JiříSkácel Dalibor-5-7-8  0396
16.Mozga LukášJablunka Pavel1067  30106
17.Hlaváč JaroslavJeždík Radek5-899 31116
18.Plšek PavelMišurec TomášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mozga Lukáš40Skácel Dalibor22
Hlaváč Jaroslav31Jablunka Pavel04
Plšek Pavel21Ježdík Radek13
Novák Jiří13Mišurec Tomáš21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25710:591TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
Šošolík Pavel
Málek Michal
 
 
897  3010
2.Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
Kristýnek Bohumil
Mrhálek Ondřej
 
 
-7173 3120
3.Chvátal Petr st.Šošolík Pavel1275  3030
4.Chlápek JaroslavMálek Michal-955-11-52331
5.Bakalík MiloslavKristýnek Bohumil7-936 3141
6.Pidrman JosefMrhálek Ondřej97-8-973251
7.Chlápek JaroslavŠošolík Pavel10-93-943261
8.Bakalík MiloslavMálek Michal679  3071
9.Pidrman JosefKristýnek Bohumil11107  3081
10.Chvátal Petr st.Mrhálek Ondřej6-738 3191
11.Bakalík MiloslavŠošolík Pavel8-910-6732101
12.Pidrman JosefMálek Michal7-6-99-923102
13.Chvátal Petr st.Kristýnek Bohumil387  30112
14.Chlápek JaroslavMrhálek Ondřej794  30122
15.Pidrman JosefŠošolík Pavel-56-4-13 13123
16.Chvátal Petr st.Málek Michal4-7-67-723124
17.Chlápek JaroslavKristýnek Bohumil-12-8-2  03125
18.Bakalík MiloslavMrhálek Ondřej-10864 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Petr st.31Šošolík Pavel13
Chlápek Jaroslav22Málek Michal31
Bakalík Miloslav40Kristýnek Bohumil13
Pidrman Josef22Mrhálek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31649:636SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruch Marek
Topič Adam
 
 
Dědič Michal
Rys Rudolf
 
 
88-8-893210
2.Gremlica Jakub
Kvapilík Břetislav
 
 
Hlobílková Leona
Petřivalský František
 
 
6410  3020
3.Gremlica JakubDědič Michal-3-69-2 1321
4.Kvapilík BřetislavRys Rudolf-3912-1123231
5.Ondruch MarekHlobílková Leona399  3041
6.Topič AdamPetřivalský František784  3051
7.Kvapilík BřetislavDědič Michal-8-5-6  0352
8.Ondruch MarekRys Rudolf811-64 3162
9.Topič AdamHlobílková Leona-5757 3172
10.Gremlica JakubPetřivalský František76-7-3-92373
11.Ondruch MarekDědič Michal-8859 3183
12.Topič AdamRys Rudolf-34-8993293
13.Gremlica JakubHlobílková Leona89-6-5-52394
14.Kvapilík BřetislavPetřivalský František-9579 31104
15.Topič AdamDědič Michal-6578 31114
16.Gremlica JakubRys Rudolf-6-7-6  03115
17.Kvapilík BřetislavHlobílková Leona65-7-8832125
18.Gremlica VáclavPetřivalský František-4-6-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gremlica Jakub04Dědič Michal22
Kvapilík Břetislav31Rys Rudolf13
Ondruch Marek30Hlobílková Leona13
Topič Adam40Petřivalský František22
Gremlica Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ OsíčkoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19609:506OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Ota
Polách Libor
 
 
Jurka Petr
Blažek Miroslav
 
 
-998-7-102301
2.Hilšer Vladislav
Foltýn Vlastimil
 
 
Jakoubková Alena
Benda Vladimír
 
 
678  3011
3.Polách LiborJurka Petr-6-8-9  0312
4.Škrabal OtaBlažek Miroslav7-699 3122
5.Hilšer VladislavBenda Vladimír652  3032
6.Foltýn VlastimilJakoubková Alena958  3042
7.Škrabal OtaJurka Petr-6-8-9  0343
8.Hilšer VladislavBlažek Miroslav9-685 3153
9.Foltýn VlastimilBenda Vladimír-98510 3163
10.Polách LiborJakoubková Alena869  3073
11.Hilšer VladislavJurka Petr7-688 3183
12.Foltýn VlastimilBlažek Miroslav-6-9-8  0384
13.Klásek JiříBenda Vladimír679  3094
14.Škrabal OtaJakoubková Alena759  30104
15.Foltýn VlastimilJurka Petr-7-98-8 13105
16.Klásek JiříBlažek Miroslav695  30115
17.Škrabal OtaBenda Vladimír486  30125
18.Hilšer VladislavJakoubková Alena675  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polách Libor11Jurka Petr31
Škrabal Ota31Blažek Miroslav13
Hilšer Vladislav40Benda Vladimír04
Foltýn Vlastimil22Jakoubková Alena04
Klásek Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:Dvořák Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž 76701Rozhodčí:Štěpán Radim
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Fečko Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9649:412TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Matula Jaroslav
 
 
Plhal Petr
Syřena Jiří
 
 
934  3010
2.Fečko Libor
Štěpán Radim
 
 
Grygar Martin
Měrka Josef
 
 
339  3020
3.Dvořák VítSyřena Jiří271  3030
4.Matula JaroslavPlhal Petr343  3040
5.Skácel JakubMěrka Josef9-711-3-82341
6.Fečko LiborGrygar Martin856  3051
7.Matula JaroslavSyřena Jiří778  3061
8.Štěpán RadimPlhal Petr-3897 3171
9.Fečko LiborMěrka Josef352  3081
10.Dvořák VítGrygar Martin958  3091
11.Štěpán RadimSyřena Jiří8-969 31101
12.Fečko LiborPlhal Petr88-79 31111
13.Dvořák VítMěrka Josef141  30121
14.Matula JaroslavGrygar Martin-8568 31131
15.Fečko LiborSyřena Jiří1059  30141
16.Dvořák VítPlhal Petr412-62 31151
17.Matula JaroslavMěrka Josef556  30161
18.Štěpán RadimGrygar Martin63-95 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Vít40Syřena Jiří04
Matula Jaroslav40Plhal Petr04
Skácel Jakub01Měrka Josef13
Fečko Libor40Grygar Martin04
Štěpán Radim30   
BEZ PŘIPOMÍNEK

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy