Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:49458:637TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Miroslav
Konečný Vojtěch
 
 
Dvořák Vít
Matula Jaroslav
 
 
-69-10-9 1301
2.Fojtík Vojtěch
Bartoník Filip
 
 
Surýnek Tomáš
Fečko Libor
 
 
-4-85-9 1302
3.Bartoník FilipFečko Libor-4-82-8 1303
4.Bureš MiroslavMatula Jaroslav-8-5-10  0304
5.Fojtík VojtěchDvořák Vít-2-6-6  0305
6.Konečný VojtěchSurýnek Tomáš810-28 3115
7.Bureš MiroslavFečko Libor-11-9-6  0316
8.Fojtík VojtěchMatula Jaroslav-610-7-6 1317
9.Konečný VojtěchDvořák Vít-56-7-6 1318
10.Bartoník FilipSurýnek Tomáš-7-118-12 1319
11.Fojtík VojtěchFečko Libor-2-6-8  03110
12.Konečný VojtěchMatula Jaroslav-5-9-7  03111
13.Bartoník FilipDvořák Vít-2-1-6  03112
14.Bureš MiroslavSurýnek Tomáš-5-3-7  03113
15.Konečný VojtěchFečko Libor548  30213
16.Bartoník FilipMatula Jaroslav-13-5-5  03214
17.Bureš MiroslavDvořák Vít-1-9-3  03215
18.Fojtík VojtěchSurýnek Tomáš-10-10-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoník Filip04Fečko Libor31
Bureš Miroslav04Matula Jaroslav40
Fojtík Vojtěch04Dvořák Vít40
Konečný Vojtěch22Surýnek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31677:633KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
Klásek Jiří
Škrabal Ota
 
 
5174  3010
2.Szeif Ladislav
Grygar Martin
 
 
Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
-7-7-7  0311
3.Grygar MartinŠkrabal Ota-978-5-102312
4.Szeif LadislavHilšer Vladislav-2-5-3  0313
5.Plhal PetrTrnčík Pavel4911  3023
6.Šabík VladimírKlásek Jiří666  3033
7.Szeif LadislavŠkrabal Ota-9-12111033243
8.Plhal PetrHilšer Vladislav-10-16-7  0344
9.Šabík VladimírTrnčík Pavel77-6-9113254
10.Grygar MartinKlásek Jiří9-97-563264
11.Plhal PetrŠkrabal Ota765  3074
12.Šabík VladimírHilšer Vladislav66-95 3184
13.Grygar MartinTrnčík Pavel8-1-5-9 1385
14.Szeif LadislavKlásek Jiří54-95 3195
15.Šabík VladimírŠkrabal Ota-9768 31105
16.Grygar MartinHilšer Vladislav-9-9-8  03106
17.Szeif LadislavTrnčík Pavel-69811 31116
18.Plhal PetrKlásek Jiří-9-796-1423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grygar Martin13Škrabal Ota13
Szeif Ladislav31Hilšer Vladislav31
Plhal Petr22Trnčík Pavel13
Šabík Vladimír40Klásek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OsíčkoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23620:526SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topič Adam
Kvapilík Břetislav
 
 
Jurka Petr
Blažek Miroslav
 
 
-10877 3110
2.Janečka Pavel
Gremlica Jakub
 
 
Jakoubková Alena
Benda Vladimír
 
 
6-896 3120
3.Topič AdamJurka Petr97-107 3130
4.Kvapilík BřetislavBlažek Miroslav-88-9753240
5.Gremlica JakubJakoubková Alena-7878 3150
6.Janečka PavelBenda Vladimír578  3060
7.Kvapilík BřetislavJurka Petr-910-5-8 1361
8.Gremlica JakubBlažek Miroslav-8-7-5  0362
9.Janečka PavelJakoubková Alena6-5-7893272
10.Topič AdamBenda Vladimír645  3082
11.Gremlica JakubJurka Petr-5-6-8  0383
12.Janečka PavelBlažek Miroslav-7-75-8 1384
13.Topič AdamJakoubková Alena863  3094
14.Kvapilík BřetislavBenda Vladimír345  30104
15.Janečka PavelJurka Petr-5-6-8  03105
16.Topič AdamBlažek Miroslav6118  30115
17.Kvapilík BřetislavJakoubková Alena477  30125
18.Gremlica JakubBenda Vladimír647  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Topič Adam40Jurka Petr31
Kvapilík Břetislav31Blažek Miroslav22
Gremlica Jakub22Jakoubková Alena04
Janečka Pavel22Benda Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29640:593TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Dědič Michal
Krejčí Pavel
 
 
884  3010
2.Chlápek Jaroslav
Chvátal Petr st.
 
 
Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
1011-9-9163220
3.Chvátal Petr st.Dědič Michal-754-683230
4.Bakalík MiloslavKrejčí Pavel-84-7-8 1331
5.Chlápek JaroslavRys Rudolf-4458 3141
6.Pidrman JosefPetřivalský František118-109 3151
7.Bakalík MiloslavDědič Michal-6-96-8 1352
8.Chlápek JaroslavKrejčí Pavel12-896 3162
9.Pidrman JosefRys Rudolf-1-5-4  0363
10.Chvátal Petr st.Petřivalský František-9783 3173
11.Chlápek JaroslavDědič Michal556  3083
12.Pidrman JosefKrejčí Pavel6-5-9883293
13.Chvátal Petr st.Rys Rudolf395  30103
14.Bakalík MiloslavPetřivalský František65-512 31113
15.Pidrman JosefDědič MichalWO    03114
16.Chvátal Petr st.Krejčí PavelWO    30124
17.Bakalík MiloslavRys Rudolf-9-512-3 13125
18.Chlápek JaroslavPetřivalský František-10-98-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Petr st.30Dědič Michal12
Bakalík Miloslav13Krejčí Pavel12
Chlápek Jaroslav31Rys Rudolf22
Pidrman Josef21Petřivalský František13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33645:633Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Říha Jaroslav
Šošolík Pavel
 
 
78-129 3110
2.Novák Jiří
Dundálek Pavel
 
 
Nesvadba Pavel
Málek Michal
 
 
-9-101012-102311
3.Mozga LukášMálek Michal-109610 3121
4.Hlaváč JaroslavŠošolík Pavel-4653 3131
5.Novák JiříNesvadba Pavel-887-7-112332
6.Dundálek PavelŘíha Jaroslav-3-4-8  0333
7.Hlaváč JaroslavMálek Michal-55-76103243
8.Novák JiříŠošolík Pavel4-1375 3153
9.Dundálek PavelNesvadba Pavel-5-6-7  0354
10.Mozga LukášŘíha Jaroslav687  3064
11.Novák JiříMálek Michal-89-11-5 1365
12.Dundálek PavelŠošolík Pavel-6-4-3  0366
13.Mozga LukášNesvadba Pavel768  3076
14.Hlaváč JaroslavŘíha Jaroslav6-77-643286
15.Dundálek PavelMálek Michal-8-7-9  0387
16.Mozga Lukᚊošolík Pavel788  3097
17.Hlaváč JaroslavNesvadba Pavel-6567 31107
18.Novák JiříŘíha Jaroslav-6-109-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mozga Lukáš40Málek Michal22
Hlaváč Jaroslav40Šošolík Pavel13
Novák Jiří13Nesvadba Pavel22
Dundálek Pavel04Říha Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Vašík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43479:629TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Jan
Zajíc Michal
 
 
Mišurcová Ivana
Skácel Dalibor
 
 
5-5-5-2 1301
2.Ostatek Stanislav ml.
Bareš Alois
 
 
Ježdík Radek
Mišurec Tomáš
 
 
12-10-3-3 1302
3.Vašík JanMišurcová Ivana736  3012
4.Zajíc MichalSkácel Dalibor-3-3-1  0313
5.Ostatek Stanislav ml.Ježdík Radek-9-5-4  0314
6.Bareš AloisMišurec Tomáš-9-7-3  0315
7.Zajíc MichalMišurcová Ivana-4-99753225
8.Ostatek Stanislav ml.Skácel Dalibor-9-8-9  0326
9.Bareš AloisJeždík Radek-6-59-5 1327
10.Vašík JanMišurec Tomáš-6-89-4 1328
11.Ostatek Stanislav ml.Mišurcová Ivana-9496 3138
12.Ostatek Filip ml.Skácel Dalibor-3-7-3  0339
13.Vašík JanJeždík Radek3147  3049
14.Zajíc MichalMišurec Tomáš-9-3-3  03410
15.Ostatek Filip ml.Mišurcová Ivana-37710 31510
16.Vašík JanSkácel Dalibor-4-5-9  03511
17.Zajíc MichalJeždík Radek-79-2-8 13512
18.Ostatek Stanislav ml.Mišurec Tomáš7-8-7-4 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašík Jan22Mišurcová Ivana04
Zajíc Michal13Skácel Dalibor40
Ostatek Stanislav ml.13Ježdík Radek31
Bareš Alois02Mišurec Tomáš40
Ostatek Filip ml.11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy