Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.KOTOJEDSKÁ KROMĚŘÍŽRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41507:638TJ Slavia Kroměříž C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
-8668 3110
2.Szeif Ladislav
Grygar Martin
 
 
Fojtík Vojtěch
Bartoník Filip
 
 
3-6-81393220
3.Šabík VladimírKonečný Vojtěch-4-76-5 1321
4.Szeif LadislavBureš Miroslav-4-3-3  0322
5.Plhal PetrFojtík Vojtěch96-1010 3132
6.Grygar MartinBartoník Filip7-77-863242
7.Szeif LadislavKonečný VojtěchWO    0343
8.Plhal PetrBureš Miroslav9-9-8-5 1344
9.Grygar MartinFojtík Vojtěch-8-4-9  0345
10.Šabík VladimírBartoník Filip763  3055
11.Plhal PetrKonečný Vojtěch-58-25-82356
12.Grygar MartinBureš Miroslav-5-10-4  0357
13.Šabík VladimírFojtík Vojtěch-9544 3167
14.Szeif LadislavBartoník FilipWO    0368
15.Grygar MartinKonečný Vojtěch-9-6-7  0369
16.Šabík VladimírBureš Miroslav-98-6-7 13610
17.Szeif LadislavFojtík VojtěchWO    03611
18.Plhal PetrBartoník Filip12-8117 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šabík Vladimír22Konečný Vojtěch30
Szeif Ladislav01Bureš Miroslav40
Plhal Petr22Fojtík Vojtěch12
Grygar Martin13Bartoník Filip03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46527:651TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Miroslav
Jakoubková Alena
 
 
Štěpán Radim
Surýnek Tomáš
 
 
-88-5-7 1301
2.Jurka Petr
Benda Vladimír
 
 
Dvořák Vít
Skácel Jakub
 
 
-7-966-52302
3.Blažek MiroslavDvořák Vít9-7-7-5 1303
4.Benda VladimírŠtěpán Radim-9-4-5  0304
5.Jakoubková AlenaSurýnek Tomáš-9-8-7  0305
6.Jurka PetrSkácel Jakub78-78 3115
7.Benda VladimírDvořák Vít-2-2-4  0316
8.Jakoubková AlenaŠtěpán Radim-9-87-11 1317
9.Jurka PetrSurýnek Tomáš-13-8-9  0318
10.Blažek MiroslavSkácel Jakub8-368 3128
11.Jakoubková AlenaDvořák Vít-7-9-5  0329
12.Jurka PetrŠtěpán Radim-5-9-5  03210
13.Blažek MiroslavSurýnek Tomáš9-6-9-7 13211
14.Benda VladimírSkácel Jakub9-5-9-8 13212
15.Jurka PetrDvořák Vít-5-3-9  03213
16.Blažek MiroslavŠtěpán Radim-88-77632313
17.Benda VladimírSurýnek Tomáš-6-9-9  03314
18.Jakoubková AlenaSkácel Jakub676  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Miroslav22Dvořák Vít40
Benda Vladimír04Štěpán Radim31
Jakoubková Alena13Surýnek Tomáš40
Jurka Petr13Skácel Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ LubnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30606:586OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
Rys Rudolf
Krejčí Pavel
 
 
576  3010
2.Polách Libor
Klásek Jiří
 
 
Dědič Michal
Zrůbek Marek
 
 
-8-76-9 1311
3.Trnčík PavelRys Rudolf897  3021
4.Polách LiborKrejčí Pavel-795-10-92322
5.Klásek JiříDědič Michal469  3032
6.Hilšer VladislavZrůbek Marek-7-6-8  0333
7.Polách LiborRys Rudolf5-11-9773243
8.Klásek JiříKrejčí Pavel6-7-10-3 1344
9.Hilšer VladislavDědič Michal7-688 3154
10.Trnčík PavelZrůbek Marek-6-5-10  0355
11.Klásek JiříRys Rudolf9-89-673265
12.Hilšer VladislavKrejčí Pavel8810  3075
13.Trnčík PavelDědič Michal875  3085
14.Polách LiborZrůbek Marek-69-7-8 1386
15.Hilšer VladislavRys Rudolf6-525 3196
16.Trnčík PavelKrejčí Pavel538  30106
17.Polách LiborDědič Michal-411-1-3 13107
18.Klásek JiříZrůbek Marek-11-5-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnčík Pavel31Rys Rudolf04
Polách Libor13Krejčí Pavel22
Klásek Jiří22Dědič Michal13
Hilšer Vladislav31Zrůbek Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gremlica Jakub
Gremlica Václav
 
 
Kristýnek Boris st.
Mrhálek Ondřej
 
 
     3110
2.Janečka Pavel
Slovák Josef
 
 
Šošolík Pavel
Matuška Martin
 
 
     1311
3.Gremlica VáclavKristýnek Boris st.     2312
4.Gremlica JakubMrhálek Ondřej     3022
5.Slovák JosefŠošolík Pavel     0323
6.Janečka PavelMatuška Martin     3233
7.Gremlica JakubKristýnek Boris st.     3143
8.Slovák JosefMrhálek Ondřej     0344
9.Janečka PavelŠošolík Pavel     1345
10.Gremlica VáclavMatuška Martin     1346
11.Slovák JosefKristýnek Boris st.     0347
12.Janečka PavelMrhálek Ondřej     1348
13.Gremlica VáclavŠošolík Pavel     3258
14.Gremlica JakubMatuška Martin     1359
15.Janečka PavelKristýnek Boris st.     3169
16.Gremlica VáclavMrhálek Ondřej     03610
17.Gremlica JakubŠošolík Pavel     31710
18.Slovák JosefMatuška Martin     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gremlica Václav13Kristýnek Boris st.22
Gremlica Jakub31Mrhálek Ondřej31
Slovák Josef13Šošolík Pavel22
Janečka Pavel22Matuška Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:38599:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlápek Jaroslav
Chvátal Petr st.
 
 
Ježdík Radek
Skácel Dalibor
 
 
9-1079 3110
2.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
Mišurec Tomáš
Musil Drahomír
 
 
-9-99-6 1311
3.Chvátal Petr st.Skácel Dalibor-5564 3121
4.Bakalík MiloslavJeždík Radek1-73-10103231
5.Chlápek JaroslavMusil Drahomír-59-1012103241
6.Pidrman JosefMišurec Tomáš-6-2-9  0342
7.Bakalík MiloslavSkácel Dalibor5118  3052
8.Chlápek JaroslavJeždík Radek-8-4-8  0353
9.Pidrman JosefMusil Drahomír-8-7-6  0354
10.Chvátal Petr st.Mišurec Tomáš-7-4-8  0355
11.Chlápek JaroslavSkácel Dalibor-7665 3165
12.Pidrman JosefJeždík Radek-10-3-3  0366
13.Chvátal Petr st.Musil Drahomír-1574-8113276
14.Bakalík MiloslavMišurec Tomáš-4-5-8  0377
15.Pidrman JosefSkácel Dalibor104-38 3187
16.Chvátal Petr st.Ježdík Radek93-98 3197
17.Bakalík MiloslavMusil Drahomír-612-9-9 1398
18.Chlápek JaroslavMišurec Tomáš-9-4-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Petr st.31Skácel Dalibor04
Bakalík Miloslav22Ježdík Radek22
Chlápek Jaroslav22Musil Drahomír22
Pidrman Josef13Mišurec Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:26640:542Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Vašík Jan
Matela Milan
 
 
5-868 3110
2.Novák Jiří
Plšek Pavel
 
 
Bareš Alois
Ostatek Stanislav ml.
 
 
378  3020
3.Mozga LukášVašík Jan-8-5-7  0321
4.Hlaváč JaroslavMatela Milan-7-6-8  0322
5.Plšek PavelBareš Alois8910  3032
6.Novák JiříOstatek Stanislav ml.3-9-8243242
7.Hlaváč JaroslavVašík Jan-7-105-9 1343
8.Plšek PavelMatela Milan-5-79-10 1344
9.Novák JiříBareš Alois9108  3054
10.Mozga LukášOstatek Stanislav ml.277  3064
11.Plšek PavelVašík Jan-9-8-6  0365
12.Novák JiříMatela Milan-7-13-9  0366
13.Mozga LukášBareš Alois97-85 3176
14.Hlaváč JaroslavOstatek Stanislav ml.775  3086
15.Novák JiříVašík Jan8-153-983296
16.Mozga LukášMatela Milan35-139 31106
17.Hlaváč JaroslavBareš Alois6-954 31116
18.Plšek PavelOstatek Stanislav ml.685  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mozga Lukáš31Vašík Jan31
Hlaváč Jaroslav22Matela Milan31
Plšek Pavel22Bareš Alois04
Novák Jiří31Ostatek Stanislav ml.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy