Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33554:593Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoník Filip
Svak Adam
 
 
Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
-7-5-5  0301
2.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
-65-8683211
3.Svak AdamMozga Lukáš-7-7-6  0312
4.Bureš MiroslavHlaváč Jaroslav81116  3022
5.Bartoník FilipPlšek Pavel-7-8-7  0323
6.Konečný VojtěchNovák Jiří1165  3033
7.Bureš MiroslavMozga Lukáš-6-11-5  0334
8.Bartoník FilipHlaváč Jaroslav-12-10-5  0335
9.Konečný VojtěchPlšek Pavel787  3045
10.Svak AdamNovák Jiří-4-4-9  0346
11.Bartoník FilipMozga Lukáš-107-12-4 1347
12.Konečný VojtěchHlaváč Jaroslav-6-896-82348
13.Fojtík VojtěchPlšek Pavel-5-393-42349
14.Bureš MiroslavNovák Jiří7106  3059
15.Konečný VojtěchMozga Lukáš993  3069
16.Fojtík VojtěchHlaváč Jaroslav-7-6-6  03610
17.Bureš MiroslavDundálek Pavel659  30710
18.Bartoník FilipNovák Jiří8-4106 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svak Adam02Mozga Lukáš31
Bureš Miroslav31Hlaváč Jaroslav31
Bartoník Filip13Plšek Pavel21
Konečný Vojtěch31Novák Jiří13
Fojtík Vojtěch02Dundálek Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Matela Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:31740:699TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moráček Jakub
Vrbecký Tomáš
 
 
Liška Libor
Chvátal Petr st.
 
 
105-9-643210
2.Vašík Jan
Matela Milan
 
 
Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
9-483 3120
3.Moráček JakubLiška Libor-9-95993230
4.Vrbecký TomášChvátal Petr st.-5-58-10 1331
5.Vašík JanBakalík Miloslav6-58-8103241
6.Matela MilanPidrman Josef-8377 3151
7.Vrbecký TomášLiška Libor-8-976-52352
8.Vašík JanChvátal Petr st.-6-6-8  0353
9.Matela MilanBakalík Miloslav69-8-563263
10.Moráček JakubPidrman Josef8-411-963273
11.Vašík JanLiška Libor-997-7-52374
12.Matela MilanChvátal Petr st.13811  3084
13.Moráček JakubBakalík Miloslav1058  3094
14.Vrbecký TomášPidrman Josef669  30104
15.Matela MilanLiška Libor811-57 31114
16.Moráček JakubChvátal Petr st.9-4-881132124
17.Vrbecký TomášBakalík Miloslav-71197 31134
18.Vašík JanPidrman Josef-529-12-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moráček Jakub40Liška Libor22
Vrbecký Tomáš22Chvátal Petr st.22
Vašík Jan13Bakalík Miloslav04
Matela Milan40Pidrman Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9665:417TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablunka Pavel
Skácel Dalibor
 
 
Slovák Josef
Janečka Pavel
 
 
-59611 3110
2.Ježdík Radek
Musil Drahomír
 
 
Kolomár Daniel
Kolomár Tomáš
 
 
185  3020
3.Ježdík RadekJanečka Pavel871  3030
4.Skácel DaliborKolomár Daniel568  3040
5.Musil DrahomírKolomár Tomáš433  3050
6.Jablunka PavelSlovák Josef8-810-8-92351
7.Skácel DaliborJanečka Pavel-107-69103261
8.Musil DrahomírKolomár Daniel365  3071
9.Jablunka PavelKolomár Tomáš824  3081
10.Ježdík RadekSlovák Josef131  3091
11.Musil DrahomírJanečka Pavel876  30101
12.Jablunka PavelKolomár Daniel967  30111
13.Ježdík RadekKolomár Tomáš1124  30121
14.Skácel DaliborSlovák Josef1066  30131
15.Jablunka PavelJanečka Pavel6-7-116432141
16.Ježdík RadekKolomár Daniel248  30151
17.Skácel DaliborKolomár Tomáš874  30161
18.Musil DrahomírSlovák Josef87-115 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježdík Radek40Janečka Pavel04
Skácel Dalibor40Kolomár Daniel04
Musil Drahomír40Kolomár Tomáš04
Jablunka Pavel31Slovák Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:32578:585SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhálek Ondřej
Říha Jaroslav
 
 
Klásek Jiří
Škrabal Ota
 
 
455  3010
2.Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
977  3020
3.Říha JaroslavHilšer Vladislav-1-4-10  0321
4.Šošolík PavelŠkrabal Ota6138  3031
5.Nesvadba PavelTrnčík Pavel-9-45-5 1332
6.Mrhálek OndřejKlásek Jiří69-98 3142
7.Šošolík PavelHilšer Vladislav-88109 3152
8.Nesvadba PavelŠkrabal Ota-91144 3162
9.Mrhálek OndřejTrnčík Pavel-10-8-6  0363
10.Říha JaroslavKlásek Jiří66-1113 3173
11.Matuška MartinHilšer Vladislav-6-11-6  0374
12.Mrhálek OndřejŠkrabal Ota-8-7-8  0375
13.Říha JaroslavTrnčík Pavel-9-979103285
14.Šošolík PavelKlásek Jiří6-745 3195
15.Mrhálek OndřejHilšer Vladislav-3-3-2  0396
16.Říha JaroslavŠkrabal Ota53-68 31106
17.Šošolík PavelTrnčík Pavel-5-6-7  03107
18.Matuška MartinKlásek Jiří-4-97-4 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Jaroslav31Hilšer Vladislav31
Šošolík Pavel31Škrabal Ota13
Nesvadba Pavel11Trnčík Pavel31
Mrhálek Ondřej13Klásek Jiří13
Matuška Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50523:667TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
Dvořák Vít
Surýnek Tomáš
 
 
-9-7-13  0301
2.Dědič Michal
Petřivalský František
 
 
Štěpán Radim
Dohnal Vojtěch
 
 
-10-6-5  0302
3.Dědič MichalDvořák Vít-6-5-5  0303
4.Rys RudolfSurýnek Tomáš-10-89-11 1304
5.Zrůbek MarekDohnal Vojtěch4-10-68-52305
6.Krejčí PavelŠtěpán Radim-9-8-7  0306
7.Rys RudolfDvořák Vít-1-9-3  0307
8.Zrůbek MarekSurýnek Tomáš65-8-1193217
9.Krejčí PavelDohnal Vojtěch9-5-11-10 1318
10.Dědič MichalŠtěpán Radim-7-7-7  0319
11.Zrůbek MarekDvořák Vít-1-5-9  03110
12.Petřivalský FrantišekSurýnek Tomáš-9-6-8  03111
13.Dědič MichalDohnal Vojtěch-97-8-3 13112
14.Rys RudolfŠtěpán Radim-8-797-823113
15.Petřivalský FrantišekDvořák Vít-8-9-7  03114
16.Dědič MichalSurýnek Tomáš-7-114-6 13115
17.Rys RudolfDohnal Vojtěch-5-8-8  03116
18.Zrůbek MarekŠtěpán Radim888  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dědič Michal04Dvořák Vít40
Rys Rudolf04Surýnek Tomáš31
Zrůbek Marek22Dohnal Vojtěch40
Krejčí Pavel02Štěpán Radim31
Petřivalský František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48499:665KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurka Petr
Blažek Miroslav
 
 
Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
-85-10-6 1301
2.Jakoubková Alena
Benda Vladimír
 
 
Grygar Martin
Došlík Libor
 
 
-1-2-3  0302
3.Jurka PetrŠabík Vladimír-1-3-8  0303
4.Blažek MiroslavPlhal Petr-12-8-10  0304
5.Benda VladimírGrygar Martin-10-3-4  0305
6.Jakoubková AlenaDošlík Libor-5-9-8  0306
7.Blažek MiroslavŠabík Vladimír89-79 3116
8.Benda VladimírPlhal Petr-5-4-7  0317
9.Jakoubková AlenaGrygar Martin10-88-10-102318
10.Jurka PetrDošlík Libor-67-2-5 1319
11.Benda VladimírŠabík Vladimír-8-6-7  03110
12.Jakoubková AlenaPlhal Petr-4-1-6  03111
13.Jurka PetrGrygar Martin58-7-8-723112
14.Blažek MiroslavDošlík Libor-68-79132212
15.Jakoubková AlenaŠabík Vladimír-87-95-523213
16.Jurka PetrPlhal Petr-78-9-10 13214
17.Blažek MiroslavGrygar Martin678  30314
18.Benda VladimírDošlík Libor-3-3-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurka Petr04Šabík Vladimír31
Blažek Miroslav31Plhal Petr40
Benda Vladimír04Grygar Martin31
Jakoubková Alena04Došlík Libor31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy