Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26616:480TJ Slavia Kroměříž C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Liška Libor
Bakalík Miloslav
 
 
-9-7-9  0301
2.Škarpa Ondřej
Fojtík Vojtěch
 
 

 
 
WO    3011
3.Škarpa OndřejLiška Libor-2-8-5  0312
4.Konečný VojtěchBakalík Miloslav293  3022
5.Fojtík VojtěchPidrman Josef-85811 3132
6.Bureš MiroslavWO    3042
7.Konečný VojtěchLiška Libor-3-2124-72343
8.Fojtík VojtěchBakalík Miloslav9-7-6683253
9.Bureš MiroslavPidrman Josef31110  3063
10.Škarpa OndřejWO    3073
11.Fojtík VojtěchLiška Libor-39-6-11 1374
12.Bureš MiroslavBakalík Miloslav-66107 3184
13.Bartoník FilipPidrman Josef-4-612-5 1385
14.Konečný VojtěchWO    3095
15.Bureš MiroslavLiška Libor4-7-46-52396
16.Bartoník FilipBakalík Miloslav10-9-7-5 1397
17.Konečný VojtěchPidrman Josef11-9610 31107
18.Fojtík VojtěchWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škarpa Ondřej01Liška Libor40
Konečný Vojtěch21Bakalík Miloslav13
Fojtík Vojtěch21Pidrman Josef13
Bureš Miroslav21   
Bartoník Filip02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:12625:438Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Gremlica Jakub
Gremlica Václav
 
 
3107  3010
2.Dundálek Pavel
Novák Jiří
 
 
Janečka Pavel
Slovák Josef
 
 
9107  3020
3.Mozga LukášJanečka Pavel6513  3030
4.Hlaváč JaroslavGremlica Jakub554  3040
5.Novák JiříGremlica Václav10102  3050
6.Dundálek PavelSlovák Josef-3-5-9  0351
7.Hlaváč JaroslavJanečka Pavel194  3061
8.Novák JiříGremlica Jakub357  3071
9.Dundálek PavelGremlica Václav1073  3081
10.Mozga LukášSlovák Josef84-1210 3191
11.Novák JiříJanečka Pavel868  30101
12.Dundálek PavelGremlica Jakub-11-11-6  03102
13.Mozga LukášGremlica Václav322  30112
14.Hlaváč JaroslavSlovák Josef458  30122
15.Dundálek PavelJanečka Pavel-712-9-9 13123
16.Mozga LukášGremlica Jakub357  30133
17.Hlaváč JaroslavGremlica Václav657  30143
18.Novák JiříSlovák Josef79-10-111232153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mozga Lukáš40Janečka Pavel13
Hlaváč Jaroslav40Gremlica Jakub13
Novák Jiří40Gremlica Václav04
Dundálek Pavel13Slovák Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Vašík Jan
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23661:594TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moráček Jakub
Vaculík Vincenc
 
 
Klásek Jiří
Vaculík Jaroslav
 
 
695  3010
2.Matela Milan
Vašík Jan
 
 
Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
-612-79-82311
3.Moráček JakubHilšer Vladislav99-85 3121
4.Vaculík VincencVaculík Jaroslav-65-6-3 1322
5.Vašík JanTrnčík Pavel-5-10-9  0323
6.Matela MilanKlásek Jiří-94-11383233
7.Vaculík VincencHilšer Vladislav-8-710-8 1334
8.Vašík JanVaculík Jaroslav-91047 3144
9.Matela MilanTrnčík Pavel889  3054
10.Moráček JakubKlásek Jiří699  3064
11.Vašík JanHilšer Vladislav-10-5-6  0365
12.Matela MilanVaculík Jaroslav888  3075
13.Moráček JakubTrnčík Pavel10115  3085
14.Vaculík VincencKlásek Jiří-578-7103295
15.Matela MilanHilšer Vladislav8-695 31105
16.Moráček JakubVaculík Jaroslav8517  30115
17.Vaculík VincencTrnčík Pavel-9559 31125
18.Vašík JanKlásek Jiří8712  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moráček Jakub40Hilšer Vladislav22
Vaculík Vincenc22Vaculík Jaroslav13
Vašík Jan22Trnčík Pavel13
Matela Milan40Klásek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43633:712TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Drahomír
Mišurec Tomáš
 
 
Dvořák Vít
Surýnek Tomáš
 
 
-8-89-8 1301
2.Ježdík Radek
Skácel Dalibor
 
 
Dohnal Vojtěch
Štěpán Radim
 
 
-7-7-4  0302
3.Ježdík RadekDvořák Vít7-9-9-9 1303
4.Skácel DaliborSurýnek Tomáš6-2-4-6 1304
5.Mišurec Tomᚊtěpán Radim108-97 3114
6.Musil DrahomírDohnal Vojtěch-11-5-9  0315
7.Skácel DaliborDvořák Vít-6-4-7  0316
8.Mišurec TomášSurýnek Tomáš-103811 3126
9.Musil DrahomírŠtěpán Radim-5597 3136
10.Ježdík RadekDohnal Vojtěch710-8-10-92337
11.Mišurec TomášDvořák Vít11-9-10-9 1338
12.Musil DrahomírSurýnek Tomáš87-25 3148
13.Ježdík RadekŠtěpán Radim511-97 3158
14.Skácel DaliborDohnal Vojtěch11-4-2-3 1359
15.Musil DrahomírDvořák Vít-10-3-10  03510
16.Ježdík RadekSurýnek Tomáš15-55-9-623511
17.Skácel DaliborŠtěpán Radim-88-59-423512
18.Mišurec TomášDohnal Vojtěch8-7-810532612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježdík Radek13Dvořák Vít40
Skácel Dalibor04Surýnek Tomáš22
Mišurec Tomáš31Štěpán Radim13
Musil Drahomír22Dohnal Vojtěch31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43692:693KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
-978-763210
2.Říha Jaroslav
Mrhálek Ondřej
 
 
Grygar Martin
Došlík Libor
 
 
6-96-10-62311
3.Říha JaroslavŠabík Vladimír-8-8713-42312
4.Nesvadba PavelPlhal Petr-7-5-8  0313
5.Šošolík PavelGrygar Martin-886-1293223
6.Mrhálek OndřejDošlík Libor-73-10-7 1324
7.Nesvadba PavelŠabík Vladimír4-8-88-52325
8.Šošolík PavelPlhal Petr-620-9-4 1326
9.Mrhálek OndřejGrygar Martin-10-1149-72327
10.Říha JaroslavDošlík Libor57-55 3137
11.Šošolík PavelŠabík Vladimír-8-9-9  0338
12.Mrhálek OndřejPlhal Petr-6-9-11  0339
13.Říha JaroslavGrygar Martin-6284 3149
14.Málek MichalDošlík Libor-5-109-8 13410
15.Mrhálek OndřejŠabík Vladimír-8-5-5  03411
16.Říha JaroslavPlhal Petr-3-1098632511
17.Málek MichalGrygar Martin-10-597432611
18.Šošolík PavelDošlík LiborWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Jaroslav31Šabík Vladimír40
Nesvadba Pavel02Plhal Petr31
Šošolík Pavel12Grygar Martin13
Mrhálek Ondřej04Došlík Libor21
Málek Michal11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OsíčkoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7632:354TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědič Michal
Zrůbek Marek
 
 
Jakoubková Alena
Fabián Vladimír st.
 
 
565  3010
2.Petřivalský František
Rys Rudolf
 
 
Bátrla Tomáš
Benda Vladimír
 
 
151  3020
3.Zrůbek MarekFabián Vladimír st.538  3030
4.Dědič MichalJakoubková Alena564  3040
5.Rys RudolfBenda Vladimír3-938 3150
6.Petřivalský FrantišekBátrla Tomáš2-567 3160
7.Dědič MichalFabián Vladimír st.-9786 3170
8.Rys RudolfJakoubková Alena467  3080
9.Petřivalský FrantišekBenda Vladimír755  3090
10.Zrůbek MarekBátrla Tomáš575  30100
11.Rys RudolfFabián Vladimír st.1075  30110
12.Petřivalský FrantišekJakoubková Alena10107  30120
13.Zrůbek MarekBenda Vladimír536  30130
14.Dědič MichalBátrla Tomáš744  30140
15.Petřivalský FrantišekFabián Vladimír st.-9-84-11 13141
16.Zrůbek MarekJakoubková Alena375  30151
17.Dědič MichalBenda Vladimír233  30161
18.Rys RudolfBátrla Tomáš9-606 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zrůbek Marek40Fabián Vladimír st.13
Dědič Michal40Jakoubková Alena04
Rys Rudolf40Benda Vladimír04
Petřivalský František31Bátrla Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy