Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12628:439TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědič Michal
Zrůbek Marek
 
 
Škarpa Ondřej
Bureš Miroslav
 
 
97-10-8-92301
2.Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
Čížek Matěj
Svak Adam
 
 
866  3011
3.Zrůbek MarekBureš Miroslav954  3021
4.Dědič MichalŠkarpa Ondřej817  3031
5.Rys RudolfSvak Adam47-127 3141
6.Krejčí PavelČížek Matěj3108  3051
7.Dědič MichalBureš Miroslav910-8-373261
8.Rys RudolfŠkarpa Ondřej769  3071
9.Krejčí PavelSvak Adam677  3081
10.Zrůbek MarekČížek Matěj534  3091
11.Rys RudolfBureš Miroslav-88-6-11 1392
12.Petřivalský FrantišekŠkarpa Ondřej577  30102
13.Zrůbek MarekSvak Adam6811  30112
14.Dědič MichalČížek Matěj287  30122
15.Petřivalský FrantišekBureš Miroslav-8-7-6  03123
16.Zrůbek MarekŠkarpa Ondřej364  30133
17.Dědič MichalSvak Adam866  30143
18.Rys RudolfČížek Matěj280  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zrůbek Marek40Bureš Miroslav22
Dědič Michal40Škarpa Ondřej04
Rys Rudolf31Svak Adam04
Krejčí Pavel20Čížek Matěj04
Petřivalský František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48502:668SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benda Vladimír
Jurka Petr
 
 
Říha Jaroslav
Matuška Martin
 
 
8-7-8-10 1301
2.Blažek Miroslav
Fabián Vladimír st.
 
 
Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
-8-10-7  0302
3.Fabián Vladimír st.Říha Jaroslav-6-7-10  0303
4.Jurka PetrMatuška Martin3-3911 3113
5.Blažek MiroslavŠošolík Pavel-9-11-8  0314
6.Benda VladimírNesvadba Pavel-6-58-4 1315
7.Jurka PetrŘíha Jaroslav-5-8-9  0316
8.Blažek MiroslavMatuška Martin379  3026
9.Benda VladimírŠošolík Pavel-7-4-5  0327
10.Fabián Vladimír st.Nesvadba Pavel-6-4-8  0328
11.Blažek MiroslavŘíha Jaroslav-4-76-10 1329
12.Benda VladimírMatuška Martin-6-4-8  03210
13.Fabián Vladimír st.Šošolík Pavel-11-3-4  03211
14.Jurka PetrNesvadba Pavel9-8-98-1323212
15.Benda VladimírŘíha Jaroslav-1-3-4  03213
16.Fabián Vladimír st.Matuška Martin-7-78-6 13214
17.Jurka PetrŠošolík Pavel-4711-31232314
18.Blažek MiroslavNesvadba Pavel-89-5-9 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabián Vladimír st.04Říha Jaroslav40
Jurka Petr22Matuška Martin22
Blažek Miroslav13Šošolík Pavel31
Benda Vladimír04Nesvadba Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:26555:427KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
Mišurec Tomáš
Ježdík Radek
 
 
-3-7-8  0301
2.Grygar Martin
Došlík Libor
 
 

 
 
WO    3011
3.Došlík LiborWO    3021
4.Grygar MartinSkácel Dalibor-73-9793231
5.Šabík VladimírJeždík Radek-9-611-10 1332
6.Plhal PetrMišurec Tomáš9-8-5-8 1333
7.Grygar MartinWO    3043
8.Šabík VladimírSkácel Dalibor6610  3053
9.Plhal PetrJeždík Radek558  3063
10.Došlík LiborMišurec Tomáš-8-12-8  0364
11.Šabík VladimírWO    3074
12.Plhal PetrSkácel Dalibor2510  3084
13.Došlík LiborJeždík Radek8-98-2-72385
14.Grygar MartinMišurec Tomáš-2-11-7  0386
15.Plhal PetrWO    3096
16.Došlík LiborSkácel Dalibor797  30106
17.Grygar MartinJeždík Radek-6-6-5  03107
18.Šabík VladimírMišurec Tomáš-3-4-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Došlík Libor12Skácel Dalibor04
Grygar Martin12Ježdík Radek31
Šabík Vladimír12Mišurec Tomáš40
Plhal Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:20584:438TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácel Jakub
Dvořák Vít
 
 
Vašík Jan
Matela Milan
 
 
-9-10-9  0301
2.Surýnek Tomáš
Štěpán Radim
 
 
Bareš Alois
Berčíková Denisa
 
 
746  3011
3.Surýnek TomášVašík Jan-8-92-4 1312
4.Dvořák VítMatela Milan595  3022
5.Skácel JakubBareš Alois-69-8-6 1323
6.Štěpán RadimBerčíková Denisa233  3033
7.Dvořák VítVašík Jan6118  3043
8.Skácel JakubMatela Milan-7-4-6  0344
9.Štěpán RadimBareš Alois-7334 3154
10.Surýnek TomášBerčíková Denisa284  3064
11.Skácel JakubVašík Jan-3-9-11  0365
12.Štěpán RadimMatela Milan87-55 3175
13.Surýnek TomášBareš Alois469  3085
14.Dvořák VítBerčíková Denisa312  3095
15.Štěpán RadimVašík Jan-898-9-42396
16.Surýnek TomášMatela Milan796  30106
17.Dvořák VítBareš Alois359  30116
18.Skácel JakubBerčíková Denisa262  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surýnek Tomáš31Vašík Jan31
Dvořák Vít40Matela Milan13
Skácel Jakub13Bareš Alois13
Štěpán Radim31Berčíková Denisa04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ LubnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19622:473OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
Hlaváč Jaroslav
Plšek Pavel
 
 
-134-88-62301
2.Klásek Jiří
Vaculík Jaroslav
 
 
Novák Jiří
Dundálek Pavel
 
 
6-9-6883211
3.Hilšer VladislavHlaváč Jaroslav6117  3021
4.Trnčík PavelNovák Jiří6-8-83-82322
5.Klásek JiříPlšek Pavel756  3032
6.Vaculík JaroslavDundálek Pavel683  3042
7.Trnčík PavelHlaváč Jaroslav-7-8-8  0343
8.Klásek JiříNovák Jiří413  3053
9.Vaculík JaroslavPlšek Pavel4-874 3163
10.Hilšer VladislavDundálek Pavel943  3073
11.Klásek JiříHlaváč Jaroslav-6-7-5  0374
12.Vaculík JaroslavNovák Jiří-8677 3184
13.Hilšer VladislavPlšek Pavel444  3094
14.Trnčík PavelDundálek Pavel536  30104
15.Vaculík JaroslavHlaváč Jaroslav-7-8-5  03105
16.Hilšer VladislavNovák Jiří1377  30115
17.Trnčík PavelPlšek Pavel967  30125
18.Klásek JiříDundálek Pavel789  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hilšer Vladislav40Hlaváč Jaroslav31
Trnčík Pavel22Novák Jiří13
Klásek Jiří31Plšek Pavel04
Vaculík Jaroslav31Dundálek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:35460:421TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Pavel
Slovák Josef
 
 
Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
9-6-12-1 1301
2.Kolomár Daniel
Gremlica Václav
 
 
Bakalík Miloslav
Chvátal Petr st.
 
 
-6-6-7  0302
3.Gremlica JakubHlobílek Jaromír4-8-47103212
4.Kolomár DanielPrášil Milan-4-9-1  0313
5.Slovák JosefBakalík Miloslav-7-9-8  0314
6.Janečka PavelChvátal Petr st.-4-7-6  0315
7.Kolomár DanielHlobílek JaromírWO    3025
8.Slovák JosefPrášil MilanWO    3035
9.Janečka PavelBakalík Miloslav-3-9-6  0336
10.Gremlica JakubChvátal Petr st.-8-10-1  0337
11.Slovák JosefHlobílek JaromírWO    3047
12.Janečka PavelPrášil MilanWO    3057
13.Gremlica JakubBakalík Miloslav-8-10-1  0358
14.Kolomár DanielChvátal Petr st.-7-10-6  0359
15.Janečka PavelHlobílek JaromírWO    3069
16.Gremlica JakubPrášil MilanWO    3079
17.Kolomár DanielBakalík Miloslav-4-3-3  03710
18.Slovák JosefChvátal Petr st.-6-9-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gremlica Jakub12Hlobílek Jaromír01
Kolomár Daniel03Prášil Milan10
Slovák Josef02Bakalík Miloslav40
Janečka Pavel02Chvátal Petr st.40
WO60WO06

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy