Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9643:386TJ Slavia Kroměříž C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Gremlica Jakub
Janečka Pavel
 
 
633  3010
2.Škarpa Ondřej
Bartoník Filip
 
 
Gremlica Václav
Kvapilík Břetislav
 
 
-8811-8103220
3.Bureš MiroslavJanečka Pavel449  3030
4.Fojtík VojtěchKvapilík Břetislav10-10-7493240
5.Bartoník FilipGremlica Václav456  3050
6.Konečný VojtěchGremlica Jakub683  3060
7.Škarpa OndřejJanečka Pavel-76135 3170
8.Bartoník FilipKvapilík Břetislav-6-9-12  0371
9.Konečný VojtěchGremlica Václav459  3081
10.Bureš MiroslavGremlica Jakub652  3091
11.Bartoník FilipJanečka Pavel859  30101
12.Konečný VojtěchKvapilík BřetislavWO    30111
13.Bureš MiroslavGremlica Václav232  30121
14.Škarpa OndřejGremlica Jakub984  30131
15.Konečný VojtěchJanečka Pavel646  30141
16.Bureš MiroslavKvapilík BřetislavWO    30151
17.Škarpa OndřejGremlica Václav578  30161
18.Bartoník FilipGremlica Jakub11-599 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Miroslav30Janečka Pavel04
Fojtík Vojtěch10Kvapilík Břetislav11
Bartoník Filip31Gremlica Václav04
Konečný Vojtěch30Gremlica Jakub04
Škarpa Ondřej30   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chlápek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19637:499TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
Klásek Jiří
Polách Libor
 
 
2104  3010
2.Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
Vaculík Jaroslav
Polášek Roman
 
 
7-1077 3120
3.Chvátal Petr st.Klásek Jiří8-1087 3130
4.Bakalík MiloslavPolách Libor496  3040
5.Pidrman JosefPolášek Roman-9546 3150
6.Chlápek JaroslavVaculík Jaroslav-4-4-9  0351
7.Bakalík MiloslavKlásek Jiří-8-4-8  0352
8.Pidrman JosefPolách Libor779  3062
9.Chlápek JaroslavPolášek Roman8-978 3172
10.Chvátal Petr st.Vaculík Jaroslav636  3082
11.Pidrman JosefKlásek Jiří7-9-10-9 1383
12.Chlápek JaroslavPolách Libor457  3093
13.Chvátal Petr st.Polášek Roman-11-7118232103
14.Bakalík MiloslavVaculík Jaroslav578  30113
15.Prášil MilanKlásek Jiří-9-13-5  03114
16.Chvátal Petr st.Polách Libor31011  30124
17.Bakalík MiloslavPolášek Roman86-105 31134
18.Pidrman JosefVaculík Jaroslav567  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Petr st.40Klásek Jiří31
Bakalík Miloslav31Polách Libor04
Pidrman Josef31Polášek Roman04
Chlápek Jaroslav21Vaculík Jaroslav13
Prášil Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35596:517TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Surýnek Tomáš
Dvořák Vít
 
 
-89-5-7 1301
2.Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Mozga LukášDvořák Vít-8-4-7  0312
4.Hlaváč JaroslavSurýnek Tomáš10-8-79-92313
5.Novák JiříŠtěpán Radim5-8-99-82314
6.Plšek PavelWO    3024
7.Hlaváč JaroslavDvořák Vít-5-5-5  0325
8.Novák JiříSurýnek Tomáš5-5-7-7 1326
9.Plšek PavelŠtěpán Radim-5-85-7 1327
10.Mozga LukášWO    3037
11.Novák JiříDvořák Vít13-2-6-7 1338
12.Plšek PavelSurýnek Tomáš-4-4-8  0339
13.Mozga Lukᚊtěpán Radim47-68 3149
14.Hlaváč JaroslavWO    3059
15.Plšek PavelDvořák Vít-5-59-5 13510
16.Mozga LukášSurýnek Tomáš77-9-8432610
17.Hlaváč JaroslavŠtěpán Radim-9107-7432710
18.Novák JiříWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mozga Lukáš21Dvořák Vít40
Hlaváč Jaroslav12Surýnek Tomáš31
Novák Jiří03Štěpán Radim22
Plšek Pavel03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
Vašík Jan
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35625:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Jan
Matela Milan
 
 
Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
-10756 3110
2.Dratva Marek
Žídek Michal
 
 
Grygar Martin
Došlík Libor
 
 
383  3020
3.Dratva MarekŠabík Vladimír-2-411-6 1321
4.Žídek MichalPlhal Petr-6-13-9  0322
5.Vašík JanGrygar Martin45-77 3132
6.Matela MilanDošlík Libor995  3042
7.Žídek MichalŠabík Vladimír-6-4-8  0343
8.Vašík JanPlhal Petr-4-109-9 1344
9.Matela MilanGrygar Martin-9949 3154
10.Dratva MarekDošlík Libor-610-13-4 1355
11.Vašík JanŠabík Vladimír-7-96-7 1356
12.Matela MilanPlhal Petr559  3066
13.Dratva MarekGrygar Martin9-10-12-8 1367
14.Žídek MichalDošlík Libor-74-8-8 1368
15.Matela MilanŠabík Vladimír-66-59103278
16.Dratva MarekPlhal Petr-6-6-4  0379
17.Žídek MichalGrygar Martin-995-1073289
18.Vašík JanDošlík Libor98-67 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dratva Marek04Šabík Vladimír31
Žídek Michal13Plhal Petr31
Vašík Jan22Grygar Martin13
Matela Milan40Došlík Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OsíčkoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:16650:470TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježdík Radek
Skácel Dalibor
 
 
Jurka Petr
Blažek Miroslav
 
 
-10888 3110
2.Mišurec Tomáš
Musil Drahomír
 
 
Fabián Vladimír st.
Benda Vladimír
 
 
283  3020
3.Skácel DaliborJurka Petr5-411-8-22321
4.Ježdík RadekBlažek Miroslav-8-4911-82322
5.Mišurec TomášFabián Vladimír st.592  3032
6.Musil DrahomírBenda Vladimír516  3042
7.Ježdík RadekJurka Petr-9-468-102343
8.Mišurec TomášBlažek Miroslav3110  3053
9.Musil DrahomírFabián Vladimír st.364  3063
10.Skácel DaliborBenda Vladimír3-766 3173
11.Mišurec TomášJurka Petr-10391 3183
12.Musil DrahomírBlažek Miroslav437  3093
13.Skácel DaliborFabián Vladimír st.599  30103
14.Ježdík RadekBenda Vladimír665  30113
15.Musil DrahomírJurka Petr5-656 31123
16.Skácel DaliborBlažek Miroslav-710-2-6 13124
17.Ježdík RadekFabián Vladimír st.688  30134
18.Mišurcová IvanaBenda Vladimír586  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skácel Dalibor22Jurka Petr22
Ježdík Radek22Blažek Miroslav22
Mišurec Tomáš30Fabián Vladimír st.04
Musil Drahomír40Benda Vladimír04
Mišurcová Ivana10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31665:630SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Jaroslav
Klusák Tomáš
 
 
Hlobílková Leona
Rys Rudolf
 
 
-6588 3110
2.Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
Dědič Michal
Zrůbek Marek
 
 
-3-6-8  0311
3.Říha JaroslavDědič Michal-9-8-13  0312
4.Klusák TomášZrůbek Marek-56-179-72313
5.Šošolík PavelRys Rudolf-48-101083223
6.Nesvadba PavelHlobílková Leona-96104 3133
7.Klusák TomášDědič Michal711-129 3143
8.Šošolík PavelZrůbek Marek89-8-13-42344
9.Nesvadba PavelRys Rudolf-3-3-9  0345
10.Říha JaroslavHlobílková Leona996  3055
11.Šošolík PavelDědič Michal79-74 3165
12.Nesvadba PavelZrůbek Marek-2-8-8  0366
13.Říha JaroslavRys Rudolf-85117 3176
14.Klusák TomášHlobílková Leona653  3086
15.Nesvadba PavelDědič Michal-77-7-10 1387
16.Říha JaroslavZrůbek Marek-81164 3197
17.Klusák TomášRys Rudolf-5-638332107
18.Šošolík PavelHlobílková Leona3151  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Jaroslav31Dědič Michal22
Klusák Tomáš31Zrůbek Marek31
Šošolík Pavel31Rys Rudolf13
Nesvadba Pavel13Hlobílková Leona04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy