Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:43656:743KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Vojtěch
Bartoník Filip
 
 
Šabík Vladimír
Szeif Ladislav
 
 
8-11-97-92301
2.Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
Grygar Martin
Plhal Petr
 
 
-3136-733211
3.Fojtík VojtěchŠabík Vladimír10-3-6893221
4.Bartoník FilipSzeif Ladislav-11-109-5 1322
5.Bureš MiroslavGrygar Martin96-78 3132
6.Konečný VojtěchPlhal Petr-75-5893242
7.Bartoník FilipŠabík Vladimír-8-6-7  0343
8.Bureš MiroslavSzeif Ladislav-7-5-4  0344
9.Konečný VojtěchGrygar Martin4107  3054
10.Fojtík VojtěchPlhal Petr-9-7616-72355
11.Bureš MiroslavŠabík Vladimír-9-5-5  0356
12.Konečný VojtěchSzeif Ladislav-8910-783266
13.Fojtík VojtěchGrygar Martin-4-89-8 1367
14.Bartoník FilipPlhal Petr-4-7-4  0368
15.Konečný VojtěchŠabík Vladimír-66-51083278
16.Fojtík VojtěchSzeif Ladislav-145-9-5 1379
17.Bartoník FilipGrygar Martin49-1-883289
18.Bureš MiroslavPlhal Petr11-3-3-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtík Vojtěch13Šabík Vladimír22
Bartoník Filip13Szeif Ladislav31
Bureš Miroslav13Grygar Martin13
Konečný Vojtěch40Plhal Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OsíčkoRozhodčí:Fečko Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:Dvořák Vít
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Surýnek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0599:284TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fečko Libor
Štěpán Radim
 
 
Benda Vladimír
Bátrla Tomáš
 
 
532  3010
2.Surýnek Tomáš
Dvořák Vít
 
 
Jurka Petr
Jakoubková Alena
 
 
839  3020
3.Dvořák VítJakoubková Alena121  3030
4.Surýnek TomášBátrla Tomáš567  3040
5.Štěpán RadimBenda Vladimír256  3050
6.Fečko LiborJurka Petr1063  3060
7.Surýnek TomášJakoubková Alena876  3070
8.Štěpán RadimBátrla Tomáš4126  3080
9.Fečko LiborBenda Vladimír248  3090
10.Dvořák VítJurka Petr759  30100
11.Štěpán RadimJakoubková Alena475  30110
12.Fečko LiborBátrla Tomáš675  30120
13.Dvořák VítBenda Vladimír314  30130
14.Surýnek TomášJurka Petr668  30140
15.Fečko LiborJakoubková Alena629  30150
16.Dvořák VítBátrla Tomáš224  30160
17.Surýnek TomášBenda Vladimír4610  30170
18.Štěpán RadimJurka Petr744  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Vít40Jakoubková Alena04
Surýnek Tomáš40Bátrla Tomáš04
Štěpán Radim40Benda Vladimír04
Fečko Libor40Jurka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:49596:729OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobílková Leona
Petřivalský František
 
 
Hilšer Vladislav
Trnčík Pavel
 
 
-86-3-5 1301
2.Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
Polách Libor
Klásek Jiří
 
 
11-9-103-72302
3.Krejčí PavelŠkrabal Ota55-9-9-102303
4.Rys RudolfHilšer Vladislav6-8-4-5 1304
5.Petřivalský FrantišekTrnčík Pavel-9-88-7 1305
6.Hlobílková LeonaKlásek Jiří-4-7-5  0306
7.Rys RudolfŠkrabal Ota-611138 3116
8.Petřivalský FrantišekHilšer Vladislav-6-7-7  0317
9.Hlobílková LeonaTrnčík Pavel-611-8-9 1318
10.Krejčí PavelKlásek Jiří-7-7-1  0319
11.Petřivalský FrantišekPolách Libor7-7-6-8 13110
12.Hlobílková LeonaHilšer Vladislav-6-5-10  03111
13.Krejčí PavelTrnčík Pavel68-99 31211
14.Rys RudolfKlásek Jiří-395-10-523212
15.Hlobílková LeonaPolách Libor109-6-8-923213
16.Krejčí PavelHilšer Vladislav-587-2932313
17.Rys RudolfTrnčík Pavel-4-9-5  03314
18.Petřivalský FrantišekKlásek Jiří-4-1110-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Pavel22Škrabal Ota11
Rys Rudolf13Hilšer Vladislav31
Petřivalský František04Trnčík Pavel31
Hlobílková Leona04Klásek Jiří40
   Polách Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40622:660SK Spartak Hulín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristýnek Bohumil
Nesvadba Pavel
 
 
Ondruch Marek
Topič Adam
 
 
-7-5-9  0301
2.Málek Michal
Říha Jaroslav
 
 
Kvapilík Břetislav
Kolomár Daniel
 
 
9-6-4-6 1302
3.Kristýnek BohumilTopič Adam-6-5-8  0303
4.Nesvadba PavelOndruch Marek5-6-8-10 1304
5.Málek MichalKvapilík Břetislav-7-9-7  0305
6.Říha JaroslavKolomár Daniel-96-6-8 1306
7.Nesvadba PavelTopič Adam9-6-9-4 1307
8.Málek MichalOndruch Marek8-9-5863217
9.Říha JaroslavKvapilík Břetislav-9-4-8  0318
10.Kristýnek BohumilKolomár Daniel753  3028
11.Málek MichalKolomár Tomáš-73-5673238
12.Říha JaroslavOndruch Marek-871010 3148
13.Kristýnek BohumilKvapilík Břetislav-97-68113258
14.Nesvadba PavelKolomár Daniel847  3068
15.Říha JaroslavKolomár Tomáš88-67 3178
16.Kristýnek BohumilOndruch Marek-6-7-9  0379
17.Nesvadba PavelKvapilík Břetislav-99-108123289
18.Málek MichalKolomár Daniel-8-684-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kristýnek Bohumil22Topič Adam20
Nesvadba Pavel22Ondruch Marek22
Málek Michal22Kvapilík Břetislav22
Říha Jaroslav22Kolomár Daniel22
   Kolomár Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24671:590TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Drahomír
Ježdík Radek
 
 
Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
8106  3010
2.Mišurec Tomáš
Skácel Dalibor
 
 
Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
-81059 3120
3.Ježdík RadekBakalík Miloslav-81059 3130
4.Musil DrahomírPidrman Josef-7655 3140
5.Mišurec TomášChlápek Jaroslav948  3050
6.Skácel DaliborChvátal Petr st.-1-5-5  0351
7.Musil DrahomírBakalík Miloslav11-699 3161
8.Mišurec TomášPidrman Josef597  3071
9.Skácel DaliborChlápek Jaroslav8110  3081
10.Ježdík RadekChvátal Petr st.-11-107-12 1382
11.Mišurec TomášBakalík Miloslav5-117-693292
12.Skácel DaliborPidrman Josef-7-989-72393
13.Ježdík RadekChlápek Jaroslav56-7-5932103
14.Musil DrahomírChvátal Petr st.7-7-5-7 13104
15.Skácel DaliborBakalík Miloslav-88-10-8 13105
16.Ježdík RadekPidrman Josef746  30115
17.Musil DrahomírChlápek Jaroslav387  30125
18.Mišurec TomášChvátal Petr st.-101085 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježdík Radek31Bakalík Miloslav13
Musil Drahomír31Pidrman Josef13
Mišurec Tomáš40Chlápek Jaroslav04
Skácel Dalibor13Chvátal Petr st.31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:14734:591TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Jan
Vrbecký Tomáš
 
 
Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
7-593 3110
2.Matela Milan
Moráček Jakub
 
 
Plšek Pavel
Dundálek Pavel
 
 
628  3020
3.Vašík JanMozga Lukáš-9769 3130
4.Vrbecký TomášHlaváč Jaroslav59-711 3140
5.Matela MilanPlšek Pavel-8-69583250
6.Moráček JakubDundálek Pavel374  3060
7.Vrbecký TomášMozga Lukáš888  3070
8.Matela MilanHlaváč Jaroslav-29-710163280
9.Moráček JakubPlšek Pavel10-1286 3190
10.Vašík JanDundálek Pavel856  30100
11.Matela MilanMozga Lukáš8-8129 31110
12.Moráček JakubHlaváč Jaroslav-81075 31120
13.Vašík JanPlšek Pavel-812-1210932130
14.Vrbecký TomášDundálek Pavel674  30140
15.Moráček JakubMozga Lukáš-912810 31150
16.Vašík JanHlaváč Jaroslav9-9912 31160
17.Vrbecký TomášPlšek Pavel1079  30170
18.Matela MilanDundálek Pavel1286  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašík Jan40Mozga Lukáš04
Vrbecký Tomáš40Hlaváč Jaroslav04
Matela Milan40Plšek Pavel04
Moráček Jakub40Dundálek Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy