Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:20619:496TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Drahomír
Mišurec Tomáš
 
 
Bartoník Filip
Čížek Matěj
 
 
251  3010
2.Skácel Dalibor
Ježdík Radek
 
 
Bureš Miroslav
Fojtík Vojtěch
 
 
4-10-11-8 1311
3.Skácel DaliborBureš Miroslav-3-58-7 1312
4.Ježdík RadekFojtík Vojtěch-6-6-10  0313
5.Mišurec TomášBartoník Filip698  3023
6.Musil DrahomírČížek Matěj524  3033
7.Ježdík RadekBureš Miroslav-10107-893243
8.Mišurec TomášFojtík Vojtěch6412  3053
9.Musil DrahomírBartoník Filip854  3063
10.Skácel DaliborČížek Matěj677  3073
11.Mišurec TomášBureš Miroslav89-8-9-82374
12.Musil DrahomírFojtík Vojtěch774  3084
13.Skácel DaliborBartoník Filip-8-37-4 1385
14.Ježdík RadekČížek Matěj639  3095
15.Musil DrahomírBureš Miroslav895  30105
16.Skácel DaliborFojtík Vojtěch-8-109-7 13106
17.Ježdík RadekBartoník Filip61111  30116
18.Mišurec TomášČížek Matěj633  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácel Dalibor13Bureš Miroslav22
Ježdík Radek31Fojtík Vojtěch22
Mišurec Tomáš31Bartoník Filip13
Musil Drahomír40Čížek Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14656:453SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Michal
Nesvadba Pavel
 
 
Žídek Michal
Dratva Marek
 
 
867  3010
2.Klusák Tomáš
Mrhálek Ondřej
 
 
Ostatek Filip ml.
Ostatek Stanislav ml.
 
 
348  3020
3.Nesvadba PavelDratva Marek9-758 3130
4.Mrhálek OndřejŽídek Michal-53-410-92331
5.Málek MichalOstatek Filip ml.5-775 3141
6.Klusák TomášOstatek Stanislav ml.253  3051
7.Mrhálek OndřejDratva Marek-8147 3161
8.Málek MichalŽídek Michal-5-4-10  0362
9.Klusák TomášOstatek Filip ml.815  3072
10.Nesvadba PavelOstatek Stanislav ml.956  3082
11.Málek MichalDratva Marek-10776 3192
12.Klusák Tomᚎídek Michal5-8610 31102
13.Nesvadba PavelOstatek Filip ml.-101064 31112
14.Mrhálek OndřejOstatek Stanislav ml.1059  30122
15.Klusák TomášDratva Marek452  30132
16.Nesvadba PavelŽídek Michal857  30142
17.Mrhálek OndřejOstatek Filip ml.437  30152
18.Málek MichalOstatek Stanislav ml.-7-876932162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Pavel40Dratva Marek04
Mrhálek Ondřej31Žídek Michal22
Málek Michal31Ostatek Filip ml.04
Klusák Tomáš40Ostatek Stanislav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:29765:682TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
6-4614 3110
2.Zrůbek Marek
Dědič Michal
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
4-964 3120
3.Zrůbek MarekMozga Lukáš998  3030
4.Dědič MichalHlaváč Jaroslav67-16-1063240
5.Krejčí PavelPlšek Pavel7910  3050
6.Rys RudolfNovák Jiří-116-10893260
7.Dědič MichalMozga Lukáš-129-99-92361
8.Krejčí PavelHlaváč Jaroslav97-9-773271
9.Rys RudolfPlšek Pavel83-5-6-42372
10.Zrůbek MarekNovák Jiří788  3082
11.Krejčí PavelMozga Lukáš-15-98883292
12.Rys RudolfHlaváč Jaroslav-4-5810432102
13.Zrůbek MarekPlšek Pavel10-11104 31112
14.Dědič MichalNovák Jiří-41046 31122
15.Rys RudolfMozga Lukáš-4-8-6  03123
16.Zrůbek MarekHlaváč Jaroslav10-8-810-1123124
17.Dědič MichalPlšek PavelWO    30134
18.Petřivalský FrantišekNovák Jiří-4910-10-723135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zrůbek Marek31Mozga Lukáš22
Dědič Michal21Hlaváč Jaroslav13
Krejčí Pavel30Plšek Pavel12
Rys Rudolf22Novák Jiří13
Petřivalský František01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:49460:670TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Miroslav
Fabián Vladimír st.
 
 
Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
-8-7-4  0301
2.Jakoubková Alena
Benda Vladimír
 
 
Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
-10-68-7 1302
3.Benda VladimírChvátal Petr st.-6-4-4  0303
4.Jakoubková AlenaBakalík Miloslav-8-4-9  0304
5.Blažek MiroslavPidrman Josef6-456 3114
6.Fabián Vladimír st.Chlápek Jaroslav9-8-7-6 1315
7.Jakoubková AlenaChvátal Petr st.-59-1-7 1316
8.Blažek MiroslavBakalík Miloslav-6810-143226
9.Fabián Vladimír st.Pidrman Josef-2-4-5  0327
10.Benda VladimírChlápek Jaroslav-11-69-3 1328
11.Blažek MiroslavChvátal Petr st.8-3-2-4 1329
12.Fabián Vladimír st.Bakalík Miloslav-9-4-8  03210
13.Benda VladimírPidrman Josef10-4-2-9 13211
14.Jakoubková AlenaChlápek Jaroslav-7-3-4  03212
15.Fabián Vladimír st.Chvátal Petr st.9-8-5-8 13213
16.Benda VladimírBakalík Miloslav-8-3-7  03214
17.Jakoubková AlenaPidrman Josef-11-8-7  03215
18.Blažek MiroslavChlápek Jaroslav8-589 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benda Vladimír04Chvátal Petr st.40
Jakoubková Alena04Bakalík Miloslav31
Blažek Miroslav31Pidrman Josef31
Fabián Vladimír st.04Chlápek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:28623:581KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
Kristýnek Boris ml.
Gremlica Jakub
 
 
5107  3010
2.Grygar Martin
Měrka Josef
 
 
Kolomár Daniel
Slovák Josef
 
 
98-117 3120
3.Měrka JosefKristýnek Boris ml.-7-7-5  0321
4.Grygar MartinKolomár Daniel7-66-973231
5.Šabík VladimírGremlica Jakub865  3041
6.Plhal PetrSlovák Josef765  3051
7.Grygar MartinKristýnek Boris ml.-4-8-8  0352
8.Šabík VladimírKolomár Daniel567  3062
9.Plhal PetrGremlica Jakub-9987 3172
10.Měrka JosefSlovák Josef-9-6-3  0373
11.Šabík VladimírKristýnek Boris ml.-912-12433283
12.Plhal PetrKolomár Daniel3710  3093
13.Měrka JosefGremlica Jakub-7-5-10  0394
14.Grygar MartinSlovák Josef-4-7-4  0395
15.Plhal PetrKristýnek Boris ml.98-107 31105
16.Měrka JosefKolomár Daniel-578-9632115
17.Grygar MartinGremlica Jakub-458-7-823116
18.Šabík VladimírSlovák Josef89-77 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Měrka Josef13Kristýnek Boris ml.22
Grygar Martin13Kolomár Daniel04
Šabík Vladimír40Gremlica Jakub22
Plhal Petr40Slovák Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:31400:513OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Surýnek Tomáš
 
 
Daněk Filip
Klásek Jiří
 
 
668  3010
2.Skácel Jakub
 
 
Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
WO    0311
3.Surýnek TomášKlásek Jiří1285  3021
4.Skácel JakubDaněk Filip13-10-9-9 1322
5.Škrabal OtaWO    0323
6.Dvořák VítVaculík Jaroslav759  3033
7.Skácel JakubKlásek Jiří-6-4-7  0334
8.Daněk FilipWO    0335
9.Dvořák VítŠkrabal Ota986  3045
10.Surýnek TomášVaculík Jaroslav7-689 3155
11.Klásek JiříWO    0356
12.Dvořák VítDaněk Filip131  3066
13.Surýnek Tomᚊkrabal Ota-5-11-7  0367
14.Skácel JakubVaculík Jaroslav-811-4-4 1368
15.Dvořák VítKlásek Jiří453  3078
16.Surýnek TomášDaněk Filip744  3088
17.Skácel JakubŠkrabal Ota-4-5-6  0389
18.Vaculík JaroslavWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Surýnek Tomáš31Klásek Jiří12
Skácel Jakub04Daněk Filip12
Dvořák Vít40Škrabal Ota21
   Vaculík Jaroslav12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy