Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24658:570TJ Slavia Kroměříž C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Miroslav
Fojtík Vojtěch
 
 
Vašík Jan
Matela Milan
 
 
46-58 3110
2.Škarpa Ondřej
Bartoník Filip
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Dratva Marek
 
 
8129  3020
3.Svak AdamVašík Jan6-6-6-9 1321
4.Bureš MiroslavMatela Milan9109  3031
5.Škarpa OndřejOstatek Stanislav ml.95-69 3141
6.Fojtík VojtěchDratva Marek-93-86-92342
7.Bureš MiroslavVašík Jan542  3052
8.Škarpa OndřejMatela Milan-6-9-5  0353
9.Fojtík VojtěchOstatek Stanislav ml.-9121510 3163
10.Svak AdamDratva Marek-12-12-10  0364
11.Škarpa OndřejVašík Jan-107-7-10 1365
12.Fojtík VojtěchMatela Milan7810  3075
13.Bartoník FilipOstatek Stanislav ml.12106  3085
14.Bureš MiroslavDratva Marek569  3095
15.Fojtík VojtěchVašík Jan88-76 31105
16.Bartoník FilipMatela Milan628  30115
17.Bureš MiroslavOstatek Stanislav ml.83-10-10332125
18.Škarpa OndřejDratva Marek-11-9-4  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svak Adam02Vašík Jan22
Bureš Miroslav40Matela Milan13
Škarpa Ondřej13Ostatek Stanislav ml.04
Fojtík Vojtěch31Dratva Marek31
Bartoník Filip20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37533:589Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácel Dalibor
Jablunka Pavel
 
 
Mozga Lukáš
Hlaváč Jaroslav
 
 
-6-5-5  0301
2.Mišurec Tomáš
Ježdík Radek
 
 
Plšek Pavel
Novák Jiří
 
 
8-8-8-12 1302
3.Skácel DaliborMozga Lukáš-7-44-7 1303
4.Jablunka PavelHlaváč Jaroslav-7-10-9  0304
5.Ježdík RadekPlšek Pavel-5-9-10  0305
6.Mišurec TomášNovák Jiří479  3015
7.Jablunka PavelMozga Lukáš-7-10-6  0316
8.Ježdík RadekHlaváč Jaroslav89-7-4-62317
9.Mišurec TomášPlšek Pavel992  3027
10.Skácel DaliborNovák Jiří6118  3037
11.Ježdík RadekMozga Lukáš-1-6-12  0338
12.Mišurec TomášHlaváč Jaroslav-8-4-10  0339
13.Skácel DaliborPlšek Pavel-4-1-4  03310
14.Jablunka PavelNovák Jiří4-9-99632410
15.Mišurec TomášMozga Lukáš910-38 31510
16.Skácel DaliborHlaváč Jaroslav-5-10-9  03511
17.Jablunka PavelDundálek Pavel634  30611
18.Ježdík RadekNovák Jiří-8387 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skácel Dalibor13Mozga Lukáš31
Jablunka Pavel22Hlaváč Jaroslav40
Ježdík Radek13Plšek Pavel21
Mišurec Tomáš31Novák Jiří04
   Dundálek Pavel01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:26645:583SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klusák Tomáš
Mrhálek Ondřej
 
 
Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
7-86-10103210
2.Šošolík Pavel
Nesvadba Pavel
 
 
Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
988  3020
3.Mrhálek OndřejChvátal Petr st.-6-3-8  0321
4.Šošolík PavelBakalík Miloslav10714  3031
5.Nesvadba PavelPidrman Josef9-49-7-82332
6.Klusák TomášChlápek Jaroslav1147  3042
7.Šošolík PavelChvátal Petr st.10-1-71063252
8.Nesvadba PavelBakalík Miloslav-8-8-9  0353
9.Klusák TomášPidrman Josef883  3063
10.Mrhálek OndřejChlápek Jaroslav-866-793273
11.Málek MichalChvátal Petr st.-8-9-6  0374
12.Klusák TomášBakalík Miloslav-71710 3184
13.Mrhálek OndřejPidrman Josef9410  3094
14.Šošolík PavelChlápek Jaroslav-9497 31104
15.Klusák TomášChvátal Petr st.642  30114
16.Mrhálek OndřejBakalík Miloslav-9-6-12  03115
17.Šošolík PavelPidrman Josef-3246 31125
18.Málek MichalChlápek Jaroslav-6-3610732135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrhálek Ondřej22Chvátal Petr st.22
Šošolík Pavel40Bakalík Miloslav22
Nesvadba Pavel02Pidrman Josef13
Klusák Tomáš40Chlápek Jaroslav04
Málek Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18677:533TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
Janečka Pavel
Slovák Josef
 
 
79-89 3110
2.Zrůbek Marek
Petřivalský František
 
 
Kolomár Daniel
Gremlica Jakub
 
 
968  3020
3.Zrůbek MarekJanečka Pavel8-863 3130
4.Rys RudolfKolomár Daniel452  3040
5.Krejčí PavelGremlica Jakub-11997 3150
6.Petřivalský FrantišekSlovák Josef2-98-6113260
7.Rys RudolfJanečka Pavel-13-112463270
8.Krejčí PavelKolomár Daniel1199  3080
9.Petřivalský FrantišekGremlica Jakub-35-64-52381
10.Zrůbek MarekSlovák Josef236  3091
11.Krejčí PavelJanečka Pavel7-1288 31101
12.Petřivalský FrantišekKolomár Daniel474  30111
13.Zrůbek MarekGremlica Jakub144  30121
14.Rys RudolfSlovák Josef999  30131
15.Petřivalský FrantišekJanečka Pavel-9-559832141
16.Zrůbek MarekKolomár Daniel556  30151
17.Rys RudolfGremlica Jakub-61011-8832161
18.Krejčí PavelSlovák JosefWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zrůbek Marek40Janečka Pavel04
Rys Rudolf40Kolomár Daniel04
Krejčí Pavel30Gremlica Jakub13
Petřivalský František31Slovák Josef03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:42669:730OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurka Petr
Fabián Vladimír st.
 
 
Hilšer Vladislav
Klásek Jiří
 
 
-59-4-3 1301
2.Jakoubková Alena
Blažek Miroslav
 
 
Škrabal Ota
Vaculík Jaroslav
 
 
-87-98-62302
3.Jurka PetrHilšer Vladislav-7-9-8  0303
4.Fabián Vladimír st.Klásek Jiří-710-99-52304
5.Jakoubková AlenaŠkrabal Ota6-57-7-82305
6.Blažek MiroslavVaculík Jaroslav8-874 3115
7.Fabián Vladimír st.Hilšer Vladislav6-5-4-5 1316
8.Jakoubková AlenaKlásek Jiří-59-810-112317
9.Blažek MiroslavŠkrabal Ota536  3027
10.Jurka PetrVaculík Jaroslav-310-611103237
11.Jakoubková AlenaHilšer Vladislav-4-510-6 1338
12.Blažek MiroslavKlásek Jiří564  3048
13.Jurka PetrŠkrabal Ota8-679 3158
14.Fabián Vladimír st.Vaculík Jaroslav-5-6-9  0359
15.Blažek MiroslavHilšer Vladislav8-79-8-1023510
16.Jurka PetrKlásek Jiří9-87-9632610
17.Fabián Vladimír st.Škrabal Ota10-89-7-1223611
18.Jakoubková AlenaVaculík Jaroslav10-6-8-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurka Petr31Hilšer Vladislav40
Fabián Vladimír st.04Klásek Jiří22
Jakoubková Alena04Škrabal Ota22
Blažek Miroslav31Vaculík Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:29519:431nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plhal Petr
Došlík Libor
 
 
Štěpán Radim
Surýnek Tomáš
 
 
-7-9-4  0301
2.Grygar Martin
Měrka Josef
 
 
Skácel Jakub
 
 
WO    3011
3.Grygar MartinSurýnek Tomáš-7-5-6  0312
4.Měrka JosefŠtěpán Radim-5-7-4  0313
5.Došlík LiborSkácel Jakub487  3023
6.Plhal PetrWO    3033
7.Měrka JosefSurýnek Tomáš-5-8-5  0334
8.Došlík LiborŠtěpán Radim58-5-773244
9.Plhal PetrSkácel Jakub446  3054
10.Grygar MartinWO    3064
11.Došlík LiborSurýnek Tomáš87-2-5-122365
12.Plhal PetrŠtěpán Radim749  3075
13.Grygar MartinSkácel Jakub-8-8-5  0376
14.Měrka JosefWO    3086
15.Plhal PetrSurýnek Tomáš-69-10-7 1387
16.Grygar MartinŠtěpán Radim-8-711-3 1388
17.Měrka JosefSkácel Jakub-5-5-1  0389
18.Došlík LiborWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grygar Martin03Surýnek Tomáš40
Měrka Josef03Štěpán Radim22
Došlík Libor21Skácel Jakub22
Plhal Petr21   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy