Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45541:646KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Rudolf
Krejčí Pavel
 
 
Šabík Vladimír
Szeif Ladislav
 
 
-887-913210
2.Hlobílková Leona
Petřivalský František
 
 
Grygar Martin
Plhal Petr
 
 
77-69 3120
3.Krejčí PavelŠabík Vladimír-4-6-5  0321
4.Rys RudolfSzeif Ladislav-814-8-8 1322
5.Petřivalský FrantišekPlhal Petr-10-6-8  0323
6.Hlobílková LeonaGrygar Martin-9-53-6 1324
7.Rys RudolfŠabík Vladimír-5-6-3  0325
8.Petřivalský FrantišekSzeif Ladislav9-14-7-8 1326
9.Hlobílková LeonaPlhal Petr-9-3-4  0327
10.Krejčí PavelGrygar Martin98-76 3137
11.Petřivalský FrantišekŠabík Vladimír-4-4-9  0338
12.Hlobílková LeonaSzeif Ladislav-6-3-6  0339
13.Krejčí PavelPlhal Petr-9-1086-1023310
14.Rys RudolfGrygar Martin910-6-10732410
15.Hlobílková LeonaŠabík Vladimír12-5-5-2 13411
16.Krejčí PavelSzeif LadislavWO    30511
17.Rys RudolfPlhal Petr-4-8-6  03512
18.Petřivalský FrantišekGrygar Martin-11-2-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Pavel12Šabík Vladimír40
Rys Rudolf13Szeif Ladislav30
Petřivalský František04Plhal Petr40
Hlobílková Leona04Grygar Martin22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:51550:715TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šošolík Pavel
Matuška Martin
 
 
Matula Jaroslav
Surýnek Tomáš
 
 
-6-6-6  0301
2.Málek Michal
Mrhálek Ondřej
 
 
Fečko Libor
Štěpán Radim
 
 
-8-6-7  0302
3.Šošolík PavelMatula Jaroslav7-6-86133212
4.Matuška MartinŠtěpán Radim9-5-1-7 1313
5.Málek MichalFečko Libor-1-6-4  0314
6.Mrhálek OndřejSurýnek Tomáš-3-8-9  0315
7.Matuška MartinMatula Jaroslav-8-6-9  0316
8.Málek MichalŠtěpán Radim-7-12-5  0317
9.Mrhálek OndřejFečko Libor-59-75-42318
10.Šošolík PavelSurýnek Tomáš-769-5-42319
11.Málek MichalMatula Jaroslav-6-10-10  03110
12.Mrhálek OndřejŠtěpán Radim-6-10-10  03111
13.Šošolík PavelFečko Libor7-65-8632211
14.Matuška MartinSurýnek Tomáš-8-7-12  03212
15.Mrhálek OndřejMatula Jaroslav5-56-3-423213
16.Šošolík PavelŠtěpán Radim-12810-9632313
17.Matuška MartinFečko Libor4-5-5-2 13314
18.Málek MichalSurýnek Tomáš-410-68-1123315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šošolík Pavel31Matula Jaroslav31
Matuška Martin04Štěpán Radim31
Málek Michal04Fečko Libor31
Mrhálek Ondřej04Surýnek Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Morkovice, ul. 17. listopadu 416Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33631:598TJ Sokol Morkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mišurec Tomáš
Skácel Dalibor
 
 
Trnčík Pavel
Klásek Jiří
 
 
94-9-7-52301
2.Musil Drahomír
Ježdík Radek
 
 
Foltýn Vlastimil
Vaculík Jaroslav
 
 
-754-563211
3.Musil DrahomírTrnčík Pavel-99-5-9 1312
4.Ježdík RadekVaculík Jaroslav-58-11-4 1313
5.Mišurec TomášFoltýn Vlastimil-8854 3123
6.Skácel DaliborKlásek Jiří-3-5-9  0324
7.Ježdík RadekTrnčík Pavel-611410 3134
8.Mišurec TomášVaculík Jaroslav3105  3044
9.Skácel DaliborFoltýn Vlastimil311-5-7-52345
10.Musil DrahomírKlásek Jiří87-66 3155
11.Mišurec TomášTrnčík Pavel-10-66-9 1356
12.Skácel DaliborPolách Libor-5-6-4  0357
13.Musil DrahomírFoltýn Vlastimil363  3067
14.Ježdík RadekKlásek Jiří-67109 3177
15.Skácel DaliborTrnčík Pavel-7-5-2  0378
16.Musil DrahomírPolách Libor27-92 3188
17.Ježdík RadekFoltýn Vlastimil5-986 3198
18.Mišurec TomášKlásek Jiří64-98 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Drahomír31Trnčík Pavel31
Ježdík Radek31Vaculík Jaroslav11
Mišurec Tomáš31Foltýn Vlastimil13
Skácel Dalibor04Klásek Jiří13
   Polách Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9650:393TJ Bystřice pod Hostýnem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dratva Marek
Bareš Alois
 
 
Slovák Josef
Gremlica Jakub
 
 
8-696 3110
2.Matela Milan
Vašík Jan
 
 
Kolomár Daniel
Kolomár Tomáš
 
 
354  3020
3.Matela MilanSlovák Josef167  3030
4.Bareš AloisGremlica Jakub-9496 3140
5.Vašík JanKolomár Daniel577  3050
6.Dratva MarekKolomár Tomáš3-977 3160
7.Bareš AloisSlovák Josef623  3070
8.Vašík JanGremlica Jakub106-56 3180
9.Dratva MarekKolomár Daniel12-499 3190
10.Matela MilanKolomár Tomáš174  30100
11.Vašík JanSlovák Josef756  30110
12.Dratva MarekGremlica Jakub9-6-10-14 13111
13.Matela MilanKolomár Daniel449  30121
14.Ostatek Stanislav ml.Kolomár Tomáš707  30131
15.Dratva MarekSlovák Josef213  30141
16.Matela MilanGremlica Jakub624  30151
17.Ostatek Stanislav ml.Kolomár Daniel6-1029 31161
18.Vašík JanKolomár Tomáš1014  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matela Milan40Slovák Josef04
Bareš Alois20Gremlica Jakub13
Vašík Jan40Kolomár Daniel04
Dratva Marek31Kolomár Tomáš04
Ostatek Stanislav ml.20   
S - střídání Ostatek Stanislav ml. místo Bareš Alois



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kst CetechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cetechovice 103 76802Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41598:674TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jaroslav
Mozga Lukáš
 
 
Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
107-68 3110
2.Plšek Pavel
Dundálek Pavel
 
 
Bakalík Miloslav
Pidrman Josef
 
 
-8-710953220
3.Hlaváč JaroslavChvátal Petr st.-87-6-8 1321
4.Plšek PavelBakalík Miloslav-87-9-11 1322
5.Dundálek PavelPidrman Josef-8-9-5  0323
6.Novák JiříChlápek Jaroslav109-78 3133
7.Plšek PavelChvátal Petr st.-8-79-8 1334
8.Dundálek PavelBakalík Miloslav-5-6-9  0335
9.Novák JiříPidrman Josef87-29 3145
10.Hlaváč JaroslavChlápek Jaroslav-8-59-10 1346
11.Dundálek PavelChvátal Petr st.-6-6-3  0347
12.Novák JiříBakalík Miloslav-4-7-10  0348
13.Hlaváč JaroslavPidrman Josef88-711 3158
14.Plšek PavelChlápek Jaroslav99-45 3168
15.Novák JiříChvátal Petr st.-10-7-8  0369
16.Hlaváč JaroslavBakalík Miloslav99-84 3179
17.Plšek PavelPidrman Josef7-86-4-923710
18.Dundálek PavelChlápek Jaroslav-9-8-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváč Jaroslav22Chvátal Petr st.40
Plšek Pavel13Bakalík Miloslav31
Dundálek Pavel04Pidrman Josef22
Novák Jiří22Chlápek Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy