Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov DVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:23668:513TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Liška Libor
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
-6936 3110
2.Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Liška LiborBureš Miroslav1269  3030
4.Chvátal Petr st.Konečný Vojtěch11-9-4853240
5.Bakalík MiloslavBartoník Filip-106-410-62341
6.Pidrman JosefWO    3051
7.Chvátal Petr st.Bureš Miroslav276  3061
8.Bakalík MiloslavKonečný Vojtěch8-9-74-92362
9.Pidrman JosefBartoník Filip6-9-7-13 1363
10.Liška LiborFojtík Vojtěch355  3073
11.Bakalík MiloslavBureš Miroslav67-10-3-32374
12.Pidrman JosefKonečný Vojtěch-9-9-2  0375
13.Liška LiborBartoník Filip676  3085
14.Chvátal Petr st.Fojtík Vojtěch635  3095
15.Pidrman JosefBureš Miroslav-911-77332105
16.Liška LiborKonečný Vojtěch-986-6-423106
17.Chvátal Petr st.Bartoník Filip369  30116
18.Bakalík MiloslavFojtík Vojtěch1077  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Liška Libor31Bureš Miroslav13
Chvátal Petr st.40Konečný Vojtěch31
Bakalík Miloslav13Bartoník Filip22
Pidrman Josef12Fojtík Vojtěch03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:50389:606Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gremlica Jakub
Gremlica Václav
 
 
Hlaváč Jaroslav
Novák Jiří
 
 
-8-9-8  0301
2.Janečka Pavel
Kolomár Daniel
 
 
Plšek Pavel
Dundálek Pavel
 
 
-8-8-8  0302
3.Kolomár DanielHlaváč Jaroslav-7-6-5  0303
4.Gremlica VáclavNovák Jiří-7-6-8  0304
5.Gremlica JakubPlšek Pavel-7-4-6  0305
6.Janečka PavelDundálek Pavel755  3015
7.Gremlica VáclavHlaváč Jaroslav-9-5-3  0316
8.Gremlica JakubNovák Jiří-4-2-4  0317
9.Janečka PavelPlšek Pavel6-5-8-2 1318
10.Kolomár DanielDundálek Pavel-6-8-7  0319
11.Gremlica JakubHlaváč Jaroslav-7-8-6  03110
12.Janečka PavelNovák Jiří10-68-7-623111
13.Kolomár DanielPlšek Pavel-3-2-7  03112
14.Gremlica VáclavDundálek Pavel-1-7-7  03113
15.Janečka PavelHlaváč Jaroslav-3-4-6  03114
16.Kolomár DanielNovák Jiří-4-3-2  03115
17.Gremlica VáclavPlšek Pavel-5-3-7  03116
18.Gremlica JakubDundálek Pavel4-84-9732216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolomár Daniel04Hlaváč Jaroslav40
Gremlica Václav04Novák Jiří40
Gremlica Jakub13Plšek Pavel40
Janečka Pavel13Dundálek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:22678:558OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnčík Pavel
Klásek Jiří
 
 
Vašík Jan
Matela Milan
 
 
549  3010
2.Polách Libor
Foltýn Vlastimil
 
 
Dratva Marek
Ostatek Stanislav ml.
 
 
563  3020
3.Trnčík PavelVašík Jan1047  3030
4.Foltýn VlastimilMatela Milan-67-8-5 1331
5.Polách LiborOstatek Filip ml.167  3041
6.Klásek JiříDratva Marek679  3051
7.Foltýn VlastimilVašík Jan-5-9-5  0352
8.Hilšer VladislavMatela Milan-11-8814-72353
9.Klásek JiříOstatek Filip ml.176  3063
10.Trnčík PavelDratva Marek12-1089 3173
11.Hilšer VladislavVašík Jan-1097-9-92374
12.Klásek JiříMatela Milan-87-58-52375
13.Trnčík PavelOstatek Filip ml.728  3085
14.Foltýn VlastimilDratva Marek8-96-7-102386
15.Klásek JiříVašík Jan-12-7910103296
16.Trnčík PavelMatela Milan-68510 31106
17.Foltýn VlastimilOstatek Filip ml.646  30116
18.Hilšer VladislavDratva Marek287  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnčík Pavel40Vašík Jan22
Foltýn Vlastimil13Matela Milan31
Polách Libor10Ostatek Filip ml.04
Klásek Jiří31Dratva Marek13
Hilšer Vladislav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:Štěpán Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:Dvořák Vít
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Fečko Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10682:473TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Jaroslav
Dvořák Vít
 
 
Ježdík Radek
Mišurcová Ivana
 
 
457  3010
2.Fečko Libor
Surýnek Tomáš
 
 
Skácel Dalibor
Jablunka Pavel
 
 
-88-65-72311
3.Dvořák VítMišurcová Ivana542  3021
4.Fečko LiborJeždík Radek944  3031
5.Surýnek TomášJablunka Pavel-117711 3141
6.Matula JaroslavSkácel Dalibor699  3051
7.Fečko LiborMišurcová Ivana758  3061
8.Surýnek TomášJeždík Radek910-125 3171
9.Matula JaroslavJablunka Pavel46-67 3181
10.Dvořák VítSkácel Dalibor156  3091
11.Surýnek TomášMišurcová Ivana4108  30101
12.Matula JaroslavJeždík Radek-8-13210932111
13.Dvořák VítJablunka Pavel453  30121
14.Štěpán RadimSkácel Dalibor3-887 31131
15.Matula JaroslavMišurcová Ivana6136  30141
16.Dvořák VítJeždík Radek6109  30151
17.Štěpán RadimJablunka Pavel71110  30161
18.Surýnek TomášSkácel Dalibor8-5115 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Vít40Mišurcová Ivana04
Fečko Libor20Ježdík Radek04
Surýnek Tomáš40Jablunka Pavel04
Matula Jaroslav40Skácel Dalibor04
Štěpán Radim20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21616:497KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šabík Vladimír
Plhal Petr
 
 
Matuška Martin
Mrhálek Ondřej
 
 
765  3010
2.Szeif Ladislav
Grygar Martin
 
 
Nesvadba Pavel
Málek Michal
 
 
788  3020
3.Grygar MartinNesvadba Pavel7-696 3130
4.Szeif LadislavMrhálek Ondřej9-88-11-82331
5.Plhal PetrMatuška Martin372  3041
6.Šabík VladimírMálek Michal46-75 3151
7.Szeif LadislavNesvadba Pavel697  3061
8.Plhal PetrMrhálek Ondřej63-65 3171
9.Šabík VladimírMatuška Martin951  3081
10.Grygar MartinMálek Michal-8-39-9 1382
11.Plhal PetrNesvadba Pavel1165  3092
12.Šabík VladimírMrhálek Ondřej843  30102
13.Grygar MartinMatuška Martin-58-6-8 13103
14.Měrka JosefMálek Michal-5-4-5  03104
15.Šabík VladimírNesvadba Pavel142  30114
16.Grygar MartinMrhálek Ondřej77-3-9732124
17.Měrka JosefMatuška Martin-5-6-7  03125
18.Plhal PetrMálek Michal-93912 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grygar Martin22Nesvadba Pavel04
Szeif Ladislav11Mrhálek Ondřej13
Plhal Petr40Matuška Martin22
Šabík Vladimír40Málek Michal22
Měrka Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46496:646TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurka Petr
Fabián Vladimír st.
 
 
Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
-3-5-2  0301
2.Bátrla Tomáš
Benda Vladimír
 
 
Petřivalský František
Hlobílková Leona
 
 
-68-5-6 1302
3.Bátrla TomášDědič Michal-4-3-4  0303
4.Benda VladimírKrejčí Pavel-4-811-6 1304
5.Jurka PetrRys Rudolf2-73-583214
6.Fabián Vladimír st.Petřivalský František-8-7-10  0315
7.Benda VladimírDědič Michal-7-4-6  0316
8.Jurka PetrKrejčí Pavel-612-9873226
9.Fabián Vladimír st.Rys Rudolf-9-7-8  0327
10.Bátrla TomášPetřivalský František-6-4-7  0328
11.Jurka PetrDědič Michal7-68-12-82329
12.Fabián Vladimír st.Hlobílková Leona878  3039
13.Bátrla TomášRys Rudolf-6-8-7  03310
14.Benda VladimírPetřivalský František-5-7-8  03311
15.Fabián Vladimír st.Dědič Michal-6-7-8  03312
16.Bátrla TomášHlobílková Leona-68-79-823313
17.Benda VladimírRys Rudolf-8-3-7  03314
18.Jurka PetrPetřivalský František796  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bátrla Tomáš04Dědič Michal40
Benda Vladimír04Krejčí Pavel11
Jurka Petr31Rys Rudolf31
Fabián Vladimír st.13Petřivalský František31
   Hlobílková Leona11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy