Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná AVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25683:590OÚ Lubná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hilšer Vladislav
Klásek Jiří
 
 
Konečný Vojtěch
Bureš Miroslav
 
 
-118-8-5 1301
2.Trnčík Pavel
Škrabal Ota
 
 
Bartoník Filip
Fojtík Vojtěch
 
 
454  3011
3.Škrabal OtaKonečný Vojtěch7-47-7-62312
4.Hilšer VladislavBureš Miroslav735  3022
5.Trnčík PavelBartoník Filip77-4-663232
6.Klásek JiříFojtík Vojtěch1171  3042
7.Hilšer VladislavKonečný Vojtěch5-4-8-8 1343
8.Trnčík PavelBureš Miroslav-7776 3153
9.Klásek JiříBartoník Filip-586-583263
10.Škrabal OtaFojtík Vojtěch-10774 3173
11.Trnčík PavelKonečný Vojtěch6-769 3183
12.Klásek JiříBureš Miroslav-2913-12113293
13.Škrabal OtaBartoník Filip44-96 31103
14.Hilšer VladislavFojtík Vojtěch-5383 31113
15.Klásek JiříKonečný Vojtěch-68-6-3 13114
16.Škrabal OtaBureš Miroslav8-286 31124
17.Hilšer VladislavBartoník Filip755  30134
18.Trnčík PavelFojtík Vojtěch99-88 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škrabal Ota31Konečný Vojtěch31
Hilšer Vladislav31Bureš Miroslav04
Trnčík Pavel40Bartoník Filip04
Klásek Jiří31Fojtík Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:11579:384TJ Slavia Kroměříž B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surýnek Tomáš
Dvořák Vít
 
 
Gremlica Václav
Slovák Josef
 
 
553  3010
2.Fečko Libor
Štěpán Radim
 
 
Gremlica Jakub
Kolomár Daniel
 
 
643  3020
3.Štěpán RadimGremlica Václav544  3030
4.Surýnek TomášSlovák Josef854  3040
5.Štětinová NelaGremlica Jakub-7-8-7  0341
6.Fečko LiborKolomár Daniel1328  3051
7.Surýnek TomášGremlica Václav678  3061
8.Štětinová NelaSlovák Josef-9-5-5  0362
9.Fečko LiborGremlica Jakub5-889 3172
10.Štěpán RadimKolomár Daniel914  3082
11.Štětinová NelaGremlica Václav4-6-2-4 1383
12.Fečko LiborSlovák Josef544  3093
13.Štěpán RadimGremlica Jakub-7756 31103
14.Surýnek TomášKolomár Daniel675  30113
15.Fečko LiborGremlica Václav668  30123
16.Štěpán RadimSlovák Josef9910  30133
17.Surýnek TomášGremlica Jakub963  30143
18.Dvořák VítKolomár Daniel242  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpán Radim40Gremlica Václav13
Surýnek Tomáš40Slovák Josef13
Štětinová Nela03Gremlica Jakub13
Fečko Libor40Kolomár Daniel04
Dvořák Vít10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38573:664TJ Holešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grygar Martin
Syřena Jiří
 
 
Chvátal Petr st.
Chlápek Jaroslav
 
 
-6-75-1 1301
2.Plhal Petr
Šabík Vladimír
 
 
Pidrman Josef
Bakalík Miloslav
 
 
-106-10-3 1302
3.Syřena JiříChvátal Petr st.10-7-5-3 1303
4.Grygar MartinBakalík Miloslav7-3-4-6 1304
5.Plhal PetrPidrman Josef99-89 3114
6.Šabík VladimírChlápek Jaroslav7-1674 3124
7.Grygar MartinChvátal Petr st.-7-2-4  0325
8.Plhal PetrBakalík Miloslav9-57-7-62326
9.Šabík VladimírPidrman Josef10108  3036
10.Syřena JiříChlápek Jaroslav-78-7-6 1337
11.Plhal PetrLiška Libor-45411 3147
12.Šabík VladimírBakalík Miloslav758  3057
13.Syřena JiříPidrman Josef-7-8-3  0358
14.Grygar MartinChlápek Jaroslav-6-510-6 1359
15.Šabík VladimírLiška Libor71011  3069
16.Syřena JiříBakalík Miloslav-5-8-9  03610
17.Grygar MartinPidrman Josef-919-310432710
18.Plhal PetrChlápek Jaroslav-10-4-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syřena Jiří04Chvátal Petr st.20
Grygar Martin13Bakalík Miloslav31
Plhal Petr22Pidrman Josef13
Šabík Vladimír40Chlápek Jaroslav31
   Liška Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OsíčkoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kst CetechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osíčko 121Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42583:653Kst Cetechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Miroslav
Jurka Petr
 
 
Mozga Lukáš
Plšek Pavel
 
 
-2-8-6  0301
2.Fabián Vladimír st.
Jakoubková Alena
 
 
Dundálek Pavel
Novák Jiří
 
 
108-7-10-102302
3.Jakoubková AlenaMozga Lukáš-6-58-2 1303
4.Blažek MiroslavPlšek Pavel-125-87-102304
5.Jurka PetrDundálek Pavel573  3014
6.Fabián Vladimír st.Novák Jiří-2-6-8  0315
7.Blažek MiroslavMozga Lukáš-3-914-7 1316
8.Jurka PetrPlšek Pavel8-995 3126
9.Fabián Vladimír st.Dundálek Pavel-8463 3136
10.Jakoubková AlenaNovák Jiří-5-6-6  0337
11.Jurka PetrMozga Lukáš9-9-9-9 1338
12.Fabián Vladimír st.Plšek Pavel-7-8-3  0339
13.Jakoubková AlenaDundálek Pavel-61648 3149
14.Blažek MiroslavNovák Jiří-7-2-7  03410
15.Fabián Vladimír st.Mozga Lukáš-5-119-5 13411
16.Jakoubková AlenaPlšek Pavel-1116-9-1023412
17.Blažek MiroslavDundálek Pavel8710  30512
18.Jurka PetrNovák Jiří-6-7-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jakoubková Alena13Mozga Lukáš40
Blažek Miroslav13Plšek Pavel31
Jurka Petr22Dundálek Pavel04
Fabián Vladimír st.13Novák Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34698:671TJ Holešov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Pavel
Rys Rudolf
 
 
Vašík Jan
Vrbecký Tomáš
 
 
-6129-973210
2.Hlobílková Leona
Petřivalský František
 
 
Matela Milan
Ostatek Stanislav ml.
 
 
9-10-1110-72311
3.Dědič MichalVašík Jan388  3021
4.Krejčí PavelVrbecký Tomáš-9-65-6 1322
5.Hlobílková LeonaMatela Milan-6-12-4  0323
6.Rys RudolfOstatek Stanislav ml.878  3033
7.Krejčí PavelVašík Jan6-25-5103243
8.Hlobílková LeonaVrbecký Tomáš-8-4-6  0344
9.Rys RudolfMatela Milan5-8-8-6 1345
10.Dědič MichalOstatek Stanislav ml.558  3055
11.Petřivalský FrantišekVašík Jan11-77-12-72356
12.Rys RudolfVrbecký Tomáš7-6-63-132357
13.Dědič MichalMatela Milan-9768 3167
14.Krejčí PavelOstatek Stanislav ml.7710  3077
15.Rys RudolfVašík Jan-9-129873287
16.Dědič MichalVrbecký Tomáš8-9-7-8 1388
17.Krejčí PavelMatela Milan63-87 3198
18.Petřivalský FrantišekOstatek Stanislav ml.8-75-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědič Michal31Vašík Jan13
Krejčí Pavel31Vrbecký Tomáš40
Hlobílková Leona02Matela Milan22
Rys Rudolf22Ostatek Stanislav ml.04
Petřivalský František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27723:651SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šošolík Pavel
Říha Jaroslav
 
 
Ježdík Radek
Mišurcová Ivana
 
 
-8412-983210
2.Matuška Martin
Málek Michal
 
 
Skácel Dalibor
Jablunka Pavel
 
 
10-9-4-3 1311
3.Šošolík PavelJeždík Radek-11-97-4 1312
4.Říha JaroslavJablunka Pavel12-9117 3122
5.Málek MichalMišurcová Ivana5714  3032
6.Mrhálek OndřejSkácel Dalibor7-9-8593242
7.Říha JaroslavJeždík Radek64-48 3152
8.Málek MichalJablunka Pavel10-9-8863262
9.Mrhálek OndřejMišurcová Ivana-11511-653272
10.Šošolík PavelSkácel Dalibor354  3082
11.Málek MichalJeždík Radek10-6-8-8 1383
12.Matuška MartinJablunka Pavel-2-412-3 1384
13.Šošolík PavelMišurcová Ivana-108-8193294
14.Říha JaroslavSkácel Dalibor41111  30104
15.Matuška MartinJeždík Radek-9-749-923105
16.Šošolík PavelJablunka Pavel1297  30115
17.Říha JaroslavMišurcová Ivana13104  30125
18.Málek MichalSkácel Dalibor769  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šošolík Pavel31Ježdík Radek31
Říha Jaroslav40Jablunka Pavel13
Málek Michal31Mišurcová Ivana04
Mrhálek Ondřej20Skácel Dalibor04
Matuška Martin02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy