Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Sokol Morkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablunka Pavel
Hanáček Lubomír
 
 
Zajíc Michal
Ostatek Filip ml.
 
 
     3110
2.Mišurcová Ivana
Hrabčík Květoslav
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Ostatek Stanislav st.
 
 
     3120
3.Jablunka PavelZajíc Patrik     3030
4.Hanáček LubomírOstatek Filip ml.     1331
5.Mišurcová IvanaOstatek Stanislav ml.     3041
6.Hrabčík KvětoslavOstatek Stanislav st.     3251
7.Hanáček LubomírZajíc Patrik     3061
8.Mišurcová IvanaOstatek Filip ml.     3271
9.Hrabčík KvětoslavOstatek Stanislav ml.     0372
10.Jablunka PavelOstatek Stanislav st.     3082
11.Mišurcová IvanaZajíc Patrik     2383
12.Hrabčík KvětoslavOstatek Filip ml.     0384
13.Jablunka PavelOstatek Stanislav ml.     3294
14.Hanáček LubomírOstatek Stanislav st.     30104
15.Hrabčík KvětoslavZajíc Patrik     03105
16.Jablunka PavelOstatek Filip ml.     30115
17.Hanáček LubomírOstatek Stanislav ml.     13116
18.Mišurcová IvanaOstatek Stanislav st.     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jablunka Pavel40Zajíc Patrik22
Hanáček Lubomír22Ostatek Filip ml.22
Mišurcová Ivana31Ostatek Stanislav ml.22
Hrabčík Květoslav13Ostatek Stanislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19587:448TJ Holešov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášil Milan
Hlobílek Jaromír
 
 
Šůstal Ondřej
Václavek Ondřej
 
 
495  3010
2.Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
Topič Alois
Bleša Vojtěch
 
 
56-810 3120
3.Prášil MilanŠůstal Ondřej-9-12-8  0321
4.Hlobílek JaromírVáclavek Ondřej-867-9-52322
5.Kratochvíla LiborTopič Alois1035  3032
6.Lochman RadekBleša Vojtěch255  3042
7.Hlobílek JaromírŠůstal Ondřej-6-5-3  0343
8.Kratochvíla LiborVáclavek Ondřej-6386 3153
9.Lochman RadekTopič Alois658  3063
10.Prášil MilanBleša Vojtěch556  3073
11.Kratochvíla LiborŠůstal Ondřej-7-8-7  0374
12.Lochman RadekVáclavek Ondřej955  3084
13.Prášil MilanŠkamrala Petr333  3094
14.Hlobílek JaromírBleša Vojtěch793  30104
15.Lochman RadekŠůstal Ondřej-7-6-7  03105
16.Prášil MilanVáclavek Ondřej88-92 31115
17.Hlobílek JaromírŠkamrala Petr5-329 31125
18.Kratochvíla LiborBleša Vojtěch4710  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prášil Milan31Šůstal Ondřej40
Hlobílek Jaromír22Václavek Ondřej13
Kratochvíla Libor31Topič Alois02
Lochman Radek31Bleša Vojtěch04
   Škamrala Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:14549:390TJ Holešov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Ivan
Varaďa Marcel
 
 
Škrabal Ota
Polášek Roman
 
 
679  3010
2.Krejčí Jakub
Doležal Rudolf
 
 
Gelatka Petr
Kozelský David
 
 
927  3020
3.Krejčí JakubŠkrabal Ota-1-4-7  0321
4.Varaďa MarcelPolášek Roman605  3031
5.Hošťálek IvanGelatka Petr-101067 3141
6.Doležal RudolfKozelský David132  3051
7.Varaďa MarcelŠkrabal Ota-5-7-3  0352
8.Hošťálek IvanPolášek Roman124  3062
9.Doležal RudolfGelatka Petr676  3072
10.Krejčí JakubKozelský David575  3082
11.Hošťálek IvanŠkrabal Ota-4-5-7  0383
12.Doležal RudolfPolášek Roman281  3093
13.Krejčí JakubGelatka Petr7610  30103
14.Varaďa MarcelKozelský David475  30113
15.Doležal RudolfŠkrabal Ota-4-5-5  03114
16.Krejčí JakubPolášek Roman1077  30124
17.Varaďa MarcelGelatka Petr-17578 31134
18.Hošťálek IvanKozelský David532  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Jakub31Škrabal Ota40
Varaďa Marcel31Polášek Roman04
Hošťálek Ivan31Gelatka Petr04
Doležal Rudolf31Kozelský David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:14582:403TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámečník Petr
Bělunek Radek
 
 
Štěpán Radim
Zuzaňák Tomáš
 
 
-71028 3110
2.Fuit František
Možiš Roman
 
 
Svak Adam
Majtner Jan
 
 
527  3020
3.Zámečník PetrŠtěpán Radim-3-9-12  0321
4.Bělunek RadekSvak Adam969  3031
5.Fuit FrantišekZuzaňák Tomáš323  3041
6.Možiš RomanMajtner Jan395  3051
7.Bělunek RadekŠtěpán Radim-3-4-8  0352
8.Fuit FrantišekSvak Adam855  3062
9.Možiš RomanZuzaňák Tomáš237  3072
10.Zámečník PetrMajtner Jan-8775 3182
11.Fuit FrantišekŠtěpán Radim-5-96-7 1383
12.Možiš RomanSvak Adam685  3093
13.Packo OndřejZuzaňák Tomáš457  30103
14.Bělunek RadekMajtner Jan883  30113
15.Možiš RomanŠtěpán Radim-7-78-8 13114
16.Packo OndřejSvak Adam774  30124
17.Bělunek RadekZuzaňák Tomáš364  30134
18.Fuit FrantišekMajtner Jan339  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámečník Petr11Štěpán Radim40
Bělunek Radek31Svak Adam04
Fuit František31Zuzaňák Tomáš04
Možiš Roman31Majtner Jan04
Packo Ondřej20   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy