Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem EVrchní
rozhodčí:
Černocký Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54 TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostatek Stanislav ml.
Ostatek Filip ml.
 
 
Packo Ondřej
Zámečník Petr
 
 
     0301
2.Berčíková Denisa
Žákovský Bořivoj
 
 
Fuit František
Odložilík Marcel
 
 
     0302
3.Ostatek Stanislav ml.Packo Ondřej     2303
4.Ostatek Filip ml.Zámečník Petr     1304
5.Berčíková DenisaFuit František     0305
6.Žákovský BořivojOdložilík Marcel     0306
7.Ostatek Stanislav st.Packo Ondřej     0307
8.Berčíková DenisaZámečník Petr     0308
9.Žákovský BořivojFuit František     0309
10.Ostatek Stanislav ml.Odložilík Marcel     03010
11.Berčíková DenisaPacko Ondřej     03011
12.Žákovský BořivojZámečník Petr     03012
13.Ostatek Stanislav ml.Fuit František     13013
14.Ostatek Stanislav st.Odložilík Marcel     03014
15.Žákovský BořivojPacko Ondřej     03015
16.Ostatek Stanislav ml.Zámečník Petr     13016
17.Ostatek Stanislav st.Fuit František     03017
18.Berčíková DenisaOdložilík Marcel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ostatek Stanislav ml.04Packo Ondřej40
Ostatek Filip ml.01Zámečník Petr40
Berčíková Denisa04Fuit František40
Žákovský Bořivoj04Odložilík Marcel40
Ostatek Stanislav st.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26630:544TJ Sokol Morkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablunka Pavel
Hanáček Lubomír
 
 
Lochman Radek
Kratochvíla Libor
 
 
-759-573210
2.Mišurcová Ivana
Hrabčík Květoslav
 
 
Prášil Milan
Hlobílek Jaromír
 
 
8-813-5-112311
3.Jablunka PavelLochman Radek77-84 3121
4.Hanáček LubomírKratochvíla Libor76-82 3131
5.Mišurcová IvanaPrášil Milan-5-8-9  0332
6.Hrabčík KvětoslavHlobílek Jaromír-7-59-8 1333
7.Hanáček LubomírLochman Radek4611  3043
8.Mišurcová IvanaKratochvíla Libor8-11169 3153
9.Hrabčík KvětoslavPrášil Milan-7-3-4  0354
10.Jablunka PavelHlobílek Jaromír836  3064
11.Mišurcová IvanaLochman Radek4-1065 3174
12.Hrabčík KvětoslavKratochvíla Libor-4-8-9  0375
13.Jablunka PavelPrášil Milan676  3085
14.Hanáček LubomírHlobílek Jaromír353  3095
15.Hrabčík KvětoslavLochman Radek-5-7-8  0396
16.Jablunka PavelKratochvíla Libor346  30106
17.Hanáček LubomírPrášil Milan-99-98832116
18.Mišurcová IvanaHlobílek Jaromír762  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jablunka Pavel40Lochman Radek13
Hanáček Lubomír40Kratochvíla Libor13
Mišurcová Ivana31Prášil Milan22
Hrabčík Květoslav04Hlobílek Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40556:624OÚ Lubná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec David
Šůstal Ondřej
 
 
Vaculík Jaroslav
Škrabal Ota
 
 
-622-973210
2.Nový Zdeněk
Topič Alois
 
 
Daněk Filip
Polášek Roman
 
 
5-9-109113220
3.Němec DavidPolášek Roman-7-4-2  0321
4.Šůstal OndřejŠkrabal Ota-106-101173231
5.Nový ZdeněkDaněk Filip6712  3041
6.Topič AloisVaculík Jaroslav-6-8-4  0342
7.Šůstal OndřejPolášek Roman8-989 3152
8.Nový ZdeněkŠkrabal Ota-8-4-6  0353
9.Topič AloisDaněk Filip4-77-7-102354
10.Němec DavidVaculík Jaroslav-5-69-7 1355
11.Nový ZdeněkPolášek Roman-69-4-1 1356
12.Václavek OndřejŠkrabal Ota-6-8-7  0357
13.Němec DavidDaněk Filip676  3067
14.Šůstal OndřejVaculík Jaroslav-5-4-7  0368
15.Václavek OndřejPolášek Roman-9-5-10  0369
16.Němec DavidŠkrabal Ota-7-87-9 13610
17.Šůstal OndřejDaněk Filip536  30710
18.Nový ZdeněkVaculík Jaroslav-3-4-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec David13Polášek Roman31
Šůstal Ondřej31Škrabal Ota31
Nový Zdeněk13Daněk Filip13
Topič Alois02Vaculík Jaroslav40
Václavek Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž DVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51367:667TJ Holešov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Matěj
Zuzaňák Tomáš
 
 
Varaďa Marcel
Doležal Rudolf
 
 
-3-6-2  0301
2.
 
 
Hošťálek Ivan
Krejčí Jakub
 
 
WO    0302
3.Čížek MatějHošťálek Ivan13-9-8-8 1303
4.Majtner JanKrejčí Jakub11-9-10913213
5.Zuzaňák TomášDoležal Rudolf-2-6-6  0314
6.Varaďa MarcelWO    0315
7.Majtner JanHošťálek Ivan88-84 3125
8.Zuzaňák TomášKrejčí Jakub-4-2-9  0326
9.Doležal RudolfWO    0327
10.Čížek MatějVaraďa Marcel-58-6-6 1328
11.Zuzaňák TomášHošťálek Ivan-7-4-6  0329
12.Krejčí JakubWO    03210
13.Čížek MatějDoležal Rudolf-5-4-7  03211
14.Majtner JanVaraďa Marcel13-7-54-623212
15.Hošťálek IvanWO    03213
16.Čížek MatějKrejčí Jakub9-1410-11-723214
17.Majtner JanDoležal Rudolf-8-5-7  03215
18.Zuzaňák TomášVaraďa Marcel-4-4-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čížek Matěj04Hošťálek Ivan21
Majtner Jan22Krejčí Jakub21
Zuzaňák Tomáš04Doležal Rudolf30
   Varaďa Marcel30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy