Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34565:580TJ Bystřice pod Hostýnem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šůstal Ondřej
Nový Zdeněk
 
 
Zajíc Patrik
Ostatek Stanislav ml.
 
 
-125-51783210
2.Bleša Vojtěch
Václavek Ondřej
 
 
Ostatek Filip ml.
Žákovský Bořivoj
 
 
-9-814-6 1311
3.Nový ZdeněkZajíc Patrik2311  3021
4.Václavek OndřejOstatek Stanislav ml.-4-3-3  0322
5.Bleša VojtěchOstatek Filip ml.7-11-9-5 1323
6.Šůstal OndřejŽákovský Bořivoj422  3033
7.Václavek OndřejZajíc Patrik-6-76-7 1334
8.Bleša VojtěchOstatek Stanislav ml.-4-6-4  0335
9.Šůstal OndřejOstatek Filip ml.1210  3045
10.Nový ZdeněkŽákovský Bořivoj5-10910 3155
11.Bleša VojtěchZajíc Patrik9-2-11-5 1356
12.Šůstal OndřejOstatek Stanislav ml.428  3066
13.Nový ZdeněkOstatek Filip ml.1010-69 3176
14.Václavek OndřejŽákovský Bořivoj-88-8-8 1377
15.Šůstal OndřejZajíc Patrik825  3087
16.Nový ZdeněkOstatek Stanislav ml.-8-6-4  0388
17.Václavek OndřejOstatek Filip ml.-7-5-8  0389
18.Bleša VojtěchŽákovský Bořivoj-3-5-14  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nový Zdeněk31Zajíc Patrik22
Václavek Ondřej04Ostatek Stanislav ml.31
Bleša Vojtěch04Ostatek Filip ml.22
Šůstal Ondřej40Žákovský Bořivoj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov GVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29591:583TJ Holešov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Jakub
Hošťálek Ivan
 
 
Hrabčík Květoslav
Mišurcová Ivana
 
 
-1-910-10 1301
2.Varaďa Marcel
Doležal Rudolf
 
 
Kapounek Jaroslav
Tichý Miroslav
 
 
5-5-9-12 1302
3.Krejčí JakubHrabčík Květoslav955  3012
4.Varaďa MarcelMišurcová Ivana-2-5-4  0313
5.Hošťálek IvanKapounek Jaroslav5-7-4-4 1314
6.Doležal RudolfTichý Miroslav729  3024
7.Varaďa MarcelHrabčík Květoslav69-96 3134
8.Hošťálek IvanMišurcová Ivana-4-5-8  0335
9.Doležal RudolfKapounek Jaroslav10-1292 3145
10.Krejčí JakubTichý Miroslav10-666 3155
11.Hošťálek IvanHrabčík Květoslav475  3065
12.Doležal RudolfMišurcová Ivana16-1096 3175
13.Krejčí JakubKapounek Jaroslav-7913-8-52376
14.Varaďa MarcelTichý Miroslav128-93 3186
15.Doležal RudolfHrabčík Květoslav565  3096
16.Krejčí JakubMišurcová Ivana-3-10-5  0397
17.Varaďa MarcelKapounek Jaroslav-3-8-5  0398
18.Hošťálek IvanTichý Miroslav998  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Jakub22Hrabčík Květoslav04
Varaďa Marcel22Mišurcová Ivana31
Hošťálek Ivan22Kapounek Jaroslav31
Doležal Rudolf40Tichý Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50496:656TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
Fuit František
Možiš Roman
 
 
-6-6-6  0301
2.Prášil Milan
Hlobílek Jaromír
 
 
Packo Ondřej
Bělunek Radek
 
 
710-68 3111
3.Kratochvíla LiborFuit František-6-8-9  0312
4.Lochman RadekMožiš Roman-8-10-4  0313
5.Prášil MilanPacko Ondřej-6-98-8 1314
6.Hlobílek JaromírBělunek Radek-10-10-5  0315
7.Lochman RadekFuit František-8-8-8  0316
8.Prášil MilanMožiš Roman-9-8-4  0317
9.Hlobílek JaromírPacko Ondřej-3-11-7  0318
10.Kratochvíla LiborBělunek Radek-116-810-92319
11.Prášil MilanFuit František-7-711-2 13110
12.Hlobílek JaromírMožiš Roman-4-8-6  03111
13.Kratochvíla LiborPacko Ondřej-5-4-13  03112
14.Lochman RadekBělunek Radek-78-9-8 13113
15.Hlobílek JaromírFuit František-4-5-6  03114
16.Kratochvíla LiborMožiš Roman-5-97-9 13115
17.Lochman RadekPacko Ondřej-3-12-7  03116
18.Prášil MilanBělunek Radek-9737 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíla Libor04Fuit František40
Lochman Radek04Možiš Roman40
Prášil Milan13Packo Ondřej40
Hlobílek Jaromír04Bělunek Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19622:495OÚ Lubná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Vlastimil
Kozelský David
 
 
Svak Adam
Zuzaňák Tomáš
 
 
-41212-873210
2.Daněk Filip
Gabrhelík Lukáš
 
 
Čížek Matěj
Matušínský David
 
 
375  3020
3.Foltýn VlastimilSvak Adam56-105 3130
4.Kozelský DavidČížek Matěj-8-9-6  0331
5.Daněk FilipZuzaňák Tomáš-7568 3141
6.Gabrhelík LukášMatušínský David536  3051
7.Kozelský DavidSvak Adam-6-8-4  0352
8.Daněk FilipČížek Matěj64-3-473262
9.Gabrhelík LukášZuzaňák Tomáš825  3072
10.Foltýn VlastimilMatušínský David363  3082
11.Daněk FilipSvak Adam12108  3092
12.Gabrhelík LukášČížek Matěj-10978 31102
13.Foltýn VlastimilZuzaňák Tomáš765  30112
14.Kozelský DavidMatušínský David-8-5-8  03113
15.Gabrhelík LukášSvak Adam6610  30123
16.Foltýn VlastimilČížek Matěj5103  30133
17.Kozelský DavidZuzaňák Tomáš-2-554-623134
18.Daněk FilipMatušínský David4614  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foltýn Vlastimil40Svak Adam13
Kozelský David04Čížek Matěj13
Daněk Filip40Zuzaňák Tomáš13
Gabrhelík Lukáš40Matušínský David13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy