Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31557:535nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šůstal Ondřej
Němec David
 
 
Jablunka Pavel
Hanáček Lubomír
 
 
-69-9-9 1301
2.Nový Zdeněk
Václavek Ondřej
 
 
Hrabčík Květoslav
Kapounek Jaroslav
 
 
-13856 3111
3.Němec DavidJablunka Pavel-5-4-7  0312
4.Nový ZdeněkHanáček Lubomír-8-98-6 1313
5.Václavek OndřejHrabčík Květoslav9-7-9433223
6.Šůstal OndřejKapounek Jaroslav236  3033
7.Nový ZdeněkJablunka Pavel9-10-5-6 1334
8.Václavek OndřejHanáček Lubomír-4-7-5  0335
9.Šůstal OndřejHrabčík Květoslav317  3045
10.Němec DavidKapounek Jaroslav9-866 3155
11.Václavek OndřejJablunka Pavel-5-5-3  0356
12.Šůstal OndřejHanáček Lubomír674  3066
13.Němec DavidHrabčík Květoslav468  3076
14.Nový ZdeněkKapounek Jaroslav-1112-9-4 1377
15.Šůstal OndřejJablunka Pavel438  3087
16.Němec DavidHanáček Lubomír-7-9-7  0388
17.Nový ZdeněkHrabčík Květoslav6411  3098
18.Václavek OndřejKapounek Jaroslav-2-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec David22Jablunka Pavel31
Nový Zdeněk13Hanáček Lubomír31
Václavek Ondřej13Hrabčík Květoslav04
Šůstal Ondřej40Kapounek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ LubnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50432:640TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozelský David
Daněk Filip
 
 
Packo Ondřej
Zámečník Petr
 
 
-4-5-8  0301
2.Gabrhelík Lukáš
Foltýn Vlastimil
 
 
Bělunek Radek
Odložilík Marcel
 
 
9-5-6-9 1302
3.Kozelský DavidPacko Ondřej-1-5-7  0303
4.Daněk FilipZámečník Petr12-669 3113
5.Gabrhelík LukášBělunek Radek-77-9-8 1314
6.Foltýn VlastimilOdložilík Marcel9-588 3124
7.Daněk FilipPacko Ondřej-5-6-9  0325
8.Gabrhelík LukášZámečník Petr-9-9-5  0326
9.Foltýn VlastimilBělunek Radek-8-8-10  0327
10.Kozelský DavidOdložilík Marcel-8-3-4  0328
11.Gabrhelík LukášPacko Ondřej-6-9-5  0329
12.Foltýn VlastimilZámečník Petr-9-9-10  03210
13.Kozelský DavidBělunek Radek-6-5-4  03211
14.Daněk FilipOdložilík Marcel-9-11-3  03212
15.Foltýn VlastimilPacko Ondřej-2-8-8  03213
16.Kozelský DavidZámečník Petr-3-3-3  03214
17.Daněk FilipBělunek Radek-610-68-623215
18.Gabrhelík LukášOdložilík Marcel-3-7-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozelský David04Packo Ondřej40
Daněk Filip13Zámečník Petr31
Gabrhelík Lukáš04Bělunek Radek40
Foltýn Vlastimil13Odložilík Marcel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov GVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:48441:643TJ Holešov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varaďa Marcel
Doležal Rudolf
 
 
Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
-12-9-7  0301
2.Holík Lukáš
Krejčí Jakub
 
 
Prášil Milan
Hlobílek Jaromír
 
 
-2-12-3  0302
3.Doležal RudolfKratochvíla Libor8512  3012
4.Holík LukášLochman Radek-6-7-4  0313
5.Varaďa MarcelPrášil Milan-4-8-7  0314
6.Hošťálek IvanHlobílek Jaromír-47-5-7 1315
7.Krejčí JakubKratochvíla Libor-6-10-8  0316
8.Varaďa MarcelLochman Radek10-5-3-6 1317
9.Holík LukášPrášil Milan-4-2-3  0318
10.Doležal RudolfHlobílek Jaromír-7-98-7 1319
11.Varaďa MarcelKratochvíla Libor10-512-4-923110
12.Hošťálek IvanLochman Radek5-4-7-4 13111
13.Doležal RudolfPrášil Milan-13-9-3  03112
14.Krejčí JakubHlobílek Jaromír-3-6-9  03113
15.Hošťálek IvanKratochvíla Libor-6-6-9  03114
16.Krejčí JakubLochman Radek-5-8-4  03115
17.Krejčí JakubPrášil Milan-5-5-9  03116
18.Varaďa MarcelHlobílek Jaromír8910  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Rudolf12Kratochvíla Libor31
Holík Lukáš02Lochman Radek40
Varaďa Marcel13Prášil Milan40
Hošťálek Ivan03Hlobílek Jaromír31
Krejčí Jakub04   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:32537:581TJ Slavia Kroměříž D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svak Adam
Čížek Matěj
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Zajíc Patrik
 
 
-5-7-9  0301
2.Zuzaňák Tomáš
Skácel Jakub
 
 
Ostatek Filip ml.
Žákovský Bořivoj
 
 
-5977 3111
3.Svak AdamOstatek Stanislav ml.-5-9-9  0312
4.Zuzaňák TomášZajíc Patrik-5-99-5 1313
5.Čížek MatějOstatek Filip ml.-278-6123223
6.Skácel JakubŽákovský Bořivoj4126  3033
7.Zuzaňák TomášOstatek Stanislav ml.-4-6-5  0334
8.Čížek MatějZajíc Patrik-6987 3144
9.Skácel JakubOstatek Filip ml.6-1066 3154
10.Svak AdamŽákovský Bořivoj788  3064
11.Čížek MatějOstatek Stanislav ml.-4-3-5  0365
12.Skácel JakubZajíc Patrik1067  3075
13.Svak AdamOstatek Filip ml.-64-7743285
14.Zuzaňák Tomᚎákovský Bořivoj-7-8-7  0386
15.Skácel JakubOstatek Stanislav ml.-4-4-6  0387
16.Svak AdamZajíc Patrik796  3097
17.Zuzaňák TomášOstatek Filip ml.-4-6-4  0398
18.Čížek MatějŽákovský Bořivoj6-788 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svak Adam31Ostatek Stanislav ml.40
Zuzaňák Tomáš04Zajíc Patrik13
Čížek Matěj31Ostatek Filip ml.13
Skácel Jakub31Žákovský Bořivoj13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy