Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem EVrchní
rozhodčí:
Černocký Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:20605:488TJ Bystřice pod Hostýnem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Alois
Berčíková Denisa
 
 
Varaďa Marcel
Krejčí Jakub
 
 
-7-7921-82301
2.Zajíc Patrik
Ostatek Filip ml.
 
 
Drábek Tomáš
Holík Lukáš
 
 
845  3011
3.Zajíc PatrikVaraďa Marcel-911108 3121
4.Berčíková DenisaDrábek Tomáš9-1128 3131
5.Ostatek Filip ml.Krejčí Jakub-513-8-9 1332
6.Bareš AloisHolík Lukáš262  3042
7.Berčíková DenisaVaraďa Marcel-1-3-6  0343
8.Ostatek Filip ml.Drábek Tomáš442  3053
9.Bareš AloisKrejčí Jakub872  3063
10.Zajíc PatrikHolík Lukáš898  3073
11.Ostatek Filip ml.Varaďa Marcel-9-11-6  0374
12.Bareš AloisDrábek Tomáš252  3084
13.Zajíc PatrikKrejčí Jakub41010  3094
14.Berčíková DenisaHolík Lukáš-3-89-7 1395
15.Bareš AloisVaraďa Marcel585  30105
16.Zajíc PatrikDrábek Tomáš442  30115
17.Berčíková DenisaKrejčí Jakub-6-6-8  03116
18.Ostatek Filip ml.Holík Lukáš1554  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Patrik40Varaďa Marcel22
Berčíková Denisa13Drábek Tomáš04
Ostatek Filip ml.22Krejčí Jakub22
Bareš Alois40Holík Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40544:637OÚ Lubná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lochman Radek
Kratochvíla Libor
 
 
Vaculík Jaroslav
Foltýn Vlastimil
 
 
-510-10-7 1301
2.Hlobílek Jaromír
Prášil Milan
 
 
Daněk Filip
Gabrhelík Lukáš
 
 
889  3011
3.Kratochvíla LiborVaculík Jaroslav5-4-9-3 1312
4.Prášil MilanDaněk Filip-11-595153222
5.Hlobílek JaromírFoltýn Vlastimil-2-7-4  0323
6.Lochman RadekGabrhelík Lukáš-89-78-72324
7.Prášil MilanVaculík Jaroslav7-6-7-8 1325
8.Hlobílek JaromírDaněk Filip-6-106573235
9.Lochman RadekFoltýn Vlastimil7-8-59-52336
10.Kratochvíla LiborGabrhelík Lukáš592  3046
11.Hlobílek JaromírVaculík Jaroslav-3-2-2  0347
12.Lochman RadekDaněk Filip463  3057
13.Kratochvíla LiborFoltýn Vlastimil-6-9-6  0358
14.Prášil MilanGabrhelík Lukáš5108  3068
15.Lochman RadekVaculík Jaroslav-5-3-5  0369
16.Kratochvíla LiborDaněk Filip7-7-96-623610
17.Prášil MilanFoltýn Vlastimil-6-10-7  03611
18.Hlobílek JaromírGabrhelík Lukáš-4-1-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíla Libor13Vaculík Jaroslav40
Prášil Milan22Daněk Filip13
Hlobílek Jaromír13Foltýn Vlastimil40
Lochman Radek13Gabrhelík Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:17613:481TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Packo Ondřej
Odložilík Marcel
 
 
Šůstal Ondřej
Němec David
 
 
-8-10-6  0301
2.Možiš Roman
Fuit František
 
 
Nový Zdeněk
Václavek Ondřej
 
 
3811  3011
3.Packo OndřejŠůstal Ondřej-6-118773221
4.Možiš RomanNěmec David476  3031
5.Odložilík MarcelNový Zdeněk6-1076 3141
6.Fuit FrantišekVáclavek Ondřej867  3051
7.Možiš RomanŠůstal Ondřej-11-8-3  0352
8.Odložilík MarcelNěmec David-6558 3162
9.Fuit FrantišekNový Zdeněk8101  3072
10.Packo OndřejVáclavek Ondřej569  3082
11.Odložilík MarcelŠůstal Ondřej6-10-9-9 1383
12.Fuit FrantišekNěmec David10510  3093
13.Packo OndřejNový Zdeněk92-128 31103
14.Možiš RomanBleša Vojtěch368  30113
15.Fuit FrantišekŠůstal Ondřej-3-6-7  03114
16.Packo OndřejNěmec David567  30124
17.Možiš RomanNový Zdeněk678  30134
18.Odložilík MarcelBleša Vojtěch668  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Packo Ondřej40Šůstal Ondřej31
Možiš Roman31Němec David04
Odložilík Marcel31Nový Zdeněk04
Fuit František31Václavek Ondřej02
   Bleša Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia Kroměříž DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. listopadu 416, 768 33 Morkovice, parkoviště je u tenisových kurtů, vchod malou brankou do areálu zázemí školy, budou tam směrové šipkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17635:458TJ Sokol Morkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablunka Pavel
Hanáček Lubomír
 
 
Zuzaňák Tomáš
Svak Adam
 
 
449  3010
2.Mišurcová Ivana
Hrabčík Květoslav
 
 
Čížek Matěj
Skácel Jakub
 
 
-5-8-8  0311
3.Jablunka PavelZuzaňák Tomáš343  3021
4.Hanáček LubomírSvak Adam7-1057 3131
5.Mišurcová IvanaČížek Matěj787  3041
6.Hrabčík KvětoslavSkácel Jakub-6-6-9  0342
7.Hanáček LubomírZuzaňák Tomáš652  3052
8.Mišurcová IvanaSvak Adam-10866 3162
9.Hrabčík KvětoslavČížek Matěj-68-10-10 1363
10.Jablunka PavelSkácel Jakub4412  3073
11.Mišurcová IvanaZuzaňák Tomáš324  3083
12.Hrabčík KvětoslavSvak Adam7-7-74-92384
13.Jablunka PavelČížek Matěj453  3094
14.Hanáček LubomírSkácel Jakub959  30104
15.Hrabčík KvětoslavZuzaňák Tomáš169  30114
16.Jablunka PavelSvak Adam97-11-9832124
17.Hanáček LubomírČížek Matěj786  30134
18.Mišurcová IvanaSkácel Jakub59-66 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jablunka Pavel40Zuzaňák Tomáš04
Hanáček Lubomír40Svak Adam13
Mišurcová Ivana40Čížek Matěj13
Hrabčík Květoslav13Skácel Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy