Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Morkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MorkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22675:519TJ Sokol Morkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablunka Pavel
Hanáček Lubomír
 
 
Šůstal Ondřej
Němec David
 
 
7-105-853210
2.Mišurcová Ivana
Kapounek Jaroslav
 
 
Václavek Ondřej
Bleša Vojtěch
 
 
45-94 3120
3.Jablunka PavelŠůstal Ondřej8-594 3130
4.Hanáček LubomírNěmec David115-8-11-132331
5.Mišurcová IvanaVáclavek Ondřej847  3041
6.Kapounek JaroslavBleša Vojtěch464  3051
7.Hanáček LubomírŠůstal Ondřej9-5-46-92352
8.Mišurcová IvanaNěmec David5-9-6783262
9.Kapounek JaroslavVáclavek Ondřej-9842 3172
10.Jablunka PavelBleša Vojtěch5-554 3182
11.Mišurcová IvanaŠůstal Ondřej-7-9-7  0383
12.Kapounek JaroslavNěmec David39-68 3193
13.Jablunka PavelVáclavek Ondřej459  30103
14.Hanáček LubomírBleša Vojtěch17-65 31113
15.Kapounek JaroslavŠůstal Ondřej-4-12-5  03114
16.Jablunka PavelNěmec David686  30124
17.Hanáček LubomírVáclavek Ondřej575  30134
18.Mišurcová IvanaBleša Vojtěch439  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jablunka Pavel40Šůstal Ondřej31
Hanáček Lubomír22Němec David13
Mišurcová Ivana31Václavek Ondřej04
Kapounek Jaroslav31Bleša Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15634:471TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělunek Radek
Zámečník Petr
 
 
Polášek Roman
Škrabal Ota
 
 
711-910 3110
2.Odložilík Marcel
Možiš Roman
 
 
Gabrhelík Lukáš
Gelatka Petr
 
 
356  3020
3.Možiš RomanPolášek Roman735  3030
4.Odložilík MarcelŠkrabal Ota-1013-139-42331
5.Zámečník PetrVaculík Jaroslav784  3041
6.Bělunek RadekGelatka Petr13132  3051
7.Odložilík MarcelPolášek Roman614  3061
8.Zámečník PetrŠkrabal Ota-98-9-2 1362
9.Bělunek RadekVaculík Jaroslav-79109 3172
10.Možiš RomanGelatka Petr887  3082
11.Packo OndřejGabrhelík Lukáš344  3092
12.Bělunek RadekŠkrabal Ota-43-3-8 1393
13.Možiš RomanVaculík Jaroslav10-7-4-4 1394
14.Odložilík MarcelGelatka Petr764  30104
15.Bělunek RadekGabrhelík Lukáš724  30114
16.Možiš RomanŠkrabal Ota-7687 31124
17.Odložilík MarcelVaculík Jaroslav975  30134
18.Packo OndřejGelatka Petr171  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Možiš Roman31Polášek Roman02
Odložilík Marcel31Škrabal Ota31
Zámečník Petr11Vaculík Jaroslav13
Bělunek Radek31Gelatka Petr04
Packo Ondřej20Gabrhelík Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19652:473TJ Holešov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášil Milan
Hlobílková Leona
 
 
Varaďa Marcel
Hošťálek Ivan
 
 
894  3010
2.Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
Krejčí Jakub
Doležal Rudolf
 
 
7411  3020
3.Prášil MilanDoležal Rudolf-74-11-5 1321
4.Hlobílková LeonaKrejčí Jakub772  3031
5.Kratochvíla LiborVaraďa Marcel679  3041
6.Lochman RadekHošťálek Ivan1253  3051
7.Hlobílková LeonaDoležal Rudolf-9-89543261
8.Kratochvíla LiborKrejčí Jakub365  3071
9.Lochman RadekVaraďa Marcel646  3081
10.Prášil MilanHošťálek Ivan317  3091
11.Kratochvíla LiborDoležal Rudolf-10-3-10  0392
12.Lochman RadekKrejčí Jakub726  30102
13.Prášil MilanVaraďa Marcel836  30112
14.Hlobílková LeonaHošťálek Ivan-9-918132122
15.Lochman RadekDoležal Rudolf-2-9-6  03123
16.Prášil MilanKrejčí Jakub-9-945-1023124
17.Hlobílková LeonaVaraďa Marcel-114-103832134
18.Kratochvíla LiborHošťálek Ivan-49710 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prášil Milan22Doležal Rudolf31
Hlobílková Leona40Krejčí Jakub13
Kratochvíla Libor31Varaďa Marcel04
Lochman Radek31Hošťálek Ivan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy