Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov GVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:42538:632TJ Bystřice pod Hostýnem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varaďa Marcel
Hošťálek Ivan
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Ostatek Filip ml.
 
 
-6-4-10  0301
2.Doležal Rudolf
Krejčí Jakub
 
 
Bareš Alois
Zajíc Patrik
 
 
4-9-9-7 1302
3.Varaďa MarcelZajíc Patrik-6-9-7  0303
4.Doležal RudolfStejskal Matouš879  3013
5.Hošťálek IvanOstatek Stanislav ml.-6-7-5  0314
6.Krejčí JakubOstatek Filip ml.-7-7-6  0315
7.Doležal RudolfZajíc Patrik388  3025
8.Hošťálek IvanStejskal Matouš799  3035
9.Krejčí JakubOstatek Stanislav ml.-9-7-7  0336
10.Varaďa MarcelOstatek Filip ml.1184  3046
11.Hošťálek IvanZajíc Patrik-6-8-6  0347
12.Krejčí JakubStejskal Matouš9-5-7-6 1348
13.Varaďa MarcelOstatek Stanislav ml.-1-66-11 1349
14.Doležal RudolfOstatek Filip ml.-998-7-1123410
15.Krejčí JakubZajíc Patrik86-4-8-923411
16.Varaďa MarcelStejskal Matouš-998-7-1123412
17.Doležal RudolfOstatek Stanislav ml.-14-8-8  03413
18.Hošťálek IvanOstatek Filip ml.-6-7-3  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varaďa Marcel13Zajíc Patrik31
Doležal Rudolf22Stejskal Matouš22
Hošťálek Ivan13Ostatek Stanislav ml.40
Krejčí Jakub04Ostatek Filip ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná BVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30607:530OÚ Lubná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Roman
Škrabal Ota
 
 
Kratochvíla Libor
Lochman Radek
 
 
3-49-9-92301
2.Vaculík Jaroslav
Gabrhelík Lukáš
 
 
Prášil Milan
Hlobílek Jaromír
 
 
-95-8-8 1302
3.Škrabal OtaKratochvíla Libor6-1010-1363212
4.Vaculík JaroslavLochman Radek371  3022
5.Polášek RomanPrášil Milan975  3032
6.Gelatka PetrHlobílek Jaromír-5-5-7  0333
7.Vaculík JaroslavKratochvíla Libor27-67 3143
8.Polášek RomanLochman Radek-912-7-9 1344
9.Gelatka PetrPrášil Milan-1-86-6 1345
10.Škrabal OtaHlobílek Jaromír629  3055
11.Polášek RomanKratochvíla Libor-468-923265
12.Gelatka PetrLochman Radek-5-6-7  0366
13.Škrabal OtaPrášil Milan6-916 3176
14.Vaculík JaroslavHlobílek Jaromír241  3086
15.Gelatka PetrKratochvíla Libor-4-6-4  0387
16.Škrabal OtaLochman Radek855  3097
17.Vaculík JaroslavPrášil Milan184  30107
18.Gabrhelík LukášHlobílek Jaromír-66-6-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škrabal Ota40Kratochvíla Libor13
Vaculík Jaroslav40Lochman Radek22
Polášek Roman21Prášil Milan13
Gelatka Petr04Hlobílek Jaromír22
Gabrhelík Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u Holešova ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41481:597TJ Sokol Kostelec u Holešova A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec David
Šůstal Ondřej
 
 
Zámečník Petr
Bělunek Radek
 
 
933  3010
2.Topič Alois
Bleša Vojtěch
 
 
Packo Ondřej
Možiš Roman
 
 
-5-8-7  0311
3.Němec DavidZámečník Petr-5-1-9  0312
4.Šůstal OndřejBělunek Radek4-6611 3122
5.Václavek OndřejPacko Ondřej-2-6-3  0323
6.Bleša VojtěchMožiš Roman-2-7-6  0324
7.Šůstal OndřejZámečník Petr8109  3034
8.Václavek OndřejBělunek Radek-104-59-82335
9.Bleša VojtěchPacko Ondřej-6-6-8  0336
10.Němec DavidMožiš Roman-5-7-4  0337
11.Václavek OndřejZámečník Petr-9-7-8  0338
12.Bleša VojtěchBělunek Radek-6-6-10  0339
13.Němec DavidPacko Ondřej-6-9413-323310
14.Šůstal OndřejOdložilík Marcel965  30410
15.Bleša VojtěchZámečník Petr-1-6-5  03411
16.Němec DavidBělunek Radek8-5-8-9 13412
17.Šůstal OndřejPacko Ondřej-4858 31512
18.Václavek OndřejOdložilík Marcel-9-6-11  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec David04Zámečník Petr31
Šůstal Ondřej40Bělunek Radek31
Václavek Ondřej04Packo Ondřej31
Bleša Vojtěch04Možiš Roman20
   Odložilík Marcel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy