Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18310:327nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladký Ondřej
Mikulík Jan
 
 
Rozehnal Tomáš
Stejskal Matouš
 
 
699  3010
2.Sladký OndřejRozehnal Tomáš-12-511-8 1311
3.Mikulík JanStejskal Matouš-8-107-5 1312
4.Houdek PetrBerčíková Denisa-8-9-4  0313
5.Mikulík JanRozehnal Tomáš7-549 3123
6.Sladký OndřejBerčíková Denisa398  3033
7.Houdek PetrStejskal Matouš-6-5-2  0334
8.Mikulík JanBerčíková Denisa103-69 3144
9.Houdek PetrRozehnal Tomáš-7-6-6  0345
10.Sladký OndřejStejskal Matouš5-7610 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sladký Ondřej21Rozehnal Tomáš21
Mikulík Jan21Stejskal Matouš21
Houdek Petr03Berčíková Denisa12



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KoličínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28297:373KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomár Tomáš
Letev Radim
 
 
Dvorčák Adam
Kaňa Vojtěch
 
 
-99310 3110
2.Kolomár TomášKaňa Vojtěch-12-5-4  0311
3.Letev RadimDvorčák Adam-85-2-6 1312
4.Magnano MicheleMěrka Marek5-64-1-122313
5.Letev RadimKaňa Vojtěch-8-9-9  0314
6.Kolomár TomášMěrka Marek-7612-11-62315
7.Magnano MicheleDvorčák Adam-9-3-9  0316
8.Letev RadimMěrka Marek-8-8-9  0317
9.Daněk OndřejKaňa Vojtěch-7-5-7  0318
10.Kolomár TomášDvorčák Adam-8-5-12  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolomár Tomáš03Kaňa Vojtěch30
Letev Radim03Dvorčák Adam30
Magnano Michele02Měrka Marek30
Daněk Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u HolešovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10337:251TJ Sokol Kostelec u Holešova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavek Ondřej
Bleša Vojtěch
 
 
Holík Lukáš
Dostál Viktor
 
 
-784-933210
2.Václavek OndřejHolík Lukáš465  3020
3.Bleša VojtěchDostál Viktor1075  3030
4.Marek VojtěchStavinoha Michal84-105 3140
5.Bleša VojtěchHolík Lukáš6-958 3150
6.Václavek OndřejStavinoha Michal538  3060
7.Marek VojtěchDostál Viktor-6-5-5  0361
8.Bleša VojtěchStavinoha Michal864  3071
9.Marek VojtěchHolík Lukáš-7-3-11  0372
10.Václavek OndřejDostál Viktor565  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Václavek Ondřej30Holík Lukáš12
Bleša Vojtěch30Dostál Viktor12
Marek Vojtěch12Stavinoha Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná - žáciRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kotojedská 2590, Kroměříž, Projít přes halu, herna je v 1 poschodí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17357:322TJ Slavia Kroměříž

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štětinová Nela
Matušínský David
 
 
Daněk Filip
Gabrhelík Lukáš
 
 
-8-8-8  0301
2.Skácel JakubGabrhelík Lukáš428  3011
3.Štětinová NelaDaněk Filip7-8-4-8 1312
4.Matušínský DavidHilšer Martin-106-9-3 1313
5.Štětinová NelaKozelský David68-36 3123
6.Skácel JakubHilšer Martin346  3033
7.Matušínský DavidDaněk Filip-10-12-7  0334
8.Štětinová NelaHilšer Martin-810128 3144
9.Matušínský DavidKozelský David6-754 3154
10.Skácel JakubDaněk Filip-885-1293264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skácel Jakub30Gabrhelík Lukáš01
Štětinová Nela21Daněk Filip21
Matušínský David12Hilšer Martin12
   Kozelský David02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy