Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Chvátal Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25265:333SK Spartak Hulín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Jan
Sladký Ondřej
 
 
Kolomár Tomáš
Grygar Tomáš
 
 
-7-10-7  0301
2.Mikulík JanKolomár Tomáš-6-1-9  0302
3.Koutný OndřejLetev Radim-10-9-9  0303
4.Houdek PetrMagnano Michele-109-5-8 1304
5.Koutný OndřejKolomár Tomáš-7-8-5  0305
6.Mikulík JanMagnano Michele788  3015
7.Houdek PetrLetev Radim-115-3-5 1316
8.Koutný OndřejMagnano Michele-8-7-9  0317
9.Houdek PetrKolomár Tomáš-6-6-4  0318
10.Mikulík JanLetev Radim-7934 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulík Jan21Kolomár Tomáš30
Koutný Ondřej03Letev Radim21
Houdek Petr03Magnano Michele21



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Matela Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26197:340TJ Holešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozehnal Tomáš
Němec Michal
 
 
Holík Lukáš
Dostál Viktor
 
 
-9-4-2  0301
2.Rozehnal TomášHlobil Adam-4-689-32302
3.Němec MichalDostál Viktor-5-5-5  0303
4.Stavinoha MichalWO    0304
5.Němec MichalHlobil Adam-6-9-9  0305
6.Rozehnal TomášStavinoha Michal59-9-1293215
7.Dostál ViktorWO    0316
8.Němec MichalStavinoha Michal-3-10-8  0317
9.Hlobil AdamWO    0318
10.Rozehnal TomášDostál Viktor352  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozehnal Tomáš21Hlobil Adam20
Němec Michal03Dostál Viktor11
   Stavinoha Michal11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná - žáciRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25296:368OÚ Lubná - žáci

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorčák Adam
Marek Dominik
 
 
Daněk Filip
Gabrhelík Lukáš
 
 
-59-8-7 1301
2.Měrka MarekHilšer Martin668  3011
3.Dvorčák AdamDaněk Filip-9-126-9 1312
4.Marek DominikGabrhelík Lukáš-8-6-10  0313
5.Dvorčák AdamHilšer Martin89-125 3123
6.Měrka MarekGabrhelík Lukáš-7-9-2  0324
7.Marek DominikDaněk Filip-2-6-3  0325
8.Dvorčák AdamGabrhelík Lukáš-4-36-5 1326
9.Marek DominikHilšer Martin8-6-612-122327
10.Kaňa VojtěchDaněk Filip-8-6-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Měrka Marek11Hilšer Martin12
Dvorčák Adam12Daněk Filip30
Marek Dominik03Gabrhelík Lukáš30
Kaňa Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u HolešovaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova 107, 768 43Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17289:297nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavek Ondřej
Bleša Vojtěch
 
 
Skácel Jakub
Štětinová Nela
 
 
-998-453210
2.Václavek OndřejSkácel Jakub-97-9-10 1311
3.Bleša VojtěchŠtětinová Nela465  3021
4.Marek VojtěchMatušínský David7-8-9-7 1322
5.Bleša VojtěchSkácel Jakub-2-2-8  0323
6.Václavek OndřejMatušínský David593  3033
7.Marek VojtěchŠtětinová Nela-2-6-5  0334
8.Bleša VojtěchMatušínský David977  3044
9.Marek VojtěchSkácel Jakub-1-5-6  0345
10.Václavek OndřejŠtětinová Nela657  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Václavek Ondřej21Skácel Jakub30
Bleša Vojtěch21Štětinová Nela12
Marek Vojtěch03Matušínský David12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy