Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Sigmundová Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:28223:354TJ Holešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný Ondřej
Houdek Petr
 
 
Dostál Viktor
Stavinoha Michal
 
 
-4-4-3  0301
2.Koutný OndřejKužela Michal-6-8-7  0302
3.Hrabal OndřejDostál Viktor-6-10-9  0303
4.Houdek PetrStavinoha Michal-5-9-6  0304
5.Hrabal OndřejKužela Michal-3-98-7 1305
6.Koutný OndřejStavinoha Michal-31197 3115
7.Houdek PetrDostál Viktor-5-5-3  0316
8.Hrabal OndřejStavinoha Michal-59-7-6 1317
9.Houdek PetrKužela Michal-2-3-7  0318
10.Koutný OndřejDostál Viktor-8-6-10  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutný Ondřej12Kužela Michal30
Hrabal Ondřej03Dostál Viktor30
Houdek Petr03Stavinoha Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
Mikulík Radek
HOSTUJÍCÍ:OÚ Lubná - žáciRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25308:354OÚ Lubná - žáci

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomár Tomáš
Grygar Tomáš
 
 
Gabrhelík Lukáš
Daněk Filip
 
 
8-10-8-9 1301
2.Kolomár TomášDaněk Filip-89108 3111
3.Grygar TomášGabrhelík Lukáš-9-46-8 1312
4.Letev RadimHilšer Martin-9-9-9  0313
5.Grygar TomášDaněk Filip-5-5-7  0314
6.Kolomár TomášHilšer Martin676  3024
7.Letev RadimGabrhelík Lukáš-5-11-7  0325
8.Grygar TomášHilšer Martin-89-8-9 1326
9.Letev RadimDaněk Filip-8-6-8  0327
10.Kolomár TomášGabrhelík Lukáš6-9-10-8 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolomár Tomáš21Daněk Filip21
Grygar Tomáš03Gabrhelík Lukáš30
Letev Radim03Hilšer Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Matela Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:15389:326TJ Bystřice pod Hostýnem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Martin
Bihari Matěj
 
 
Štětinová Nela
Matušínský David
 
 
455  3010
2.Burda MartinVáňa Štěpán1055  3020
3.Stejskal MatoušŠtětinová Nela-2-13-5  0321
4.Bihari MatějMatušínský David2-5-9373231
5.Stejskal MatoušVáňa Štěpán7-9-6-10 1332
6.Burda MartinMatušínský David5-667 3142
7.Bihari MatějŠtětinová Nela-1267-693252
8.Stejskal MatoušMatušínský David96-67 3162
9.Bihari MatějVáňa Štěpán95-78 3172
10.Burda MartinŠtětinová Nela5-8-9473282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Burda Martin30Váňa Štěpán12
Stejskal Matouš12Štětinová Nela12
Bihari Matěj30Matušínský David03



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 14 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u HolešovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11380:320KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorčák Adam
Měrka Marek
 
 
Václavek Ondřej
Bleša Vojtěch
 
 
88-69 3110
2.Marek TomášVáclavek Ondřej-1088-3103220
3.Dvorčák AdamBleša Vojtěch-7683 3130
4.Měrka MarekMarek Vojtěch995  3040
5.Dvorčák AdamVáclavek Ondřej10-18-103-102341
6.Marek DominikMarek Vojtěch884  3051
7.Měrka MarekBleša Vojtěch-89108 3161
8.Dvorčák AdamMarek Vojtěch324  3071
9.Měrka MarekVáclavek Ondřej-6-8-5  0372
10.Marek DominikBleša Vojtěch999  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marek Tomáš10Václavek Ondřej21
Dvorčák Adam21Bleša Vojtěch03
Měrka Marek21Marek Vojtěch03
Marek Dominik20   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy