Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Matela Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13323:254TJ Bystřice pod Hostýnem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Martin
Stejskal Matouš
 
 
Chvátalová Eliška
Mikulík Jan
 
 
4105  3010
2.Burda MartinChvátalová Eliška753  3020
3.Stejskal MatoušMikulík Jan6-957 3130
4.Rozehnal TomášSladký Ondřej-5-6-8  0331
5.Stejskal MatoušChvátalová Eliška-7-115863241
6.Burda MartinSladký Ondřej456  3051
7.Rozehnal TomášMikulík Jan-9-7-4  0352
8.Stejskal MatoušSladký Ondřej142  3062
9.Rozehnal TomášChvátalová Eliška-3-6-9  0363
10.Burda MartinMikulík Jan-7367 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Burda Martin30Chvátalová Eliška12
Stejskal Matouš30Mikulík Jan12
Rozehnal Tomáš03Sladký Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST KoličínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostinceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14333:307KST Količín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorčák Adam
Měrka Marek
 
 
Kolomár Tomáš
Grygar Tomáš
 
 
-7-8-8  0301
2.Dvorčák AdamKolomár Tomáš-794-7-92302
3.Marek TomášGrygar Tomáš88-712 3112
4.Marek DominikDaněk Ondřej8911  3022
5.Marek TomášKolomár Tomáš-610-1-6 1323
6.Dvorčák AdamDaněk Ondřej128  3033
7.Marek DominikGrygar Tomáš95-86 3143
8.Marek TomášDaněk Ondřej787  3053
9.Marek DominikKolomár Tomáš-310-3-4 1354
10.Dvorčák AdamGrygar Tomáš623  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvorčák Adam21Kolomár Tomáš30
Marek Tomáš21Grygar Tomáš03
Marek Dominik21Daněk Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov AVrchní
rozhodčí:
Sigmundová Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec u HolešovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22343:358TJ Sokol Kostelec u Holešova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužela Michal
Drábek Tomáš
 
 
Václavek Ondřej
Bleša Vojtěch
 
 
-6-2-9  0301
2.Kužela MichalVáclavek Ondřej-889-11-32302
3.Drábek TomášBleša Vojtěch-9-3-9  0303
4.Holík LukášMarek Vojtěch4-7-7293213
5.Drábek TomášVáclavek Ondřej8-5-7-4 1314
6.Kužela MichalMarek Vojtěch343  3024
7.Holík LukášBleša Vojtěch-599-6-132325
8.Drábek TomášMarek Vojtěch563  3035
9.Holík LukášVáclavek Ondřej-3-13-8  0336
10.Kužela MichalBleša Vojtěch49-7-9113246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kužela Michal21Václavek Ondřej30
Drábek Tomáš12Bleša Vojtěch21
Holík Lukáš12Marek Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: žákovská liga Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Lubná - žáciVrchní
rozhodčí:
Polách Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna OÚ LubnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:13404:343OÚ Lubná - žáci

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Filip
Hilšer Martin
 
 
Matušínský David
Štětinová Nela
 
 
9511  3010
2.Daněk FilipMatušínský David865  3020
3.Hilšer MartinŠtětinová Nela11-9-68133230
4.Gabrhelík LukášSkácel Jakub3-8-9-4 1331
5.Hilšer MartinMatušínský David-8678 3141
6.Kozelský DavidSkácel Jakub456  3051
7.Gabrhelík Lukᚊtětinová Nela-118-83103261
8.Hilšer MartinSkácel Jakub66-811 3171
9.Gabrhelík LukášMatušínský David9-968 3181
10.Kozelský DavidŠtětinová Nela8-78-5-42382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daněk Filip10Matušínský David03
Hilšer Martin30Štětinová Nela12
Gabrhelík Lukáš21Skácel Jakub12
Kozelský David11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy