Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12607:471Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Petřík Petr
Svoboda Jan
 
 
87-78 3110
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Sixta Pavel
Jeřala Pavel
 
 
768  3020
3.Svoboda MilošPetřík Petr899  3030
4.Bednařík MartinSixta Pavel89-78 3140
5.Dolejš MartinSvoboda Jan678  3050
6.Havlíček VladimírŠkopek Martin767  3060
7.Bednařík MartinPetřík Petr1499  3070
8.Dolejš MartinSixta Pavel964  3080
9.Havlíček VladimírSvoboda Jan9-65-723290
10.Svoboda MilošŠkopek Martin877  30100
11.Dolejš MartinPetřík Petr-101087 31110
12.Havlíček VladimírSixta Pavel-9-79-7 13111
13.Svoboda MilošSvoboda Jan495  30121
14.Bednařík MartinŠkopek Martin67-27 31131
15.Havlíček VladimírPetřík PetrWO    30141
16.Svoboda MilošSixta Pavel798  30151
17.Bednařík MartinSvoboda JanWO    03152
18.Dolejš MartinŠkopek Martin656  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš40Petřík Petr03
Bednařík Martin30Sixta Pavel13
Dolejš Martin40Svoboda Jan03
Havlíček Vladimír21Škopek Martin04
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42 , Kolín, Vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32625:589ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazurkiewicz Ivo
Vokounová Adéla
 
 
Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
8-6-9793210
2.Holman Martin
Šembera Karel
 
 
Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
-88-9933220
3.Šembera KarelBuriánek Daniel4-6-9-8 1321
4.Vokounová AdélaCincibus Milan ml.116-86 3131
5.Holman MartinBrunclík Marek936  3041
6.Mazurkiewicz IvoCincibus Milan6-9-11-9 1342
7.Vokounová AdélaBuriánek Daniel-5-9-9  0343
8.Holman MartinCincibus Milan ml.49-98 3153
9.Mazurkiewicz IvoBrunclík Marek7-847 3163
10.Šembera KarelCincibus Milan-9539 3173
11.Holman MartinBuriánek Daniel105-811 3183
12.Mazurkiewicz IvoCincibus Milan ml.4-953 3193
13.Šembera KarelBrunclík Marek-11-7-7  0394
14.Vokounová AdélaCincibus Milan11-10108 31104
15.Mazurkiewicz IvoBuriánek Daniel12-7-7-11 13105
16.Šembera KarelCincibus Milan ml.WO    03106
17.Vokounová AdélaBrunclík MarekWO    03107
18.Holman MartinCincibus MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šembera Karel12Buriánek Daniel31
Vokounová Adéla21Cincibus Milan ml.03
Holman Martin30Brunclík Marek12
Mazurkiewicz Ivo22Cincibus Milan12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad v Nové Vsi 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38586:571TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Vendl Jakub
Čebiš Luboš
 
 
-73-8-8 1301
2.Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
Mokříž Bohuslav
Čížek Martin
 
 
-7-10128-132302
3.Lupták MariánVendl Jakub10-8-3-6 1303
4.Pych LuděkČebiš Luboš-16-9-6 1304
5.Bodlák KarelČížek Martin757  3014
6.Řehák Josef st.Mokříž Bohuslav10-6-9-9 1315
7.Pych LuděkVendl Jakub-89-5-5 1316
8.Bodlák KarelČebiš Luboš-7-6-6  0317
9.Řehák Josef st.Čížek Martin-610-9-9 1318
10.Lupták MariánMokříž Bohuslav-1210-7563228
11.Bodlák KarelVendl Jakub-6-4-4  0329
12.Řehák Josef st.Čebiš Luboš9-58-8-1023210
13.Lupták MariánČížek Martin396  30310
14.Pych LuděkMokříž Bohuslav-10-4-6  03311
15.Řehák Josef st.Vendl JakubWO    30411
16.Lupták MariánČebiš LubošWO    30511
17.Pych LuděkČížek MartinWO    30611
18.Bodlák KarelMokříž Bohuslav-7-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lupták Marián21Vendl Jakub30
Pych Luděk03Čebiš Luboš30
Bodlák Karel13Čížek Martin12
Řehák Josef st.03Mokříž Bohuslav31
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38500:602TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Neštuk Jaroslav
 
 
Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
8-5-99-52301
2.Skyva Milan
Vojtíšek Tomáš
 
 
Douša Ivan
Říha Vlastimil
 
 
4-4-98-92302
3.Klimeš VladimírDouša Ivan-68-76-102303
4.Neštuk JaroslavŘíha Vlastimil-71156 3113
5.Skyva MilanCherednik Konstantin-6-912-9 1314
6.Vojtíšek Tomᚊevčík Jiří ml.-7-8-7  0315
7.Neštuk JaroslavDouša Ivan785  3025
8.Skyva MilanŘíha Vlastimil793  3035
9.Vojtíšek TomášCherednik Konstantin-12-8-9  0336
10.Klimeš VladimírŠevčík Jiří ml.-86-5-5 1337
11.Skyva MilanDouša Ivan567  3047
12.Vojtíšek TomášŘíha Vlastimil7-7711 3157
13.Klimeš VladimírCherednik Konstantin-5-3-6  0358
14.Neštuk JaroslavŠevčík Jiří ml.-7-4-5  0359
15.Vojtíšek TomášDouša Ivan348  3069
16.Klimeš VladimírŘíha Vlastimil-6-0-0  03610
17.Neštuk JaroslavCherednik KonstantinWO    03611
18.Skyva MilanŠevčík Jiří ml.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimeš Vladimír04Douša Ivan13
Neštuk Jaroslav21Říha Vlastimil13
Skyva Milan21Cherednik Konstantin30
Vojtíšek Tomáš22Ševčík Jiří ml.30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:14700:516TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
744  3010
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Čihák Jaroslav
Matouš Dominik
 
 
487  3020
3.Bajtler LubošMoravec Václav5-2-6973230
4.Salák AloisRob Karel589  3040
5.Kahoun VáclavČihák Jaroslav671  3050
6.Havránek StanislavMatouš Dominik13103  3060
7.Salák AloisMoravec Václav678  3070
8.Kahoun VáclavRob Karel8-1387 3180
9.Havránek StanislavČihák Jaroslav-1079-973290
10.Bajtler LubošMatouš Dominik777  30100
11.Kahoun VáclavMoravec Václav166  30110
12.Havránek StanislavRob Karel-1085-6632120
13.Bajtler LubošČihák Jaroslav-8514-8-223121
14.Salák AloisMatouš Dominik6-949 31131
15.Havránek StanislavMoravec Václav595  30141
16.Bajtler LubošRob Karel-9759 31151
17.Salák AloisČihák Jaroslav6-889 31161
18.Kahoun VáclavMatouš Dominik8-746 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bajtler Luboš31Moravec Václav04
Salák Alois40Rob Karel04
Kahoun Václav40Čihák Jaroslav13
Havránek Stanislav40Matouš Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ krechorRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46591:700Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
-810-10-8 1301
2.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
-1098-2-82302
3.Valtr PetrPros Jan9-8-9-8 1303
4.Moravec PetrPros Jaroslav-5-10-8  0304
5.Smrkovský JindřichRoudný Petr-8-89-5 1305
6.Sýkora JaromírVýborný Pavel-9-86-13 1306
7.Moravec PetrPros Jan-5-9-4  0307
8.Smrkovský JindřichPros Jaroslav5710  3017
9.Sýkora JaromírRoudný Petr-4-11-4  0318
10.Valtr PetrVýborný Pavel599  3028
11.Smrkovský JindřichPros Jan-2-75-7 1329
12.Sýkora JaromírPros Jaroslav-4-4-5  03210
13.Valtr PetrRoudný Petr-13-849-923211
14.Moravec PetrVýborný Pavel8-13-7-5 13212
15.Sýkora JaromírPros Jan-7-7-8  03213
16.Valtr PetrPros Jaroslav-6-7-8  03214
17.Moravec PetrRoudný Petr-8-787532314
18.Smrkovský JindřichVýborný Pavel-11169-5832414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valtr Petr13Pros Jan40
Moravec Petr13Pros Jaroslav31
Smrkovský Jindřich22Roudný Petr31
Sýkora Jaromír04Výborný Pavel22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS