Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39679:718nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Buriánek Vladislav
Cincibus Milan ml.
 
 
-5-9311-92301
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
-139-8913211
3.Sixta PavelBuriánek Daniel-5-77-6 1312
4.Jeřala PavelCincibus Milan11102  3022
5.Dej FrantišekCincibus Milan ml.-989-1143232
6.Petřík PetrBuriánek Vladislav1098  3042
7.Jeřala PavelBuriánek Daniel-7-5-5  0343
8.Dej FrantišekCincibus Milan13-9-8-6 1344
9.Petřík PetrCincibus Milan ml.78-8-873254
10.Sixta PavelBuriánek Vladislav-58-7-5 1355
11.Dej FrantišekBuriánek Daniel-4-6-7  0356
12.Petřík PetrCincibus Milan1073  3066
13.Sixta PavelCincibus Milan ml.-99-8-7 1367
14.Jeřala PavelBuriánek Vladislav10-137-7103277
15.Petřík PetrBuriánek Daniel-11-511-7 1378
16.Sixta PavelCincibus Milan10-4-710103288
17.Jeřala PavelCincibus Milan ml.-11-6-7  0389
18.Dej FrantišekBuriánek Vladislav6-6-7993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel13Buriánek Daniel40
Jeřala Pavel22Cincibus Milan13
Dej František22Cincibus Milan ml.22
Petřík Petr31Buriánek Vladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ V.OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33667:620Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
Vendl Jakub
Čebiš Luboš
 
 
-865-7-102301
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Mokříž Bohuslav
Svoboda Pavel
 
 
89-7-8-82302
3.Svoboda MilošVendl Jakub-5-36-7 1303
4.Dolejš MartinSvoboda Pavel786  3013
5.Bednařík MartinČebiš Luboš-675-8123223
6.Havlíček VladimírMokříž Bohuslav-8-9-6  0324
7.Dolejš MartinVendl Jakub-9-9127163234
8.Bednařík MartinSvoboda Pavel864  3044
9.Havlíček VladimírČebiš Luboš8-789 3154
10.Svoboda MilošMokříž Bohuslav-789-8-82355
11.Bednařík MartinVendl Jakub-10-2-2  0356
12.Havlíček VladimírSvoboda PavelWO    3066
13.Svoboda MilošČebiš Luboš-8-8-5  0367
14.Dolejš MartinMokříž Bohuslav8-898 3177
15.Havlíček VladimírVendl Jakub13-6-5893287
16.Svoboda MilošSvoboda PavelWO    3097
17.Dolejš MartinČebiš Luboš-8856 31107
18.Bednařík MartinMokříž Bohuslav-7-67-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Miloš03Vendl Jakub22
Dolejš Martin40Svoboda Pavel02
Bednařík Martin22Čebiš Luboš13
Havlíček Vladimír21Mokříž Bohuslav31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30602:586ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Šembera Karel
 
 
Ševčík Jiří ml.
Říha Vlastimil
 
 
9-9-47-62301
2.Mazurkiewicz Ivo
Bártová Věra
 
 
Chlumský Petr
Potměšil Zdeněk
 
 
-7-9-9  0302
3.Vokounová AdélaŘíha Vlastimil386  3012
4.Bártová VěraPotměšil Zdeněk-6-8-3  0313
5.Šembera KarelChlumský Petr7-289 3123
6.Mazurkiewicz IvoŠevčík Jiří ml.-8-109743233
7.Bártová VěraŘíha Vlastimil8-4-4-6 1334
8.Šembera KarelPotměšil Zdeněk-8-58893244
9.Mazurkiewicz IvoChlumský Petr888  3054
10.Vokounová AdélaŠevčík Jiří ml.-10-8109-82355
11.Šembera KarelŘíha Vlastimil6-656 3165
12.Mazurkiewicz IvoPotměšil Zdeněk7310  3075
13.Vokounová AdélaChlumský Petr-1010-11-5 1376
14.Bártová VěraŠevčík Jiří ml.-9-8-6  0377
15.Mazurkiewicz IvoŘíha Vlastimil945  3087
16.Vokounová AdélaPotměšil Zdeněk957  3097
17.Bártová VěraChlumský Petr-7-3-4  0398
18.Šembera KarelŠevčík Jiří ml.246  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokounová Adéla22Říha Vlastimil13
Bártová Věra04Potměšil Zdeněk13
Šembera Karel40Chlumský Petr22
Mazurkiewicz Ivo40Ševčík Jiří ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad v Nové VsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18681:558SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
77-7-8-92301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Čihák Jaroslav
Pak Viktor
 
 
693  3011
3.Pych LuděkPak Viktor9-9-8783221
4.Řehák Josef st.Moravec Václav-99-91263231
5.Bodlák KarelRob Karel-810107 3141
6.Lupták MariánČihák Jaroslav87-103 3151
7.Řehák Josef st.Pak Viktor5912  3061
8.Bodlák KarelMoravec Václav86-86 3171
9.Lupták MariánRob Karel652  3081
10.Pych LuděkČihák Jaroslav785  3091
11.Bodlák KarelPak Viktor5-787 31101
12.Lupták MariánMoravec Václav379  30111
13.Pych LuděkRob Karel965  30121
14.Řehák Josef st.Čihák Jaroslav-91137 31131
15.Lupták MariánPak Viktor899  30141
16.Pych LuděkMoravec Václav-89-38632151
17.Řehák Josef st.Rob KarelWO    03152
18.Bodlák KarelČihák Jaroslav8-978 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk40Pak Viktor04
Řehák Josef st.30Moravec Václav04
Bodlák Karel40Rob Karel03
Lupták Marián40Čihák Jaroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:48581:686Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skyva Milan
Odvárka Leoš
 
 
Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
97-8-9-72301
2.Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-8-7-8  0302
3.Skyva MilanRoudný Petr-564-4-82303
4.Skývová LenkaPros Jaroslav-5-08-9 1304
5.Cikán MiloslavVýborný Pavel-5-11-8  0305
6.Odvárka LeošPros Jan7-7-88-102306
7.Skývová LenkaRoudný Petr-8-9-11  0307
8.Cikán MiloslavPros Jaroslav-4-9-10  0308
9.Odvárka LeošVýborný Pavel4-1047 3118
10.Skyva MilanPros Jan-9-6-6  0319
11.Cikán MiloslavRoudný Petr-4-5-7  03110
12.Odvárka LeošPros Jaroslav96-6-3532210
13.Skyva MilanVýborný Pavel-382-12-523211
14.Skývová LenkaPros Jan-79-5-4 13212
15.Odvárka LeošRoudný Petr-10-8-8  03213
16.Skyva MilanPros Jaroslav3127  30313
17.Skývová LenkaVýborný Pavel-77-6-3 13314
18.Cikán MiloslavPros Jan7-8-98-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skyva Milan13Roudný Petr40
Skývová Lenka04Pros Jaroslav22
Cikán Miloslav04Výborný Pavel31
Odvárka Leoš22Pros Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13647:453TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
1037  3010
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
8710  3020
3.Salák AloisSmrkovský Jindřich8-4-91053230
4.Bajtler LubošSýkora Jaromír10810  3040
5.Kahoun VáclavMoravec Petr754  3050
6.Havránek StanislavValtr Petr87-810 3160
7.Bajtler LubošSmrkovský Jindřich-5-97-6 1361
8.Kahoun VáclavSýkora Jaromír7106  3071
9.Havránek StanislavMoravec Petr1096  3081
10.Salák AloisValtr Petr-812-6153291
11.Kahoun VáclavSmrkovský Jindřich3610  30101
12.Havránek StanislavSýkora Jaromír155  30111
13.Salák AloisMoravec Petr-6-8-9  03112
14.Bajtler LubošValtr Petr8-899 31122
15.Havránek StanislavSmrkovský Jindřich811-89 31132
16.Salák AloisSýkora Jaromír394  30142
17.Bajtler LubošMoravec PetrWO    30152
18.Kahoun VáclavValtr PetrWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salák Alois31Smrkovský Jindřich13
Bajtler Luboš21Sýkora Jaromír04
Kahoun Václav30Moravec Petr12
Havránek Stanislav40Valtr Petr03
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS