Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:43629:705TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Dej František
Petřík Petr
 
 
-511-6-7 1301
2.Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
46-47 3111
3.Moravec PetrSixta Pavel45-13-683221
4.Sýkora JaromírPetřík Petr-8-9-10  0322
5.Valtr PetrDej František-8-5-3  0323
6.Smrkovský JindřichJeřala Pavel10-101211 3133
7.Sýkora JaromírSixta Pavel38-77 3143
8.Valtr PetrPetřík Petr-98-8-9 1344
9.Smrkovský JindřichDej František9-1010-9103254
10.Moravec PetrJeřala Pavel8-7-4-8 1355
11.Valtr PetrSixta Pavel-7-5-8  0356
12.Smrkovský JindřichPetřík Petr-6-67-9 1357
13.Moravec PetrDej František10-8118 3167
14.Sýkora JaromírJeřala Pavel-5-8-10  0368
15.Smrkovský JindřichSixta Pavel-68-8393278
16.Moravec PetrPetřík Petr-7-12810-72379
17.Sýkora JaromírDej František-5-6-5  03710
18.Valtr PetrJeřala Pavel-36-4-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr22Sixta Pavel13
Sýkora Jaromír13Petřík Petr40
Valtr Petr04Dej František22
Smrkovský Jindřich31Jeřala Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadion KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31672:629Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
7-10-9-15 1301
2.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-7-989-82302
3.Roudný PetrKahoun Václav-109-98103212
4.Výborný PavelHavránek Stanislav15-7-8-12 1313
5.Pros JaroslavBajtler Luboš696  3023
6.Pros JanSalák Alois85-86 3133
7.Výborný PavelKahoun Václav-8-8-8  0334
8.Pros JaroslavHavránek Stanislav-10-6-5  0335
9.Pros JanBajtler Luboš569  3045
10.Roudný PetrSalák Alois77-7-873255
11.Pros JaroslavKahoun Václav-4-5-5  0356
12.Pros JanHavránek Stanislav-698-853266
13.Roudný PetrBajtler Luboš424  3076
14.Výborný PavelSalák Alois-5889 3186
15.Pros JanKahoun Václav86-5-6-72387
16.Roudný PetrHavránek Stanislav7-64-593297
17.Výborný PavelBajtler Luboš1175  30107
18.Pros JaroslavSalák Alois771  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roudný Petr40Kahoun Václav31
Výborný Pavel22Havránek Stanislav22
Pros Jaroslav22Bajtler Luboš04
Pros Jan31Salák Alois04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1720:52513:727Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Matouš Dominik
 
 
Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
-91087 3110
2.
 
 
Neštuk Jaroslav
Klimeš Vladimír
 
 
WO    0311
3.Rob KarelOdvárka Leoš-8-7-9  0312
4.Moravec VáclavSkyva Milan5-810-9-62313
5.Matouš DominikNeštuk Jaroslav-98-9-7 1314
6.Klimeš VladimírWO    0315
7.Moravec VáclavOdvárka Leoš7-89-9-82316
8.Matouš DominikSkyva Milan-109-8-6 1317
9.Neštuk JaroslavWO    0318
10.Rob KarelKlimeš Vladimír10-98-3-92319
11.Matouš DominikOdvárka Leoš-610-8-7 13110
12.Skyva MilanWO    03111
13.Rob KarelNeštuk Jaroslav-7-810-6 13112
14.Moravec VáclavKlimeš Vladimír54-10-9-523113
15.Odvárka LeošWO    03114
16.Rob KarelSkyva Milan-8-78-9 13115
17.Moravec VáclavNeštuk Jaroslav2-95-8-723116
18.Matouš DominikKlimeš Vladimír8-6-79-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rob Karel04Odvárka Leoš30
Moravec Václav04Skyva Milan30
Matouš Dominik04Neštuk Jaroslav30
   Klimeš Vladimír30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42642:666SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
-8-98-7 1301
2.Douša Ivan
Mukařovský Aleš
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-7-8-10  0302
3.Ševčík Jiří ml.Lupták Marián-84-5-7 1303
4.Douša IvanŘehák Josef st.8-78-10-82304
5.Mukařovský AlešPych Luděk-9-101011-52305
6.Cherednik KonstantinBodlák Karel555  3015
7.Douša IvanLupták Marián-3-5-8  0316
8.Mukařovský AlešŘehák Josef st.8-3-4-10 1317
9.Cherednik KonstantinPych Luděk3-847 3127
10.Ševčík Jiří ml.Bodlák Karel-7-8-7  0328
11.Říha VlastimilLupták Marián95-68 3138
12.Cherednik KonstantinŘehák Josef st.7-6-7553248
13.Ševčík Jiří ml.Pych Luděk-7-1186-112349
14.Douša IvanBodlák Karel-8812-4-923410
15.Cherednik KonstantinLupták Marián-97-98832510
16.Ševčík Jiří ml.Řehák Josef st.4-34-12-1223511
17.Douša IvanPych LuděkWO    03512
18.Říha VlastimilBodlák KarelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ševčík Jiří ml.04Lupták Marián22
Douša Ivan03Řehák Josef st.31
Mukařovský Aleš02Pych Luděk21
Cherednik Konstantin40Bodlák Karel21
Říha Vlastimil10   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8661:427TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Václav
Čebiš Luboš
 
 
Hrouda Jakub
Kalva Tomáš
 
 
876  3010
2.Svoboda Pavel
Mokříž Bohuslav
 
 
Vokounová Adéla
Bártová Věra
 
 
577  3020
3.Koubek VáclavVokounová Adéla-7-757-122321
4.Čebiš LubošBártová Věra747  3031
5.Mokříž BohuslavHrouda Jakub335  3041
6.Svoboda PavelKalva Tomáš887  3051
7.Čebiš LubošVokounová Adéla77-78 3161
8.Mokříž BohuslavBártová Věra7-8-8533271
9.Svoboda PavelHrouda Jakub1252  3081
10.Koubek VáclavKalva Tomáš463  3091
11.Mokříž BohuslavVokounová Adéla8-979 31101
12.Svoboda PavelBártová Věra55-1212 31111
13.Koubek VáclavHrouda Jakub455  30121
14.Čebiš LubošKalva Tomáš6810  30131
15.Svoboda PavelVokounová Adéla988  30141
16.Koubek VáclavBártová Věra456  30151
17.Čebiš LubošHrouda Jakub3310  30161
18.Mokříž BohuslavKalva Tomáš578  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek Václav31Vokounová Adéla13
Čebiš Luboš40Bártová Věra04
Mokříž Bohuslav40Hrouda Jakub04
Svoboda Pavel40Kalva Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34681:671KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
67-10-583210
2.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
8-7-78-72311
3.Cincibus Milan ml.Dolejš Martin-3-6-14  0312
4.Cincibus MilanHavlíček Vladimír-128-7673222
5.Brunclík MarekSvoboda Miloš89-4-8-62323
6.Buriánek DanielBednařík Martin317  3033
7.Cincibus MilanDolejš Martin-8-4-3  0334
8.Brunclík MarekHavlíček Vladimír-2795 3144
9.Buriánek DanielSvoboda Miloš1046  3054
10.Cincibus Milan ml.Bednařík Martin-11926 3164
11.Brunclík MarekDolejš Martin9-9-78-72365
12.Buriánek DanielHavlíček Vladimír8-7-8-11 1366
13.Cincibus Milan ml.Svoboda Miloš9-6-7883276
14.Cincibus MilanBednařík Martin699  3086
15.Buriánek DanielDolejš Martin9-149-7-82387
16.Cincibus Milan ml.Havlíček Vladimír-9-8-1  0388
17.Cincibus MilanSvoboda Miloš555  3098
18.Brunclík MarekBednařík Martin69-5-101232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan ml.22Dolejš Martin40
Cincibus Milan31Havlíček Vladimír22
Brunclík Marek22Svoboda Miloš13
Buriánek Daniel22Bednařík Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS