Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velim malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34564:612Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Svoboda Miloš
Havlíček Vladimír
 
 
98-66 3110
2.Jeřala Pavel
Svoboda Jan
 
 
Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
9-8-6-7 1311
3.Svoboda JanDolejš Martin-35-3-5 1312
4.Jeřala PavelHavlíček Vladimír-1-12-6  0313
5.Petřík PetrSvoboda Miloš484  3023
6.Dej FrantišekWaters Jiří ml.296  3033
7.Jeřala PavelDolejš Martin-89-5-4 1334
8.Petřík PetrHavlíček Vladimír-568-493244
9.Dej FrantišekSvoboda Miloš65-63 3154
10.Svoboda JanWaters Jiří ml.-9-38-9 1355
11.Petřík PetrDolejš Martin86-9-4-22356
12.Dej FrantišekHavlíček Vladimír7107  3066
13.Svoboda JanSvoboda Miloš1097  3076
14.Jeřala PavelWaters Jiří ml.-10-128-10 1377
15.Dej FrantišekDolejš Martin-5-5-7  0378
16.Svoboda JanHavlíček Vladimír-5-7-6  0379
17.Jeřala PavelSvoboda Miloš16810  3089
18.Petřík PetrWaters Jiří ml.-7-8-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jan13Dolejš Martin40
Jeřala Pavel13Havlíček Vladimír22
Petřík Petr22Svoboda Miloš04
Dej František31Waters Jiří ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14591:492KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
Lichtenberg Petr
Bártová Kateřina
 
 
7108  3010
2.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Bártová Věra
Kalva Tomáš
 
 
-8697 3120
3.Cincibus Milan ml.Kalva Tomáš578  3030
4.Brunclík MarekBártová Kateřina864  3040
5.Cincibus MilanBártová Věra9-978 3150
6.Buriánek DanielLichtenberg Petr878  3060
7.Brunclík MarekKalva Tomáš665  3070
8.Cincibus MilanBártová Kateřina1066  3080
9.Buriánek DanielBártová Věra577  3090
10.Cincibus Milan ml.Lichtenberg Petr78-3-8532100
11.Cincibus MilanKalva Tomáš354  30110
12.Buriánek DanielBártová Kateřina767  30120
13.Cincibus Milan ml.Bártová Věra-10997 31130
14.Brunclík MarekLichtenberg Petr-7-1198832140
15.Buriánek DanielKalva Tomáš565  30150
16.Cincibus Milan ml.Bártová Kateřina9-599 31160
17.Brunclík MarekBártová VěraWO    03161
18.Cincibus MilanLichtenberg PetrWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan ml.40Kalva Tomáš04
Brunclík Marek30Bártová Kateřina04
Cincibus Milan30Bártová Věra03
Buriánek Daniel40Lichtenberg Petr03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ V OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31679:651TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-111075 3110
2.Mokříž Bohuslav
Svoboda Pavel
 
 
Lupták Marián
Tvrdík Leoš
 
 
-5575 3120
3.Čebiš LubošLupták Marián81013  3030
4.Koubek VáclavŘehák Josef st.96-97 3140
5.Mokříž BohuslavPych Luděk712-79 3150
6.Svoboda PavelTvrdík Leoš-9457 3160
7.Koubek VáclavLupták Marián-3-9-4  0361
8.Mokříž BohuslavŘehák Josef st.9-5-9-10 1362
9.Svoboda PavelPych Luděk5108  3072
10.Čebiš LubošTvrdík Leoš9-966 3182
11.Mokříž BohuslavLupták Marián7-9-9953292
12.Svoboda PavelŘehák Josef st.-67-118-82393
13.Čebiš LubošPych Luděk711-9-9-42394
14.Koubek VáclavTvrdík Leoš6-6107 31104
15.Svoboda PavelLupták Marián-5-8-5  03105
16.Čebiš LubošŘehák Josef st.-7-5-6  03106
17.Koubek VáclavPych Luděk8-796 31116
18.Mokříž BohuslavTvrdík Leoš8-78-8-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čebiš Luboš22Lupták Marián22
Koubek Václav31Řehák Josef st.31
Mokříž Bohuslav22Pych Luděk13
Svoboda Pavel22Tvrdík Leoš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20632:500TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Rozumný Karel
 
 
Klimeš Vladimír
Skyva Milan
 
 
-8-88443210
2.Chlumský Petr
Potměšil Zdeněk
 
 
Hofmiler Josef
Skývová Lenka
 
 
486  3020
3.Ševčík Jiří ml.Skyva Milan-13-10-8 1321
4.Rozumný KarelSkývová Lenka533  3031
5.Potměšil ZdeněkKlimeš Vladimír-6269 3141
6.Chlumský PetrHofmiler Josef4-848 3151
7.Rozumný KarelSkyva Milan4-9-8-8 1352
8.Potměšil ZdeněkSkývová Lenka5-768 3162
9.Chlumský PetrKlimeš Vladimír857  3072
10.Ševčík Jiří ml.Hofmiler Josef878  3082
11.Potměšil ZdeněkSkyva Milan636  3092
12.Chlumský PetrSkývová Lenka877  30102
13.Ševčík Jiří ml.Klimeš Vladimír-49-9-8 13103
14.Rozumný KarelHofmiler Josef8-9107 31113
15.Chlumský PetrSkyva MilanWO    03114
16.Ševčík Jiří ml.Skývová Lenka812-11-11732124
17.Rozumný KarelKlimeš Vladimír438  30134
18.Potměšil ZdeněkHofmiler Josef573  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Jiří ml.22Skyva Milan21
Rozumný Karel31Skývová Lenka04
Potměšil Zdeněk40Klimeš Vladimír13
Chlumský Petr30Hofmiler Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43578:659TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Chvojka Antonín
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-8-106-6 1301
2.Čihák Jaroslav
Pak Viktor
 
 
Salák Alois
Melichar Lukáš
 
 
78-36 3111
3.Pak ViktorKahoun Václav8-4-6-6 1312
4.Matouš DominikHavránek Stanislav-7-5-2  0313
5.Chvojka AntonínSalák Alois-87-8-9 1314
6.Čihák JaroslavMelichar Lukáš666  3024
7.Matouš DominikKahoun Václav-7-8-8  0325
8.Chvojka AntonínHavránek Stanislav-9-67-7 1326
9.Čihák JaroslavSalák Alois11-89-5-72327
10.Pak ViktorMelichar Lukáš-94810 3137
11.Chvojka AntonínKahoun Václav-1-5-9  0338
12.Čihák JaroslavHavránek Stanislav7-5-9-8 1339
13.Pak ViktorSalák Alois1297  3049
14.Matouš DominikMelichar Lukáš-46-73-923410
15.Čihák JaroslavKahoun Václav-6-5-7  03411
16.Pak ViktorHavránek Stanislav-5-6-4  03412
17.Matouš DominikSalák Alois8-98-9832512
18.Moravec VáclavMelichar Lukáš-74-84-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pak Viktor22Kahoun Václav40
Matouš Dominik13Havránek Stanislav40
Chvojka Antonín03Salák Alois22
Čihák Jaroslav13Melichar Lukáš22
Moravec Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadion kolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14671:473Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
9128  3010
2.Výborný Pavel
Malenovský Aleš
 
 
Moravec Petr
Dobiáš Robert
 
 
44-102 3120
3.Výborný PavelSmrkovský Jindřich866  3030
4.Pros JaroslavSýkora Jaromír865  3040
5.Malenovský AlešMoravec Petr7-9-1-5 1341
6.Pros JanDobiáš Robert319  3051
7.Pros JaroslavSmrkovský Jindřich869  3061
8.Malenovský AlešSýkora Jaromír7-26-893271
9.Pros JanMoravec Petr886  3081
10.Výborný PavelDobiáš Robert523  3091
11.Malenovský AlešSmrkovský Jindřich15-7-106-82392
12.Pros JanSýkora Jaromír664  30102
13.Výborný PavelMoravec Petr-9796 31112
14.Pros JaroslavDobiáš Robert132  30122
15.Pros JanSmrkovský Jindřich98-8-71132132
16.Výborný PavelSýkora Jaromír63-8-7732142
17.Pros JaroslavMoravec Petr688  30152
18.Malenovský AlešDobiáš Robert443  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Výborný Pavel40Smrkovský Jindřich13
Pros Jaroslav40Sýkora Jaromír04
Malenovský Aleš22Moravec Petr13
Pros Jan40Dobiáš Robert04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS