Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22645:543Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
Dej František
Petřík Petr
 
 
88-86 3110
2.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Sixta Pavel
Svoboda Jan
 
 
-9897 3120
3.Pros JaroslavSixta Pavel9-7-7-9 1321
4.Roudný PetrPetřík Petr-69-10-5 1322
5.Výborný PavelSvoboda Jan4-3-12883232
6.Pros JanDej František-6797 3142
7.Roudný PetrSixta Pavel9610  3052
8.Výborný PavelPetřík Petr-611-6-8 1353
9.Pros JanSvoboda Jan567  3063
10.Pros JaroslavDej František-4-78993273
11.Výborný PavelSixta Pavel4139  3083
12.Pros JanPetřík Petr8-9-4-10 1384
13.Pros JaroslavSvoboda Jan91010  3094
14.Roudný PetrDej František975  30104
15.Pros JanSixta Pavel-9-9-8  03105
16.Pros JaroslavPetřík PetrWO    30115
17.Roudný PetrSvoboda Jan7108  30125
18.Výborný PavelDej FrantišekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jaroslav21Sixta Pavel22
Roudný Petr31Petřík Petr30
Výborný Pavel21Svoboda Jan04
Pros Jan22Dej František03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33583:498nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 

 
 
WO    3010
2.Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Moravec Václav
 
 
-2-6-7  0311
3.Smrkovský JindřichWO    3021
4.Valtr PetrMoravec Václav6-10-10-7 1322
5.Moravec PetrPokorný Jaroslav-8-8-8  0323
6.Sýkora JaromírChvojka Antonín6-5-8-4 1324
7.Valtr PetrWO    3034
8.Moravec PetrMoravec Václav610-10-10123244
9.Sýkora JaromírPokorný Jaroslav-4-5-4  0345
10.Smrkovský JindřichChvojka Antonín-5876 3155
11.Moravec PetrWO    3065
12.Sýkora JaromírMoravec Václav-8-8-4  0366
13.Smrkovský JindřichPokorný Jaroslav7-9-55-42367
14.Valtr PetrChvojka Antonín-5699 3177
15.Sýkora JaromírWO    3087
16.Smrkovský JindřichMoravec Václav66-8-783297
17.Valtr PetrPokorný Jaroslav-65-5-4 1398
18.Moravec PetrChvojka Antonín-79-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smrkovský Jindřich21Moravec Václav22
Valtr Petr12Pokorný Jaroslav40
Moravec Petr12Chvojka Antonín22
Sýkora Jaromír03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:24696:503TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Ševčík Jiří ml.
Rozumný Karel
 
 
89-7-9-72301
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Chlumský Petr
Douša Ivan
 
 
674  3011
3.Salák AloisŠevčík Jiří ml.-485-12103221
4.Bajtler LubošRozumný Karel-12-7-6  0322
5.Kahoun VáclavChlumský Petr78-87 3132
6.Havránek StanislavDouša Ivan-5-910583242
7.Bajtler LubošŠevčík Jiří ml.-105-67-92343
8.Kahoun VáclavRozumný Karel-5879 3153
9.Havránek StanislavChlumský Petr-8113-333263
10.Salák AloisDouša Ivan126-54 3173
11.Kahoun VáclavŠevčík Jiří ml.687  3083
12.Havránek StanislavRozumný Karel89-5-6-62384
13.Salák AloisChlumský PetrWO    3094
14.Bajtler LubošDouša Ivan-898-7-82395
15.Havránek StanislavŠevčík Jiří ml.WO    30105
16.Salák AloisRozumný KarelWO    30115
17.Bajtler LubošChlumský PetrWO    30125
18.Kahoun VáclavDouša IvanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois20Ševčík Jiří ml.12
Bajtler Luboš03Rozumný Karel21
Kahoun Václav30Chlumský Petr02
Havránek Stanislav21Douša Ivan12
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47406:632TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Švec Josef
 
 
Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
-78-9-10 1301
2.Suchý Ladislav
Krejčí František
 
 
Hanušová Blanka
Mokříž Bohuslav
 
 
6-478 3111
3.Klimeš VladimírHanušová Blanka-10999 3121
4.Švec JosefKoubek Václav-4-4-6  0322
5.Suchý LadislavMokříž Bohuslav-2-4-5  0323
6.Krejčí FrantišekČebiš Luboš-8-810-7 1324
7.Švec JosefHanušová Blanka-89-7-7 1325
8.Suchý LadislavKoubek Václav-7-9-8  0326
9.Krejčí FrantišekMokříž Bohuslav-5-2-5  0327
10.Klimeš VladimírČebiš Luboš-2-5-7  0328
11.Suchý LadislavHanušová Blanka8-97-6-92329
12.Krejčí FrantišekKoubek Václav-9-4-2  03210
13.Klimeš VladimírMokříž Bohuslav-2-5-7  03211
14.Švec JosefČebiš Luboš-7-5-6  03212
15.Krejčí FrantišekHanušová Blanka896  30312
16.Klimeš VladimírKoubek VáclavWO    03313
17.Švec JosefMokříž Bohuslav-6-7-7  03314
18.Suchý LadislavČebiš LubošWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Vladimír12Hanušová Blanka22
Švec Josef04Koubek Václav30
Suchý Ladislav03Mokříž Bohuslav40
Krejčí František13Čebiš Luboš30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30636:573SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
-79-4433210
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
-9-76733220
3.Pych LuděkBuriánek Daniel10-10-78-62321
4.Řehák Josef st.Brunclík Marek967  3031
5.Bodlák KarelCincibus Milan ml.386  3041
6.Lupták MariánCincibus Milan559  3051
7.Řehák Josef st.Buriánek Daniel-78-8-6 1352
8.Bodlák KarelBrunclík Marek-5-3-7  0353
9.Lupták MariánCincibus Milan ml.483  3063
10.Pych LuděkCincibus Milan-99-10-3 1364
11.Bodlák KarelBuriánek Daniel56-4-7-72365
12.Lupták MariánBrunclík Marek-87-59-62366
13.Pych LuděkCincibus Milan ml.436  3076
14.Řehák Josef st.Cincibus Milan735  3086
15.Lupták MariánBuriánek Daniel-7-6-8  0387
16.Pych LuděkBrunclík Marek9-9-7863297
17.Řehák Josef st.Buriánek Vladislav915  30107
18.Bodlák KarelCincibus Milan7-8-10-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pych Luděk22Buriánek Daniel40
Řehák Josef st.31Brunclík Marek22
Bodlák Karel13Cincibus Milan ml.03
Lupták Marián22Cincibus Milan22
   Buriánek Vladislav01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39699:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Martin
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
-59-9-792301
2.Doležal Martin
Vokounová Adéla
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-5812-9-92302
3.Doležal MartinDolejš Martin9-66-2-142303
4.Vokounová AdélaHavlíček Vladimír-5-11-9  0304
5.Holman MartinSvoboda Miloš-11695 3114
6.Mazurkiewicz IvoBednařík Martin5-766 3124
7.Vokounová AdélaDolejš Martin-6-9-10  0325
8.Holman MartinHavlíček Vladimír-9-766133235
9.Mazurkiewicz IvoSvoboda Miloš8-955 3145
10.Doležal MartinBednařík Martin-58-8583255
11.Holman MartinDolejš Martin-9989 3165
12.Mazurkiewicz IvoHavlíček Vladimír-8510-773275
13.Doležal MartinSvoboda Miloš6-573 3185
14.Vokounová AdélaBednařík Martin13-8-2-7 1386
15.Mazurkiewicz IvoDolejš Martin-8-88-8 1387
16.Doležal MartinHavlíček Vladimír-75-5-8 1388
17.Vokounová AdélaSvoboda Miloš-10-5-3  0389
18.Holman MartinBednařík Martin-99911 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Martin22Dolejš Martin31
Vokounová Adéla04Havlíček Vladimír22
Holman Martin40Svoboda Miloš13
Mazurkiewicz Ivo31Bednařík Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS