Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47535:678TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
9-6-54-82301
2.Čihák Jaroslav
Chvojka Antonín
 
 
Dej František
Petřík Petr
 
 
-6-5-8  0302
3.Moravec VáclavPetřík Petr-7-7-7  0303
4.Rob KarelSixta Pavel-8-99853213
5.Čihák JaroslavDej František10-9-8-4 1314
6.Chvojka AntonínJeřala Pavel-7-79853224
7.Rob KarelPetřík Petr-754-1-32325
8.Čihák JaroslavSixta Pavel6-1010-6-122326
9.Chvojka AntonínDej František-6-3-12  0327
10.Moravec VáclavJeřala Pavel-5-7-6  0328
11.Čihák JaroslavPetřík Petr-38-3-5 1329
12.Chvojka AntonínSixta Pavel-4-1-6  03210
13.Moravec VáclavDej František-6-612-8 13211
14.Rob KarelJeřala Pavel-9-8-8  03212
15.Chvojka AntonínPetřík PetrWO    03213
16.Moravec VáclavSixta Pavel-1-5810-523214
17.Rob KarelDej FrantišekWO    30314
18.Čihák JaroslavJeřala Pavel-9798 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Václav04Petřík Petr30
Rob Karel12Sixta Pavel31
Čihák Jaroslav13Dej František30
Chvojka Antonín12Jeřala Pavel22
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33588:549TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborný Pavel
Pros Jan
 
 
Chlumský Petr
Ševčík Jiří ml.
 
 
-89-6-5 1301
2.Pros Jaroslav
Malenovský Aleš
 
 
Douša Ivan
Potměšil Zdeněk
 
 
-9-8-8  0302
3.Malenovský AlešDouša Ivan-7-79-4 1303
4.Pros JaroslavŠevčík Jiří ml.-8-9-9  0304
5.Výborný PavelChlumský Petr9-910-783214
6.Pros JanPotměšil Zdeněk1193  3024
7.Pros JaroslavDouša Ivan768  3034
8.Výborný PavelŠevčík Jiří ml.-79-17-6 1335
9.Pros JanChlumský Petr8-8-10-4 1336
10.Malenovský AlešPotměšil Zdeněk-9-6-9  0337
11.Výborný PavelDouša Ivan-6-98-7 1338
12.Pros JanŠevčík Jiří ml.9910  3048
13.Malenovský AlešChlumský Petr-3-45-2 1349
14.Pros JaroslavPotměšil Zdeněk-118-5-6 13410
15.Pros JanDouša Ivan8-1038 31510
16.Malenovský AlešŠevčík Jiří ml.WO    30610
17.Pros JaroslavChlumský PetrWO    30710
18.Výborný PavelPotměšil ZdeněkWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malenovský Aleš03Douša Ivan22
Pros Jaroslav12Ševčík Jiří ml.21
Výborný Pavel12Chlumský Petr21
Pros Jan31Potměšil Zdeněk21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:40509:590TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
Mokříž Bohuslav
Hanušová Blanka
 
 
73-4-853210
2.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
-8-119993220
3.Sýkora JaromírKoubek Václav-710-7-6 1321
4.Moravec PetrHanušová Blanka5-269 3131
5.Smrkovský JindřichMokříž Bohuslav-3-7-5  0332
6.Valtr PetrČebiš Luboš-9-9-5  0333
7.Moravec PetrKoubek Václav-4-9-8  0334
8.Smrkovský JindřichHanušová Blanka544  3044
9.Valtr PetrMokříž Bohuslav-8-5-4  0345
10.Sýkora JaromírČebiš Luboš-4-5-6  0346
11.Smrkovský JindřichKoubek Václav-8-7-7  0347
12.Valtr PetrHanušová Blanka999  3057
13.Sýkora JaromírMokříž Bohuslav-3-9-5  0358
14.Moravec PetrČebiš Luboš11-3-7-10 1359
15.Valtr PetrKoubek Václav-9-59-8 13510
16.Sýkora JaromírHanušová Blanka36-9-8632610
17.Moravec PetrMokříž BohuslavWO    03611
18.Smrkovský JindřichČebiš LubošWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Jaromír13Koubek Václav40
Moravec Petr12Hanušová Blanka04
Smrkovský Jindřich12Mokříž Bohuslav30
Valtr Petr13Čebiš Luboš30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37668:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
8-7-6993210
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
7-8-98-62311
3.Bajtler LubošBuriánek Daniel-7-3-7  0312
4.Salák AloisBrunclík Marek888  3022
5.Kahoun VáclavCincibus Milan ml.1376  3032
6.Havránek StanislavCincibus Milan-9-8-8  0333
7.Salák AloisBuriánek Daniel-73-3-9 1334
8.Kahoun VáclavBrunclík Marek11-1393 3144
9.Havránek StanislavCincibus Milan ml.10-9-5-8 1345
10.Bajtler LubošCincibus Milan-9-7-2  0346
11.Kahoun VáclavBuriánek Daniel6-999 3156
12.Havránek StanislavBrunclík Marek5-38-893266
13.Bajtler LubošCincibus Milan ml.98-7-8-92367
14.Salák AloisCincibus Milan7-67-893277
15.Havránek StanislavBuriánek Daniel-8-8-9  0378
16.Bajtler LubošBrunclík Marek-6497 3188
17.Salák AloisCincibus Milan ml.6-412-13-52389
18.Kahoun VáclavCincibus Milan-119102 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bajtler Luboš13Buriánek Daniel31
Salák Alois22Brunclík Marek04
Kahoun Václav40Cincibus Milan ml.31
Havránek Stanislav13Cincibus Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:49438:619Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Švec Josef
 
 
Havlíček Vladimír
Svoboda Miloš
 
 
-4-8-6  0301
2.Vojtíšek Tomáš
Skyva Milan
 
 
Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
765  3011
3.Cikán MiloslavDolejš Martin-4-7-5  0312
4.Švec JosefHavlíček Vladimír-7-4-4  0313
5.Vojtíšek TomášSvoboda Miloš9-989 3123
6.Skyva MilanWaters Jiří ml.-8-124-9 1324
7.Švec JosefDolejš Martin-11-4-3  0325
8.Vojtíšek TomášHavlíček Vladimír-8-6-7  0326
9.Skyva MilanSvoboda Miloš9-8-6-6 1327
10.Cikán MiloslavWaters Jiří ml.-5-6-7  0328
11.Vojtíšek TomášDolejš Martin-5-6-9  0329
12.Skyva MilanHavlíček Vladimír-9-9-10  03210
13.Cikán MiloslavSvoboda Miloš-3-5-5  03211
14.Švec JosefWaters Jiří ml.-5-4-7  03212
15.Skyva MilanDolejš Martin-6-8-9  03213
16.Cikán MiloslavHavlíček Vladimír-7-89-9 13214
17.Švec JosefSvoboda Miloš-6-78-7 13215
18.Kašpar MilanWaters Jiří ml.-5-6-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cikán Miloslav04Dolejš Martin40
Švec Josef04Havlíček Vladimír40
Vojtíšek Tomáš12Svoboda Miloš31
Skyva Milan04Waters Jiří ml.40
Kašpar Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:30549:545nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Leoš
Řehák Josef ml.
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Holman Martin
 
 
-7-6-8  0301
2.Holeček Martin
Šíma Roman
 
 
Kopiště Milan
Kalva Tomáš
 
 
688  3011
3.Tvrdík LeošMazurkiewicz Ivo7-6-8-9 1312
4.Řehák Josef ml.Holman Martin-6-78-9 1313
5.Šíma RomanKopiště Milan-89910 3123
6.Holeček MartinKalva Tomáš-5667 3133
7.Řehák Josef ml.Mazurkiewicz Ivo-8-7-6  0334
8.Šíma RomanHolman Martin-5-6-6  0335
9.Holeček MartinKopiště Milan649  3045
10.Tvrdík LeošKalva Tomáš656  3055
11.Šíma RomanMazurkiewicz Ivo-7-85-5 1356
12.Holeček MartinHolman Martin-9-9-10  0357
13.Tvrdík LeošKopiště Milan89-910 3167
14.Řehák Josef ml.Kalva Tomáš896  3077
15.Holeček MartinMazurkiewicz Ivo-8-6-6  0378
16.Tvrdík LeošHolman Martin-9-6-8  0379
17.Řehák Josef ml.Kopiště Milan556  3089
18.Šíma RomanKalva Tomáš986  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrdík Leoš22Mazurkiewicz Ivo40
Řehák Josef ml.22Holman Martin40
Šíma Roman22Kopiště Milan04
Holeček Martin22Kalva Tomáš04
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS