Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velim malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34696:664TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-107-8883210
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
-8-4-9  0311
3.Sixta PavelŘehák Josef st.9-565 3121
4.Jeřala PavelLupták Marián-6-899-92322
5.Petřík PetrPych Luděk-74-12-5 1323
6.Dej FrantišekBodlák Karel9-755 3133
7.Jeřala PavelŘehák Josef st.-9-7-8  0334
8.Petřík PetrLupták Marián95-2-5-112335
9.Dej FrantišekPych Luděk645  3045
10.Sixta PavelBodlák Karel7-4-8-11 1346
11.Petřík PetrŘehák Josef st.-65115 3156
12.Dej FrantišekLupták Marián-98-911-72357
13.Sixta PavelPych Luděk779  3067
14.Jeřala PavelBodlák Karel-6-44663277
15.Dej FrantišekŘehák Josef st.64-117 3187
16.Sixta PavelLupták Marián-3-117-8 1388
17.Jeřala PavelPych Luděk-9-11131083298
18.Petřík PetrBodlák Karel7105  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel22Řehák Josef st.13
Jeřala Pavel22Lupták Marián40
Petřík Petr22Pych Luděk13
Dej František31Bodlák Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
Pokuta 100
BodůSadMíčkůVítěz
11:733:27496:528ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Martin
Šembera Karel
 
 
Skyva Milan
Suchý Ladislav
 
 
-5575 3110
2.Mazurkiewicz Ivo
Kopiště Milan
 
 
Klimeš Vladimír
Švec Josef
 
 
5-71210 3120
3.Kopiště MilanSuchý Ladislav-12-10-9  0321
4.Holman MartinŠvec Josef572  3031
5.Šembera KarelSkyva Milan9-611-10103241
6.Mazurkiewicz IvoKlimeš Vladimír467  3051
7.Holman MartinSuchý Ladislav267  3061
8.Šembera KarelŠvec Josef666  3071
9.Mazurkiewicz IvoSkyva Milan-12-9-9  0372
10.Kopiště MilanKlimeš Vladimír68-77 3182
11.Šembera KarelSuchý Ladislav9-8911 3192
12.Mazurkiewicz IvoŠvec Josef736  30102
13.Kopiště MilanSkyva Milan-6-6-8  03103
14.Holman MartinKlimeš Vladimír568  30113
15.Mazurkiewicz IvoSuchý LadislavWO    03114
16.Kopiště MilanŠvec JosefWO    03115
17.Holman MartinSkyva MilanWO    03116
18.Šembera KarelKlimeš VladimírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopiště Milan12Suchý Ladislav12
Holman Martin30Švec Josef03
Šembera Karel30Skyva Milan21
Mazurkiewicz Ivo21Klimeš Vladimír03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20666:567Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Svoboda Miloš
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
11312  3010
2.Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
574  3020
3.Waters Jiří ml.Kahoun Václav-9-8-12  0321
4.Svoboda MilošHavránek Stanislav137-115 3131
5.Havlíček VladimírSalák Alois997  3041
6.Dolejš MartinBajtler Luboš6611  3051
7.Svoboda MilošKahoun Václav-3-9911-72352
8.Havlíček VladimírHavránek Stanislav611-96 3162
9.Dolejš MartinSalák Alois-8778 3172
10.Waters Jiří ml.Bajtler Luboš586  3082
11.Havlíček VladimírKahoun Václav-7-95-6 1383
12.Dolejš MartinHavránek Stanislav899  3093
13.Waters Jiří ml.Salák Alois787  30103
14.Svoboda MilošBajtler Luboš-77-98732113
15.Dolejš MartinKahoun Václav-697-9932123
16.Waters Jiří ml.Havránek Stanislav-11-7-3  03124
17.Svoboda MilošSalák Alois87-67 31134
18.Havlíček VladimírBajtler Luboš865  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Waters Jiří ml.22Kahoun Václav31
Svoboda Miloš31Havránek Stanislav13
Havlíček Vladimír31Salák Alois04
Dolejš Martin40Bajtler Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28568:600KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
877  3010
2.Buriánek Vladislav
Brunclík Marek
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
-88-7-9 1311
3.Buriánek VladislavValtr Petr8-738 3121
4.Brunclík MarekSýkora Jaromír-7898 3131
5.Cincibus MilanSmrkovský Jindřich-898-983241
6.Buriánek DanielMoravec Petr174  3051
7.Brunclík MarekValtr Petr68-69 3161
8.Cincibus MilanSýkora Jaromír677  3071
9.Buriánek DanielSmrkovský Jindřich-87-9973281
10.Buriánek VladislavMoravec Petr-5-689-32382
11.Cincibus MilanValtr Petr7-896 3192
12.Buriánek DanielSýkora Jaromír788  30102
13.Buriánek VladislavSmrkovský Jindřich-3-11-6  03103
14.Brunclík MarekMoravec PetrWO    03104
15.Buriánek DanielValtr PetrWO    03105
16.Buriánek VladislavSýkora Jaromír7146  30115
17.Brunclík MarekSmrkovský JindřichWO    03116
18.Cincibus MilanMoravec Petr-898-6732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buriánek Vladislav22Valtr Petr03
Brunclík Marek20Sýkora Jaromír04
Cincibus Milan40Smrkovský Jindřich12
Buriánek Daniel30Moravec Petr12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.V OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:42677:714Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-879-6-92301
2.Mokříž Bohuslav
Svoboda Pavel
 
 
Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
128-8-9-62302
3.Koubek VáclavPros Jaroslav11-6510 3112
4.Čebiš LubošVýborný Pavel10-10-9-2 1313
5.Mokříž BohuslavRoudný Petr-4-7-5  0314
6.Svoboda PavelPros Jan44-68 3124
7.Čebiš LubošPros Jaroslav-10-76-8 1325
8.Mokříž BohuslavVýborný Pavel7-96-1073235
9.Svoboda PavelRoudný Petr8-8-9963245
10.Koubek VáclavPros Jan-7-59-9 1346
11.Mokříž BohuslavPros Jaroslav910-78 3156
12.Svoboda PavelVýborný Pavel-998-8-92357
13.Koubek VáclavRoudný Petr-7-7-9  0358
14.Čebiš LubošPros Jan-9-85993268
15.Svoboda PavelPros Jaroslav83-5-1-92369
16.Koubek VáclavVýborný Pavel739  3079
17.Čebiš LubošRoudný Petr2-3-9-5 13710
18.Mokříž BohuslavPros Jan-6-5-13  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek Václav22Pros Jaroslav22
Čebiš Luboš13Výborný Pavel22
Mokříž Bohuslav22Roudný Petr31
Svoboda Pavel22Pros Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11683:425TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Rozumný Karel
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
-9877 3110
2.Douša Ivan
Potměšil Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Ševčík Jiří ml.Pak Viktor869  3030
4.Rozumný KarelMoravec Václav985  3040
5.Douša IvanRob Karel-78910 3150
6.Potměšil ZdeněkWO    3060
7.Rozumný KarelPak Viktor966  3070
8.Douša IvanMoravec Václav8-978 3180
9.Potměšil ZdeněkRob Karel1086  3090
10.Ševčík Jiří ml.WO    30100
11.Douša IvanPak Viktor-10-879932110
12.Potměšil ZdeněkMoravec Václav-911-88732120
13.Ševčík Jiří ml.Rob Karel1078  30130
14.Rozumný KarelWO    30140
15.Potměšil ZdeněkPak Viktor10-8-97-923141
16.Ševčík Jiří ml.Moravec Václav99-87 31151
17.Rozumný KarelRob Karel797  30161
18.Douša IvanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčík Jiří ml.30Pak Viktor13
Rozumný Karel30Moravec Václav04
Douša Ivan30Rob Karel04
Potměšil Zdeněk21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS