Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23558:536TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Rozumný Karel
 
 
Svoboda Jan
Škopek Martin
 
 
977  3010
2.Chlumský Petr
Říha Vlastimil
 
 
Dej František
Jeřala Pavel
 
 
-8-999-102311
3.Ševčík Jiří ml.Svoboda Jan916  3021
4.Říha VlastimilŠkopek Martin896  3031
5.Chlumský PetrDej František-99124 3141
6.Rozumný KarelJeřala Pavel534  3051
7.Říha VlastimilSvoboda Jan-12-10-7  0352
8.Chlumský PetrŠkopek Martin79-1-7-92353
9.Rozumný KarelDej František456  3063
10.Ševčík Jiří ml.Jeřala Pavel558  3073
11.Chlumský PetrSvoboda Jan-5789 3183
12.Rozumný KarelŠkopek Martin567  3093
13.Ševčík Jiří ml.Dej František-78910 31103
14.Říha VlastimilJeřala Pavel-76-691632113
15.Rozumný KarelSvoboda JanWO    03114
16.Ševčík Jiří ml.Škopek Martin633  30124
17.Říha VlastimilDej FrantišekWO    03125
18.Chlumský PetrJeřala PavelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Jiří ml.40Svoboda Jan12
Říha Vlastimil21Škopek Martin13
Chlumský Petr21Dej František03
Rozumný Karel30Jeřala Pavel03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:42465:586TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
-12-87-5 1301
2.Čihák Jaroslav
Pak Viktor
 
 
Mokříž Bohuslav
Svoboda Pavel
 
 
-2-6-0  0302
3.Moravec VáclavSvoboda Pavel1078  3012
4.Pak ViktorKoubek Václav-4-1-2  0313
5.Rob KarelČebiš Luboš-7-6-9  0314
6.Čihák JaroslavMokříž Bohuslav8-8-812-52315
7.Pak ViktorSvoboda Pavel-3-0-7  0316
8.Rob KarelKoubek Václav-910-6-5 1317
9.Čihák JaroslavČebiš Luboš8-79-7-72318
10.Moravec VáclavMokříž Bohuslav-7-5-7  0319
11.Rob KarelSvoboda Pavel-29-7-3 13110
12.Čihák JaroslavKoubek Václav-8-109-3 13111
13.Moravec VáclavČebiš Luboš913-10-9-223112
14.Pak ViktorMokříž Bohuslav-3-3-1  03113
15.Čihák JaroslavSvoboda PavelWO    30213
16.Moravec VáclavKoubek VáclavWO    30313
17.Pak ViktorČebiš LubošWO    30413
18.Rob KarelMokříž BohuslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Václav12Svoboda Pavel21
Pak Viktor03Koubek Václav30
Rob Karel03Čebiš Luboš30
Čihák Jaroslav03Mokříž Bohuslav30
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadio KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38668:643KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
-4-5176-52301
2.Výborný Pavel
Roudný Petr
 
 
Cincibus Milan ml.
Brunclík Marek
 
 
4-9-9-9 1302
3.Výborný PavelBrunclík Marek-84-9-9 1303
4.Pros JaroslavCincibus Milan ml.9-11-9-9 1304
5.Roudný PetrCincibus Milan-5-56743214
6.Pros JanBuriánek Daniel88-9-8-92315
7.Pros JaroslavBrunclík Marek-7-6-9  0316
8.Roudný PetrCincibus Milan ml.-76710 3126
9.Pros JanCincibus Milan5-58-883236
10.Výborný PavelBuriánek Daniel8-8-5-5 1337
11.Roudný PetrBrunclík Marek-9897 3147
12.Pros JanCincibus Milan ml.-8-8-9  0348
13.Výborný PavelCincibus Milan813-711 3158
14.Pros JaroslavBuriánek Daniel10-377 3168
15.Pros JanBrunclík Marek-4-799-92369
16.Výborný PavelCincibus Milan ml.-5-8-9  03610
17.Pros JaroslavCincibus MilanWO    30710
18.Roudný PetrBuriánek DanielWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Výborný Pavel13Brunclík Marek31
Pros Jaroslav12Cincibus Milan ml.31
Roudný Petr30Cincibus Milan03
Pros Jan13Buriánek Daniel21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53440:642Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
-9-6-7  0301
2.Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-10-6-6  0302
3.Valtr PetrSvoboda Miloš-7-6-9  0303
4.Smrkovský JindřichBednařík Martin710-6-653213
5.Moravec PetrHavlíček Vladimír-5-6-11  0314
6.Sýkora JaromírDolejš Martin-8-6-7  0315
7.Smrkovský JindřichSvoboda Miloš8-9-7-6 1316
8.Moravec PetrBednařík Martin-10-8-7  0317
9.Sýkora JaromírHavlíček Vladimír-9-4-7  0318
10.Valtr PetrDolejš Martin-10-8-6  0319
11.Moravec PetrSvoboda Miloš-5-8-10  03110
12.Sýkora JaromírBednařík Martin-69-55-1023111
13.Valtr PetrHavlíček Vladimír-10-9-8  03112
14.Smrkovský JindřichDolejš Martin-6-10-8  03113
15.Sýkora JaromírSvoboda Miloš-4-3-5  03114
16.Valtr PetrBednařík Martin-8-11-8  03115
17.Smrkovský JindřichHavlíček Vladimír-7-7-13  03116
18.Moravec PetrDolejš MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valtr Petr04Svoboda Miloš40
Smrkovský Jindřich13Bednařík Martin31
Moravec Petr03Havlíček Vladimír40
Sýkora Jaromír04Dolejš Martin30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16668:480TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
878  3010
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Lichtenberg Petr
Vokounová Adéla
 
 
10-89-7-82311
3.Salák AloisKopiště Milan5-9512 3121
4.Bajtler LubošVokounová Adéla-6-910-9 1322
5.Kahoun VáclavBártová Věra585  3032
6.Havránek StanislavLichtenberg Petr3-7127 3142
7.Bajtler LubošKopiště Milan-8-8-10  0343
8.Kahoun VáclavVokounová Adéla789  3053
9.Havránek StanislavBártová Věra76-94 3163
10.Salák AloisLichtenberg Petr736  3073
11.Kahoun VáclavKopiště Milan973  3083
12.Havránek StanislavVokounová Adéla5-1079 3193
13.Salák AloisBártová Věra742  30103
14.Bajtler LubošLichtenberg Petr756  30113
15.Havránek StanislavKopiště Milan62-89 31123
16.Salák AloisVokounová AdélaWO    30133
17.Bajtler LubošBártová Věra7210  30143
18.Kahoun VáclavLichtenberg Petr8-7-87932153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois30Kopiště Milan13
Bajtler Luboš22Vokounová Adéla12
Kahoun Václav40Bártová Věra04
Havránek Stanislav40Lichtenberg Petr04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38649:669SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
-115-1010-122301
2.Skyva Milan
Odvárka Leoš
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-8-7810-72302
3.Klimeš VladimírLupták Marián-57-5-7 1303
4.Suchý LadislavŘehák Josef st.-6-10-6  0304
5.Skyva MilanPych Luděk58-44 3114
6.Odvárka LeošBodlák Karel27-89 3124
7.Suchý LadislavLupták Marián-9-69-6 1325
8.Skyva MilanŘehák Josef st.996  3035
9.Odvárka LeošPych Luděk7-89-853245
10.Klimeš VladimírBodlák Karel7-897 3155
11.Skyva MilanLupták Marián-3965 3165
12.Odvárka LeošŘehák Josef st.7-88-9-22366
13.Klimeš VladimírPych Luděk8-987 3176
14.Suchý LadislavBodlák Karel8-938 3186
15.Odvárka LeošLupták Marián-6-15-7  0387
16.Klimeš VladimírŘehák Josef st.-8-5-5  0388
17.Suchý LadislavPych Luděk-8-8-6  0389
18.Skyva MilanBodlák Karel-11-87-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimeš Vladimír22Lupták Marián31
Suchý Ladislav13Řehák Josef st.31
Skyva Milan31Pych Luděk13
Odvárka Leoš22Bodlák Karel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS