Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25635:550TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
10-588 3110
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Klimeš Vladimír
Hofmiler Josef
 
 
2-13210 3120
3.Sixta PavelOdvárka Leoš89-7-6-52321
4.Jeřala PavelSkyva Milan5-9-9993231
5.Petřík PetrKlimeš Vladimír65-66 3141
6.Dej FrantišekHofmiler Josef4-572 3151
7.Jeřala PavelOdvárka Leoš4-866 3161
8.Petřík PetrSkyva Milan-88-7-13 1362
9.Dej FrantišekKlimeš Vladimír567  3072
10.Sixta PavelHofmiler Josef588  3082
11.Petřík PetrOdvárka Leoš14-3-7-12 1383
12.Dej FrantišekSkyva Milan-106-7773293
13.Sixta PavelKlimeš Vladimír7165  30103
14.Svoboda JanHofmiler Josef-8336 31113
15.Dej FrantišekOdvárka LeošWO    03114
16.Sixta PavelSkyva Milan538  30124
17.Svoboda JanKlimeš VladimírWO    30134
18.Petřík PetrHofmiler JosefWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sixta Pavel31Odvárka Leoš21
Jeřala Pavel20Skyva Milan13
Petřík Petr12Klimeš Vladimír03
Dej František30Hofmiler Josef03
Svoboda Jan10   
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28614:573SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Tvrdík Leoš
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
-777-883210
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-7-87993220
3.Pych LuděkKahoun Václav-1-5-2  0321
4.Řehák Josef st.Havránek Stanislav487  3031
5.Tvrdík LeošSalák Alois-45-8883241
6.Lupták MariánBajtler Luboš254  3051
7.Řehák Josef st.Kahoun Václav9410  3061
8.Tvrdík LeošHavránek Stanislav16-168-14-62362
9.Lupták MariánSalák Alois77-93 3172
10.Pych LuděkBajtler Luboš6-8-8673282
11.Tvrdík LeošKahoun Václav-8-9-7  0383
12.Lupták MariánHavránek Stanislav1179  3093
13.Pych LuděkSalák Alois321  30103
14.Řehák Josef st.Bajtler Luboš5-8127 31113
15.Lupták MariánKahoun VáclavWO    03114
16.Pych LuděkHavránek Stanislav8-3-67-923115
17.Řehák Josef st.Salák AloisWO    03116
18.Tvrdík LeošBajtler LubošWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pych Luděk22Kahoun Václav21
Řehák Josef st.30Havránek Stanislav22
Tvrdík Leoš12Salák Alois03
Lupták Marián30Bajtler Luboš03
WO12WO21
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42 , Kolín, Vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:20529:482ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
939  3010
2.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
1-759 3120
3.Holman MartinSmrkovský Jindřich1087  3030
4.Šembera KarelSýkora Jaromír-10437 3140
5.Mazurkiewicz IvoMoravec Petr5107  3050
6.Vokounová AdélaValtr Petr5-547 3160
7.Šembera KarelSmrkovský Jindřich-97127 3170
8.Mazurkiewicz IvoSýkora Jaromír-8-63573280
9.Vokounová AdélaMoravec Petr-5974 3190
10.Holman MartinValtr Petr817  30100
11.Mazurkiewicz IvoSmrkovský Jindřich685  30110
12.Vokounová AdélaSýkora Jaromír712-89 31120
13.Holman MartinMoravec Petr9510  30130
14.Šembera KarelValtr PetrWO    03131
15.Vokounová AdélaSmrkovský JindřichWO    30141
16.Holman MartinSýkora JaromírWO    03142
17.Šembera KarelMoravec PetrWO    03143
18.Mazurkiewicz IvoValtr PetrWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holman Martin30Smrkovský Jindřich03
Šembera Karel20Sýkora Jaromír03
Mazurkiewicz Ivo30Moravec Petr03
Vokounová Adéla30Valtr Petr02
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27626:580Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
878  3010
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Výborný Pavel
Malenovský Aleš
 
 
89-6-773220
3.Svoboda MilošPros Jan-7-68-9 1321
4.Bednařík MartinMalenovský Aleš87-87 3131
5.Dolejš MartinVýborný Pavel67-97 3141
6.Havlíček VladimírPros Jaroslav876  3051
7.Bednařík MartinPros Jan-87-8-6 1352
8.Dolejš MartinMalenovský Aleš765  3062
9.Havlíček VladimírVýborný Pavel-8-9-6  0363
10.Svoboda MilošPros Jaroslav-7-98-9 1364
11.Dolejš MartinPros Jan899  3074
12.Havlíček VladimírMalenovský Aleš786  3084
13.Svoboda MilošVýborný Pavel78-7-8-92385
14.Bednařík MartinPros Jaroslav-8-9-7  0386
15.Havlíček VladimírPros Jan8-978 3196
16.Svoboda MilošMalenovský Aleš878  30106
17.Bednařík MartinVýborný Pavel-9-8-6  03107
18.Dolejš MartinPros Jaroslav87-69 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš13Pros Jan22
Bednařík Martin13Malenovský Aleš04
Dolejš Martin40Výborný Pavel31
Havlíček Vladimír31Pros Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31453:572KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
4107  3010
2.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Čihák Jaroslav
Chvojka Antonín
 
 
-8894 3120
3.Cincibus MilanMoravec Václav-6-9-6  0321
4.Cincibus Milan ml.Rob Karel8-776 3131
5.Brunclík MarekČihák Jaroslav-877-793241
6.Buriánek DanielChvojka Antonín766  3051
7.Cincibus Milan ml.Moravec Václav878  3061
8.Brunclík MarekRob Karel46-107 3171
9.Buriánek DanielČihák Jaroslav8-77-893281
10.Cincibus MilanChvojka Antonín8810  3091
11.Brunclík MarekMoravec Václav-899-7-82392
12.Buriánek DanielRob Karel755  30102
13.Cincibus MilanČihák JaroslavWO    03103
14.Cincibus Milan ml.Chvojka AntonínWO    03104
15.Buriánek DanielMoravec VáclavWO    03105
16.Cincibus MilanRob KarelWO    03106
17.Cincibus Milan ml.Čihák JaroslavWO    03107
18.Brunclík MarekChvojka AntonínWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan11Moravec Václav21
Cincibus Milan ml.20Rob Karel03
Brunclík Marek21Čihák Jaroslav02
Buriánek Daniel30Chvojka Antonín02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ V OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35562:559TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanušová Blanka
Laštovička Jiří
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
-8-10-8  0301
2.Vendl Jakub
Čebiš Luboš
 
 
Chlumský Petr
Potměšil Zdeněk
 
 
8-798 3111
3.Hanušová BlankaDouša Ivan-10-9-4  0312
4.Čebiš LubošŠevčík Jiří ml.-7878 3122
5.Laštovička JiříChlumský Petr-98-7-8 1323
6.Vendl JakubPotměšil Zdeněk565  3033
7.Čebiš LubošDouša Ivan-9-6-7  0334
8.Laštovička JiříŠevčík Jiří ml.-78-9-7 1335
9.Vendl JakubChlumský Petr787  3045
10.Hanušová BlankaPotměšil Zdeněk-7-5-6  0346
11.Laštovička JiříDouša Ivan-9-7-7  0347
12.Vendl JakubŠevčík Jiří ml.766  3057
13.Hanušová BlankaChlumský Petr-5-5-8  0358
14.Čebiš LubošPotměšil Zdeněk-78-98-82359
15.Vendl JakubDouša Ivan366  3069
16.Hanušová BlankaŠevčík Jiří ml.-5-6-8  03610
17.Čebiš LubošChlumský PetrWO    30710
18.Laštovička JiříPotměšil Zdeněk-87-98-1423711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanušová Blanka04Douša Ivan31
Čebiš Luboš12Ševčík Jiří ml.22
Laštovička Jiří04Chlumský Petr21
Vendl Jakub40Potměšil Zdeněk31
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS