Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ.V OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27643:586TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokříž Bohuslav
Laštovička Jiří
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
8-79-8123210
2.Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
Svoboda Jan
Dej František
 
 
344  3020
3.Koubek VáclavSixta Pavel575  3030
4.Čebiš LubošSvoboda Jan1166  3040
5.Mokříž BohuslavDej František5-8-9-8 1341
6.Laštovička JiříJeřala Pavel11-69-6-62342
7.Čebiš LubošSixta Pavel746  3052
8.Mokříž BohuslavSvoboda Jan635  3062
9.Laštovička JiříDej František-12-117-8 1363
10.Koubek VáclavJeřala Pavel845  3073
11.Mokříž BohuslavSixta Pavel49-1010 3183
12.Laštovička JiříSvoboda Jan98-12-5-92384
13.Koubek VáclavDej František-712-6-8 1385
14.Čebiš LubošJeřala Pavel-63-11973295
15.Laštovička JiříSixta Pavel-11-1-8  0396
16.Koubek VáclavSvoboda Jan666  30106
17.Čebiš LubošDej František8-8109 31116
18.Mokříž BohuslavJeřala PavelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek Václav31Sixta Pavel13
Čebiš Luboš40Svoboda Jan13
Mokříž Bohuslav21Dej František31
Laštovička Jiří04Jeřala Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31673:601TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Potměšil Zdeněk
 
 
Brunclík Marek
Buriánek Vladislav
 
 
-6-566103210
2.Rozumný Karel
Říha Vlastimil
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Daniel
 
 
-676-973220
3.Ševčík Jiří ml.Buriánek Daniel1-7-9-5 1321
4.Potměšil ZdeněkBrunclík Marek-7-68-8 1322
5.Říha VlastimilCincibus Milan9147  3032
6.Rozumný KarelBuriánek Vladislav436  3042
7.Potměšil ZdeněkBuriánek Daniel-9-34-7 1343
8.Říha VlastimilBrunclík Marek777  3053
9.Rozumný KarelCincibus Milan-6798 3163
10.Ševčík Jiří ml.Buriánek Vladislav6-697 3173
11.Říha VlastimilBuriánek Daniel7-7-5-6 1374
12.Rozumný KarelBrunclík Marek-99-7393284
13.Ševčík Jiří ml.Cincibus Milan-4-9-7  0385
14.Potměšil ZdeněkBuriánek Vladislav5-129-8-92386
15.Rozumný KarelBuriánek DanielWO    3096
16.Ševčík Jiří ml.Brunclík Marek688  30106
17.Potměšil ZdeněkCincibus Milan5-7-9-10 13107
18.Douša IvanBuriánek Vladislav106-9-9632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Jiří ml.22Buriánek Daniel30
Potměšil Zdeněk04Brunclík Marek13
Říha Vlastimil21Cincibus Milan22
Rozumný Karel30Buriánek Vladislav13
Douša Ivan10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43580:670Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Havlíček Vladimír
Svoboda Miloš
 
 
6-47-4-92301
2.Čihák Jaroslav
Chvojka Antonín
 
 
Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
689  3011
3.Moravec VáclavDolejš Martin-8-7-11  0312
4.Čihák JaroslavHavlíček Vladimír-107-8-9 1313
5.Rob KarelSvoboda Miloš-8-6-11  0314
6.Chvojka AntonínWaters Jiří ml.-6-6-10  0315
7.Čihák JaroslavDolejš Martin-5-7-6  0316
8.Rob KarelHavlíček Vladimír-4-87-5 1317
9.Chvojka AntonínSvoboda Miloš-77-6983227
10.Moravec VáclavWaters Jiří ml.89-88 3137
11.Rob KarelDolejš Martin-4-8-9  0338
12.Chvojka AntonínHavlíček Vladimír11-37-6-82339
13.Moravec VáclavSvoboda Miloš-9710-8-823310
14.Čihák JaroslavWaters Jiří ml.8-775 31410
15.Chvojka AntonínDolejš Martin-10-4-4  03411
16.Moravec VáclavHavlíček Vladimír-10-4-5  03412
17.Čihák JaroslavSvoboda Miloš873  30512
18.Rob KarelWaters Jiří ml.8-79-9-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Václav13Dolejš Martin40
Čihák Jaroslav22Havlíček Vladimír40
Rob Karel04Svoboda Miloš22
Chvojka Antonín13Waters Jiří ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadion Kolín atletická dráhaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:927:29467:474ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Holman Martin
Mazurkiewicz Ivo
 
 
-6-9-15  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Roudný PetrHolman Martin-8-9-9  0302
4.Mazurkiewicz IvoWO    0303
5.Pros JanVokounová Adéla677  3013
6.Pros JaroslavWO    3023
7.Holman MartinWO    0324
8.Pros JanMazurkiewicz Ivo-99-7-6 1325
9.Pros JaroslavVokounová Adéla1496  3035
10.Roudný PetrWO    3045
11.Pros JanHolman Martin-847-7-92346
12.Pros JaroslavMazurkiewicz Ivo10-6-8-7 1347
13.Roudný PetrVokounová Adéla899  3057
14.         
15.Pros JaroslavHolman Martin103-9-9123267
16.Roudný PetrMazurkiewicz Ivo8-1-911-72368
17.Vokounová AdélaWO    0369
18.Pros JanWO    3079

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Roudný Petr12Holman Martin21
Pros Jan12Mazurkiewicz Ivo30
Pros Jaroslav21Vokounová Adéla03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křečhoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47508:652SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
10-88-8-72301
2.Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
10-8-7-8 1302
3.Moravec PetrLupták Marián-8-6-10  0303
4.Valtr PetrŘehák Josef st.-8-6-8  0304
5.Sýkora JaromírPych Luděk-8-6-5  0305
6.Smrkovský JindřichBodlák Karel9-8109 3115
7.Valtr PetrLupták Marián-6-8-6  0316
8.Sýkora JaromírŘehák Josef st.-2-7-7  0317
9.Smrkovský JindřichPych Luděk8-1699 3127
10.Moravec PetrBodlák Karel-8-93-10 1328
11.Sýkora JaromírLupták Marián-7-8-4  0329
12.Smrkovský JindřichŘehák Josef st.698  3039
13.Moravec PetrPych Luděk-8-9-9  03310
14.Valtr PetrBodlák Karel-99-5-6 13311
15.Smrkovský JindřichLupták Marián-7-10-7  03312
16.Moravec PetrŘehák Josef st.-4-4-4  03313
17.Valtr PetrPych Luděk-88-6-7 13314
18.Sýkora JaromírBodlák Karel-8-6-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr04Lupták Marián40
Valtr Petr04Řehák Josef st.31
Sýkora Jaromír04Pych Luděk31
Smrkovský Jindřich31Bodlák Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19664:540TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
Klimeš Vladimír
Skyva Milan
 
 
8-7-7783210
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Suchý Ladislav
Skývová Lenka
 
 
838  3020
3.Salák AloisSkyva Milan9-973 3130
4.Bajtler LubošSkývová Lenka467  3040
5.Kahoun VáclavKlimeš Vladimír-79-81183250
6.Havránek StanislavSuchý Ladislav898  3060
7.Bajtler LubošSkyva Milan9-98-9-32361
8.Kahoun VáclavSkývová Lenka938  3071
9.Havránek StanislavKlimeš Vladimír-7-8-8  0372
10.Salák AloisSuchý Ladislav7105  3082
11.Kahoun VáclavSkyva Milan-6-43273292
12.Havránek StanislavSkývová Lenka4-8125 31102
13.Salák AloisKlimeš Vladimír54-5-6932112
14.Bajtler LubošSuchý Ladislav389  30122
15.Havránek StanislavSkyva Milan1098  30132
16.Salák AloisSkývová Lenka388  30142
17.Bajtler LubošKlimeš Vladimír8-7-6-5 13143
18.Kahoun VáclavSuchý Ladislav484  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salák Alois40Skyva Milan13
Bajtler Luboš22Skývová Lenka04
Kahoun Václav40Klimeš Vladimír22
Havránek Stanislav31Suchý Ladislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS