Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41622:686Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Petr
Svoboda Jan
 
 
Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
-895-9-72301
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
89-127 3111
3.Sixta PavelVýborný Pavel-10-86-8 1312
4.Jeřala PavelPros Jaroslav-68-8-9 1313
5.Petřík PetrPros Jan-8-10-7  0314
6.Svoboda JanRoudný Petr-12-109-10 1315
7.Jeřala PavelVýborný Pavel-106-129-102316
8.Petřík PetrPros Jaroslav7-9710 3126
9.Svoboda JanPros Jan849  3036
10.Sixta PavelRoudný Petr-3-911923246
11.Petřík PetrVýborný Pavel-7-10-11  0347
12.Svoboda JanPros Jaroslav798  3057
13.Sixta PavelPros Jan7-10-5-6 1358
14.Jeřala PavelRoudný Petr-6-7-10  0359
15.Svoboda JanVýborný Pavel-4-117-3 13510
16.Sixta PavelPros Jaroslav9-1167 31610
17.Jeřala PavelPros Jan-6-18-8 13611
18.Petřík PetrRoudný PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel22Výborný Pavel40
Jeřala Pavel04Pros Jaroslav13
Petřík Petr12Pros Jan31
Svoboda Jan22Roudný Petr21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křechoř školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34671:622TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Moravec Petr
Valtr Petr
 
 
-9-898-82301
2.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
87-97 3111
3.Pak ViktorSýkora Jaromír-108-10-9 1312
4.Čihák JaroslavSmrkovský Jindřich-9-8-8  0313
5.Rob KarelValtr Petr-9-11-9  0314
6.Pokorný JaroslavMoravec Petr812-48 3124
7.Čihák JaroslavSýkora Jaromír-88911 3134
8.Moravec VáclavSmrkovský Jindřich-9-9-9  0335
9.Pokorný JaroslavValtr Petr122  3045
10.Pak ViktorMoravec Petr-6565 3155
11.Moravec VáclavSýkora Jaromír57-88 3165
12.Pokorný JaroslavSmrkovský Jindřich-7-9-6  0366
13.Pak ViktorValtr Petr679  3076
14.Čihák JaroslavMoravec Petr10-8-8583286
15.Pokorný JaroslavSýkora Jaromír21-84 3196
16.Pak ViktorSmrkovský Jindřich-5-129-6 1397
17.Čihák JaroslavValtr Petr-3-104101032107
18.Rob KarelMoravec Petr9-7-11-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pak Viktor22Sýkora Jaromír13
Čihák Jaroslav31Smrkovský Jindřich40
Rob Karel02Valtr Petr13
Pokorný Jaroslav31Moravec Petr13
Moravec Václav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38657:697TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Cherednik Konstantin
 
 
Bajtler Luboš
Salák Alois
 
 
5-510-12133210
2.Douša Ivan
Říha Vlastimil
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
5-51012 3120
3.Cherednik KonstantinKahoun Václav-5-711-7 1321
4.Douša IvanHavránek Stanislav-8-976-72322
5.Říha VlastimilSalák Alois8-10-9573232
6.Ševčík Jiří ml.Bajtler Luboš588  3042
7.Douša IvanKahoun Václav-99-5-7 1343
8.Říha VlastimilHavránek Stanislav8810  3053
9.Ševčík Jiří ml.Salák Alois8-79-583263
10.Cherednik KonstantinBajtler Luboš10108  3073
11.Říha VlastimilKahoun Václav-4-9-5  0374
12.Ševčík Jiří ml.Havránek Stanislav-8-8-7  0375
13.Cherednik KonstantinSalák Alois65-910 3185
14.Douša IvanBajtler Luboš-1396-10-72386
15.Ševčík Jiří ml.Kahoun Václav-7-3-4  0387
16.Cherednik KonstantinHavránek Stanislav13-8-8-7 1388
17.Douša IvanSalák Alois-4-5-7  0389
18.Říha VlastimilBajtler Luboš67-9-9-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cherednik Konstantin22Kahoun Václav40
Douša Ivan04Havránek Stanislav31
Říha Vlastimil22Salák Alois13
Ševčík Jiří ml.22Bajtler Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23590:504TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Čebiš Luboš
 
 
Skyva Milan
Odvárka Leoš
 
 
9-5-10-9 1301
2.Mokříž Bohuslav
Laštovička Jiří
 
 
Klimeš Vladimír
Neštuk Jaroslav
 
 
887  3011
3.Laštovička JiříSkyva Milan-7-54-7 1312
4.Čebiš LubošKlimeš Vladimír656  3022
5.Mokříž BohuslavOdvárka Leoš8-4612 3132
6.Svoboda PavelNeštuk Jaroslav962  3042
7.Čebiš LubošSkyva Milan-11-8-10  0343
8.Mokříž BohuslavKlimeš Vladimír69-64 3153
9.Svoboda PavelOdvárka Leoš-7-7-6  0354
10.Laštovička JiříNeštuk Jaroslav912-1110 3164
11.Mokříž BohuslavSkyva Milan6-114-6103274
12.Svoboda PavelKlimeš Vladimír348  3084
13.Laštovička JiříOdvárka Leoš-6-5-4  0385
14.Čebiš LubošNeštuk Jaroslav6310  3095
15.Svoboda PavelSkyva Milan6112  30105
16.Laštovička JiříKlimeš Vladimír-7-4-5  03106
17.Čebiš LubošOdvárka Leoš969  30116
18.Mokříž BohuslavNeštuk JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laštovička Jiří13Skyva Milan22
Čebiš Luboš31Klimeš Vladimír13
Mokříž Bohuslav30Odvárka Leoš22
Svoboda Pavel31Neštuk Jaroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30640:623KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
11-6-3653210
2.Brunclík Marek
Cincibus Milan ml.
 
 
Bodlák Karel
Lupták Marián
 
 
-6839 3120
3.Cincibus MilanŘehák Josef st.15-7-5-2 1321
4.Brunclík MarekLupták Marián410-125 3131
5.Cincibus Milan ml.Pych Luděk687  3041
6.Buriánek DanielBodlák Karel4164  3051
7.Brunclík MarekŘehák Josef st.-11779 3161
8.Cincibus Milan ml.Lupták Marián-9-79-4 1362
9.Buriánek DanielPych Luděk77-119 3172
10.Cincibus MilanBodlák Karel9-772 3182
11.Cincibus Milan ml.Řehák Josef st.-81012-12-42383
12.Buriánek DanielLupták Marián-11-854-102384
13.Cincibus MilanPych Luděk725  3094
14.Brunclík MarekBodlák Karel754  30104
15.Buriánek DanielŘehák Josef st.-7-678432114
16.Cincibus MilanLupták MariánWO    03115
17.Brunclík MarekPych Luděk6-7-9-8 13116
18.Cincibus Milan ml.Bodlák KarelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan21Řehák Josef st.22
Brunclík Marek31Lupták Marián21
Cincibus Milan ml.12Pych Luděk13
Buriánek Daniel31Bodlák Karel03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33590:554ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Vokounová Adéla
 
 
-10-6-8  0301
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Holman Martin
Šembera Karel
 
 
10-7-6-6 1302
3.Svoboda MilošŠembera Karel-118-9-8 1303
4.Bednařík MartinVokounová Adéla642  3013
5.Dolejš MartinMazurkiewicz Ivo579  3023
6.Havlíček VladimírHolman Martin-3-7-3  0324
7.Bednařík MartinŠembera Karel91-76 3134
8.Dolejš MartinVokounová Adéla627  3044
9.Havlíček VladimírMazurkiewicz Ivo-6-8-7  0345
10.Svoboda MilošHolman Martin6-9-8773255
11.Dolejš MartinŠembera Karel678  3065
12.Havlíček VladimírVokounová Adéla-9-32-7 1366
13.Svoboda MilošMazurkiewicz Ivo-7-8-6  0367
14.Bednařík MartinHolman Martin-9-7-13  0368
15.Havlíček VladimírŠembera Karel-1010-812-52369
16.Svoboda MilošVokounová Adéla898  3079
17.Bednařík MartinMazurkiewicz Ivo-7-974-723710
18.Dolejš MartinHolman MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Miloš22Šembera Karel22
Bednařík Martin22Vokounová Adéla13
Dolejš Martin30Mazurkiewicz Ivo31
Havlíček Vladimír04Holman Martin21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS