Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:36702:707TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Petřík Petr
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
-812610 3110
2.Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-3-4-11  0311
3.Sixta PavelKahoun Václav-5-14-8  0312
4.Jeřala PavelHavránek Stanislav8-107-8-82313
5.Petřík PetrSalák Alois4-62-7143223
6.Dej FrantišekBajtler Luboš34-813 3133
7.Jeřala PavelKahoun Václav-4-9-9  0334
8.Petřík PetrHavránek Stanislav-4-73963244
9.Dej FrantišekSalák Alois7-9710 3154
10.Sixta PavelBajtler Luboš59-77 3164
11.Petřík PetrKahoun Václav-510-5-6 1365
12.Dej FrantišekHavránek Stanislav7-9-141153275
13.Sixta PavelSalák Alois-1196-643285
14.Jeřala PavelBajtler Luboš97-812 3195
15.Dej FrantišekKahoun Václav710-79 31105
16.Sixta PavelHavránek Stanislav-866-81032115
17.Jeřala PavelSalák Alois-78-710432125
18.Petřík PetrBajtler LubošWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel31Kahoun Václav31
Jeřala Pavel22Havránek Stanislav13
Petřík Petr21Salák Alois04
Dej František40Bajtler Luboš03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18599:368Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
95-610 3110
2.Odvárka Leoš
Skyva Milan
 
 
Valtr Petr
Moravec Petr
 
 
4511  3020
3.Klimeš VladimírValtr Petr755  3030
4.Suchý LadislavMoravec Petr10-8-97-72331
5.Odvárka LeošSýkora Jaromír269  3041
6.Skyva MilanSmrkovský Jindřich8-894 3151
7.Suchý LadislavValtr Petr-9-8-9  0352
8.Odvárka LeošMoravec Petr-99-91513262
9.Krejčí FrantišekSýkora Jaromír7-139-1083272
10.Klimeš VladimírSmrkovský JindřichWO    3082
11.Odvárka LeošValtr PetrWO    3092
12.Krejčí FrantišekMoravec PetrWO    30102
13.Klimeš VladimírSýkora JaromírWO    03103
14.Suchý LadislavSmrkovský JindřichWO    30113
15.Krejčí FrantišekValtr PetrWO    30123
16.Klimeš VladimírMoravec PetrWO    30133
17.Suchý LadislavSýkora JaromírWO    03134
18.Odvárka LeošSmrkovský JindřichWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimeš Vladimír10Valtr Petr11
Suchý Ladislav02Moravec Petr11
Odvárka Leoš20Sýkora Jaromír02
Skyva Milan10Smrkovský Jindřich01
Krejčí František10   
WO72WO27



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25592:535SK Nová Ves I. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Tvrdík Leoš
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-8-10-9  0301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Roudný Petr
Výborný Pavel
 
 
115-48 3111
3.Pych LuděkPros Jaroslav898  3021
4.Řehák Josef st.Pros Jan799  3031
5.Tvrdík LeošVýborný Pavel-6-88-9 1332
6.Lupták MariánRoudný Petr294  3042
7.Řehák Josef st.Pros Jaroslav652  3052
8.Tvrdík LeošPros Jan8-8-13-7 1353
9.Lupták MariánVýborný Pavel-95-5683263
10.Pych LuděkRoudný Petr116-78 3173
11.Tvrdík LeošPros Jaroslav9-998 3183
12.Lupták MariánPros Jan44-86 3193
13.Pych LuděkVýborný Pavel-133-6-7 1394
14.Řehák Josef st.Roudný Petr7-635 31104
15.Lupták MariánPros Jaroslav1669  30114
16.Pych LuděkPros JanWO    03115
17.Řehák Josef st.Výborný PavelWO    03116
18.Tvrdík LeošRoudný PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk21Pros Jaroslav04
Řehák Josef st.30Pros Jan12
Tvrdík Leoš12Výborný Pavel21
Lupták Marián40Roudný Petr03
WO12WO21
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30632:632ST EUROMASTER Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Martin
Vokounová Adéla
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
-8769 3110
2.Mazurkiewicz Ivo
Kopiště Milan
 
 
Pak Viktor
Čihák Jaroslav
 
 
9-7-68-102311
3.Holman MartinMoravec Václav674  3021
4.Kopiště MilanČihák Jaroslav6-10-8-7 1322
5.Mazurkiewicz IvoPak Viktor57-88 3132
6.Vokounová AdélaRob Karel7911  3042
7.Kopiště MilanMoravec Václav-61012-8-102343
8.Mazurkiewicz IvoČihák Jaroslav-9856 3153
9.Vokounová AdélaPak Viktor108-9-963263
10.Holman MartinRob Karel843  3073
11.Mazurkiewicz IvoMoravec Václav8-1067 3183
12.Vokounová AdélaČihák Jaroslav6-1289 3193
13.Holman MartinPak Viktor647  30103
14.Kopiště MilanRob Karel6-910-8932113
15.Vokounová AdélaMoravec VáclavWO    03114
16.Holman MartinČihák JaroslavWO    03115
17.Kopiště MilanPak Viktor10-98-11-923116
18.Mazurkiewicz IvoRob KarelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holman Martin30Moravec Václav12
Kopiště Milan13Čihák Jaroslav12
Mazurkiewicz Ivo30Pak Viktor13
Vokounová Adéla30Rob Karel03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zimní stadion, Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20617:534Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Svoboda Miloš
 
 
Rozumný Karel
Ševčík Jiří ml.
 
 
9-6-4873210
2.Dolejš Martin
Waters Jiří ml.
 
 
Douša Ivan
Potměšil Zdeněk
 
 
698  3020
3.Svoboda MilošRozumný Karel97-2-10103230
4.Waters Jiří ml.Ševčík Jiří ml.-1112-7-6 1331
5.Havlíček VladimírDouša Ivan369  3041
6.Dolejš MartinPotměšil Zdeněk367  3051
7.Waters Jiří ml.Rozumný Karel-7-7-2  0352
8.Havlíček VladimírŠevčík Jiří ml.595  3062
9.Dolejš MartinDouša Ivan888  3072
10.Svoboda MilošPotměšil Zdeněk68-73 3182
11.Havlíček VladimírRozumný Karel129-59 3192
12.Dolejš MartinŠevčík Jiří ml.777  30102
13.Svoboda MilošDouša Ivan67-68 31112
14.Waters Jiří ml.Potměšil Zdeněk-6899 31122
15.Dolejš MartinRozumný KarelWO    30132
16.Svoboda MilošŠevčík Jiří ml.-10118-9-823133
17.Waters Jiří ml.Douša IvanWO    03134
18.Havlíček VladimírPotměšil Zdeněk455  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš31Rozumný Karel12
Waters Jiří ml.12Ševčík Jiří ml.22
Havlíček Vladimír40Douša Ivan03
Dolejš Martin30Potměšil Zdeněk04
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20661:488KST Týnec nad Labem "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Cincibus Milan
 
 
Hanušová Blanka
Mokříž Bohuslav
 
 
1023  3010
2.Brunclík Marek
Buriánek Vladislav
 
 
Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
9-8-9793220
3.Cincibus MilanHanušová Blanka279  3030
4.Buriánek VladislavMokříž Bohuslav-7-68-9 1331
5.Brunclík MarekKoubek Václav-98-9-9 1332
6.Buriánek DanielČebiš Luboš4104  3042
7.Buriánek VladislavHanušová Blanka787  3052
8.Brunclík MarekMokříž Bohuslav-9-10-7  0353
9.Buriánek DanielKoubek Václav109-9-883263
10.Cincibus MilanČebiš Luboš-7944 3173
11.Brunclík MarekHanušová Blanka97-910 3183
12.Buriánek DanielMokříž Bohuslav9910  3093
13.Cincibus MilanKoubek Václav99-8-9732103
14.Buriánek VladislavČebiš Luboš-88-4-7 13104
15.Buriánek DanielHanušová Blanka949  30114
16.Cincibus MilanMokříž BohuslavWO    30124
17.Buriánek VladislavKoubek VáclavWO    30134
18.Brunclík MarekČebiš LubošWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan30Hanušová Blanka04
Buriánek Vladislav12Mokříž Bohuslav21
Brunclík Marek12Koubek Václav12
Buriánek Daniel40Čebiš Luboš12
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS